Komentarze (265)
Mariusz Kamiński z coraz silniejszą władzą w PiS. "Newsweek": Zbierał haki na Morawieckiego i jego ludzi
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hrubygazda

  Oceniono 16 razy 16

  przestępca Kamiński ma nadzór nad policją. Uderzające. wszak UŁASKAWIENIE nie znaczy to samo co Uniewinnienie . Łaska prezydenta tak daleko nie sięga to że został ułaskawiony zwaln ia z kary ale przestępca pozostaje nadal

 • ochujek

  Oceniono 15 razy 15

  Morawieckiego akurat mi nie żal. Sam wlazł w to szambo, tańczy jak prezes zagra.

 • li.mone

  Oceniono 15 razy 15

  Beria czuwa

 • jego-wysokosc

  Oceniono 15 razy 15

  Prezes nie jest głupi. Brak haków na Glapińskiego szybko się zemścił. Teraz co prawda Glapcio już uważa ale Jareczka pięknie zaszantażował. Emeryturę spędzi z dwórkami w ciepłych krajach.

 • zd46

  Oceniono 16 razy 14

  Co z Jakubem R i jego zeznaniami w sprawie udziału Kamińskiego i Wąsika w kombinacjach reprywatyzacyjnych w Warszawie?

 • lastm10

  Oceniono 16 razy 14

  Du*a też będzie płakał, że ułaskawił tego przestępce

 • a100

  Oceniono 14 razy 14

  Myślę sobie, że Kaczor zastawia tyle pułapek, że w końcu sam w którąś z nich wpadnie. Nie wierzę, aby takiego despotę kochali nawet jego najbliżsi współpracownicy. Skończy jak Stalin.

 • c.t.k

  Oceniono 16 razy 14

  Podejrzewam, że ma też haki na prezesa.

 • westgreg

  Oceniono 18 razy 14

  W PiSie, haki to podstawa zaufania. I jak widać, taka strategia zdaje egzamin. Polityka to nie są potyczki w klubie dżentelmenów.

 • rggg

  Oceniono 13 razy 13

  Przecież ta kreatura (właściwie przestępca - bo przecież nie został uniewinniony tylko łaskawie ułaskawiony - czyli uniknął tylko kary) to zbiera haki na wszystkich. Teczki i haki to przecież najważniejszy instrument władzy genseka.

 • realistas

  Oceniono 12 razy 12

  Tam wszyscy zbierają na siebie haki. To środowisko patologiczne.

