Komentarze (760)
Wybory parlamentarne 2019. Jarosław Kaczyński zdumiony nowinkami medycznymi. "Nie wiedziałem, że są urządzenia, które pokazują, jak człowiek wygląda w środku"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kadziteusz

  Oceniono 20 razy 16

  Rządzi nami przygłup.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 20 razy 16

  Niby starszy bibliotekarz, niby zakuł na pamięć cały słownik wyrazów obcojęzycznych, a nie wie takich prostych.

  Nigdy wcześniej nie słyszał o RTG...

 • yglykmat

  Oceniono 23 razy 15

  Niech ktoś mu powie o urządzeniach do leczenia zębów...

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 21 razy 15

  A wie jak wygląda PIS
  da
  ?

 • mywork

  Oceniono 14 razy 14

  Poziom wiedzy o świecie prezesa jest zupełnie tożsamy z rozwojem intelektualnym jego żarliwych wyznawców. Mnie to nie śmieszy, raczej przeraża!

 • wiejski.empedokles

  Oceniono 18 razy 14

  No nareszcie!!! I co teraz młodzieży? Chcecie, żeby ten człowiek urządził Wam przyszłość?Już teraz jesteśmy jedynym krajem Europy, w którym cyfrowi giganci nie będą płacić sensownych podatków- przecież prezes nic z tego nie rozumie. Chcecie zmian w prawie z zakresu cyfryzacji, prawach autorskich w internecie, nawet 5G- to ten człowiek decyduje o WSZYSTKIM! To jego chora i jak wyraźnie widać, cholernie ograniczona wyobraźnia i wiedza o świecie steruje naszym życiem. Dlaczego ludzie są tak bezgranicznie durni, żeby wierzyć bezzębnemu, zakompleksionemu, tumanowi?? Przecież on do ku...wy nędzy najwyraźniej nic nie wie! Na czym ten człowiek się zna? Tzw. Midas polski- czego nie dotknie, zamienia w gó...no.

 • starczypl

  Oceniono 13 razy 13

  wymarzony lider dla przygłupiego suwerena...ale CWANY, oj cwany.... Szuja polityczna

 • stenrw

  Oceniono 15 razy 13

  Polską rządzi nic. Małe, nikczeme, złośliwe, zakompleksione nic. Chory z nienawiści, zakompleksiony kłamca, infantylny paranoik, który nigdy nie miał normalnej pracy, nigdy nie miał rodziny, żony, dzieci, za nikogo nie czuje się odpowiedzialny, nigdy nie robił zakupów, nie sprzątał mieszkania, nie prał swoich gaci, nie ma konta, prawa jazdy, samochodu, nigdy nie był na poczcie, nie korzystał z bankomatu, nie kupował biletu ani kartą ani za gotówkę, ale i tak wszystko wie najlepiej, co potwierdza stojący obok niego chór klakierów i potakiwaczy...
  Mały zawistny gnom z ogromnymi kompleksami i jeszcze większym ego, moralny zabójca brata i 95 osób z nim podróżujących, gotów podpalić Polskę i Europę, aby zrzucić z siebie odium tych śmierci.

 • zazg

  Oceniono 13 razy 13

  Kaczyński