 • honkers

  Oceniono 14 razy 12

  W dzisiejszej „Polityce” nowy, wstrząsający artykuł Grzegorza Rzeczkowskiego o aferze taśmowej – czyli o tym, jak Kreml wsparł PiS w 2014 r. Powiązania sięgają m.in. Jarosława Kaczyńskiego.
  „Polityka” pisze, że Rosjanie ukarali rząd PO za wsparcie dla Ukrainy. Nielegalne podsłuchy członków najwyższych polskich władz państwowych zorganizował Marek Falenta - zadłużony w Rosji i monitorowany przez rosyjskie służby importer węgla. Falenta chwalił się, że zmieni w Polsce rząd na pisowski. Mówił, że z PiS-em łatwiej się dogadać…
  Rzeczkowski podaje, że przed wybuchem afery nasz kontrwywiad został ostrzeżony przez jedną ze służb NATO. Sojusznicy alarmowali, że rosyjski wywiad wojskowy GRU zamierza skompromitować Polskę i oderwać ją od Unii Europejskiej. Jednak kontrwywiad niewiele zdziałał - także dlatego, że pierwsze uderzenie poszło w byłego ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza. Sparaliżowało to polskie służby, dzięki czemu Moskwa mogła kontynuować akcję bez żadnych przeszkód.
  „Rosjanie mieli motyw, szczególnie po tym, gdy Polska zaangażowała się w sprawy ukraińskie (...) Falenta musiał być pod okiem rosyjskich służb (…) Funkcjonariusze partyjni PiS prawdopodobnie wiedzieli o tych nielegalnych nagraniach wcześniej niż polskie służby i państwo polskie. Jeżeli połączymy to z tym, że drugim dysponentem nagrań mógł być tzw. ośrodek rosyjski, to koincydencja jest niezwykle kłopotliwa” – mówi Paweł Białek, były wiceszef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (cywilny kontrwywiad).
  Według „Polityki”, oprócz GRU w sprawie przewijają się również osoby powiązane z rosyjskim oligarchą Olegiem Deripaską, przyjacielem i partnerem biznesowym Putina. Skądinąd wiadomo, że restauracja Sowa & Przyjaciele (gdzie Falenta kazał kelnerom montować podsłuchy) należała do spółek zarządzanych przez Krzysztofa Janiszewskiego i Jarosława Babińskiego. Obaj panowie związani są z deweloperską Grupą Radius założoną przez Roberta Szustkowskiego – przyjaciela i współpracownika oligarchów Andrieja Skocza i Lwa Kwietnoja. Skocz i Kwietnoj to członkowie tzw. sołncewskiej mafii współdziałającej ściśle z GRU.
  W latach 2002-2016 prezesem spółek Grupy Radius i podwładnym Szustkowskiego był Jacek Kotas - słynny „rosyjski łącznik Macierewicza”. Jednak powiązania „Kreml-afera taśmowa-PiS” na tym się nie kończą. Dotyczą przede wszystkim obecnego ministra-koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego. Jego ludzie skorzystali z nagrań Falenty, aby obalić PO. Ale powiązania sięgają jeszcze dalej i wyżej. „Polityka” pisze, że wspólnikiem Marka Falenty był Grzegorz Kuczyński, adwokat… Jarosława Kaczyńskiego.
  Mamy już odpowiedź na pytanie, jak Falenta spłacił swoje długi wobec Rosjan. Dzisiaj - gdy pisowski rząd podejmuje pierwsze kroki prawne prowadzące do oderwania Polski od UE – trzeba zadać kolejne pytanie. Jak PiS spłaca swoje długi wobec Kremla?

 • vanad48

  Oceniono 12 razy 12

  A niech się te szczury pozagryzają / przepraszam szczury, to tylko przenośnia /....im szybciej tym lepiej...

 • zd46

  Oceniono 12 razy 12

  Popatrzcie państwo na „drzewo aferalno- genealogiczne” PiS-u i to tylko w sprawie SKOK-ów: 1/SKOK- Wołomin – Bierecki, KNF2016-2018, Glapiński, Kamiński, Chrzanowski, Sokal, Jedliński i dwie flamy Adaśka
  2/KNF2018-Chrzanowski, Glapiński, Sokal, Bierecki, Solorz, Morawiecki, PiS, „Opatrzność warszawska”, Wąsik oraz inni ze SKOK-ów wsadzeni do FINANSÓW POLSKI, aby ukrywać i bronić kasy PiS-u, sponsora prasy prawicowej i episkopatu, czyli „Gold-SKOK”. Tak ukryto afery FOZZ z politykami wtedy PC, dzisiaj PiS, a także skup długów 500 szpitali polskich. Można by nawet zadać pytanie: „kto sabotuje Polskę i wszystko, co z Polską związane, dlaczego nazywają sie „jedynymi patriotami” i dlaczego w tak bezczelny sposób rozbudowują „IMPERIUM” kościelne oraz księstwo mnicha T. Rydzyka okradając NARÓD?

 • ojciec_niedyrektor

  Oceniono 14 razy 12

  Wierny czekista Kamiński zawsze na posterunku. Typowe bolszewickie bydło. I oni mają czelność nazywać przeciwników ub-ekami?

 • daxx71

  Oceniono 18 razy 12

  On powinien siedzieć z dozywotnim zakazem pracy w administracji publicznej

 • vito60

  Oceniono 14 razy 12

  Tak się buduje zręby państwa bolszewików. Mamy już prezesa - wodza Stalina , szczurka Dzierzynskiego i Berię, Jagodę i Jeżowa w jednym (0). Jeszcze nie wszyscy sędziowie służą rewolucji, ale większość prokuratorów bierze przykład z prokuratora Wyszyńskiego ( dajcie mi człowieka a paragraf na niego się znajdzie)

 • respiral

  Oceniono 11 razy 11

  Nie mój cyrk, nie moje małpy.
  Ale miło patrzeć, jak okładają się po swoich kaprawych mordach.

 • refio

  Oceniono 11 razy 11

  Jakież to są śmieci ludzkie. Pociesza jedynie fakt, że gdy naczelnik padnie to pisowska zaraza pozagryza się wzajemnie

 • curious

  Oceniono 11 razy 11

  Przypominam, że Mariusz Kamiński to PRZESTĘPCA skazany wyrokiem sądowym i ułaskawiony przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Ludzi niewinnych się nie ułaskawia.

 • johnny.tomala

  Oceniono 13 razy 11

  Mariusz Kamiński jest przestępcą skazanym przez sąd. Ułaskawił go 'na krzywy ryj' jego partyjny kolega. Dlatego ten pan nie siedzi tam, gdzie jego miejsce - w więzieniu.
  Tyle.

 • arreis65

  Oceniono 13 razy 11

  mariusz kamiński to kryminalista !!!

 • tomera74

  Oceniono 11 razy 11

  Ależ doborowa "trójca", no dobrze że jeszcze nie "święta".

 • student_zebrak

  Oceniono 13 razy 11

  oni wszyscy zbieraja haki na pozostalych
  dlatego ten system tak trwa

 • komercyjny02

  Oceniono 12 razy 10

  Ktoś jeszcze pamięta, że Donaldu Tusku po wygranych wyborach w 2007 r. zatrzymał tego Mariusza Kamińskiego na czele ABW. Naiwnie mu się wydawało, że oto demonstruje opinii publicznej iż nie boi się być kontrolowanym przez gościa z przeciwnej opcji.

  A Mariusz Kamiński swoim zwyczajem z miejsca zaczął knuć i snuć intrygi. Bo tylko to potrafi.

 • lodomeria

  Oceniono 10 razy 10

  A pracować nie mają czasu. Jak nie msza, potańcówka u Rydzyka czy wiece wyborcze, to zbieranie haków.

 • senior2244

  Oceniono 10 razy 10

  Przestępcy się zabezpieczają.

 • zwolay

  Oceniono 10 razy 10

  Skończy się tak że jeden po drugim będą się topić w szambie a ostatni zgasi światło i umrze ze zgryzoty że nie ma już kogo utopić bo wszyscy już jak Titanic-na dnie

 • zd46

  Oceniono 12 razy 10

  W Internecie można znaleźć bohatera, "dobrze parszywie zmiany":
  1/….. „Do zdarzenia doszło 6 listopada 2010 r. na stacji paliw przy ul. Powsińskiej na warszawskim Wilanowie. M. Wąsik zatankował do swojego auta ok. 50 litrów paliwa za ok. 220 zł. Wszedł do sklepu na stacji, pokręcił się między półkami, kupił m.in. papierosy i…………………. Odjechał. Po tym zdarzeniu pracownik stacji Grzegorz Wierzchoń zaalarmował policję. Wiceszef CBA, Maciej Wąsik UKRADŁ PALIWO na stacji!!!!”…. Infantylne tłumaczenie Wąsika, tak się prezentowało: „Nie zwróciłem uwagi na pomyłkę „, to coś pracowało w CBA??????? Teraz znowu „galernicy Kamińskiego” (razem z nim) wtargnęli na „pis-salony” i to w ugnojonych gumo-filcach!!!!!! ZLODZIEJ W KASIE a "moczymorda na stanowisku". Teraz "wąsik ach ten wąsik, co to lubi iść w słinę z kumplem", będzie zasiadał w KNF-ie! Kto będzie jego nałożnikiem badź nałożnicą?

 • elq_1

  Oceniono 14 razy 10

  BRAWO! Karzeł z twarzą trupa! PiSowski Beria. Zgadnij Jarek, kiedy Cię udusi?

 • doberman44

  Oceniono 12 razy 10

  Na Pinokia to haków znajdzie namacalnym kłamstwem jest likwidacja mafi VAT i tu kłamstwo trwa bo ani Rydzyk ani polski kler nie jest pociągnięty do żadnej odpowiedzialności a proceder trwa

 • zgred151

  Oceniono 10 razy 10

  Czym oni sie roznia od UB czy SB ? niczym , Maja tulko drozsze garnitury i fury

 • gazetatodno

  Oceniono 12 razy 10

  patologia

 • obywalet

  Oceniono 9 razy 9

  Gangsterska pislamska - i taka ma.byc Polska? Rządzona przez gangsterów?

 • wilenski11

  Oceniono 9 razy 9

  widać, że mściwy jak każdy bolszewik z pisiorni

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 9 razy 9

  Haki w PiS Kaczyńskiemu są potrzebne jak tlen do życia. Bez haków kaczor nie mógł by funkcjonować w polityce,to jego hobby.

 • sluchaj_bej

  Oceniono 9 razy 9

  Bibliotekarz, Zero i przestepca. Jaki Rzym taki triumwirat.

 • spokojniesiezmiescisz

  Oceniono 8 razy 8

  Hak, haka, hakiem pogania. Od dawna wiadomo, że tak "robi się" polityka w pis kaczyńskiego.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 8 razy 8

  morda berii

 • kylax4

  Oceniono 8 razy 8

  Premier musi prosić szeregowego posła o możliwość wywalenia swojego, własnego ministra? Co to za kraj? Kamieni kupa katolicka. Ot co.

 • june-of-44

  Oceniono 8 razy 8

  A jak kiedyś dziadek wyciągnie kopyta a wyciągnie to wtedy Zero i Mario pokażą Pinokiowi nie takie nagrania jak te z Sowy. A i teczka się znajdzie na Kornela trzustkę.

 • kolojabolo91

  Oceniono 8 razy 8

  Kilka dni temu byłem na seansie filmu "Polityka" Patryka Vegi i chociaż nie jestem zwolennikiem tego reżysera , to film mi się spodobał ,chociaż tak naprawdę był smutny.Znajomi , którzy nie interesują się polityką mówili ,że trochę sci-fi polityczny ,ale niestety chyba nie.. W filmie jest również postać Kamińskiego , który na wszelki wypadek zbiera haki na wszystkich , także na ludzi ojca dyrektorka ..Przerażające w jakim kraju ja żyję , wszystkie demokratyczne instytucje , jak również wartości upadają na naszych oczach ..;(

 • yak_46

  Oceniono 8 razy 8

  Działanie w zakresie kompetencji Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego

 • pieknyinaczej

  Oceniono 8 razy 8

  Patrze na pomysły PiS na nowe wybory i jestem coraz bliżej decyzji o wyjeździe z Polski.
  Choć kocham ten kraj to nie chcę żyć wraz z moimi dziećmi w państwie dyktatorskim - niestety Orwell zaczyna być aktualny w Polsce.

 • alpamayo07

  Oceniono 12 razy 8

  To twarz krwiożerczego sępa albo zabójczej hieny. Czekista Pis-talibanu, podstępny nihilista pozbawiony etyki, porzucił rodziną dla pisowskiej kariery. Po to zakupił izraelski system Pegasus aby inwigilować, podsłuchiwać nie terrorystów, mafię, czy oszustów podatkowych, tylko demokratyczną opozycję, Morawieckiego, Ziobrę i zwykłych Polaków. Feliks Dzierżyński z NKWD to jego wzorzec moralny. Piss władzy nigdy nie odda, bo sfałszuje wybory i będzie je fałszował bez końca.

 • avaqe

  Oceniono 12 razy 8

  Kamiński to odpowiednik Berii, też miał haki na wszystkich.

 • cezaris

  Oceniono 12 razy 8

  Nie będę chyba pierwszym, który zauważył, że fizjonomią Mario bardzo przypomina Berię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX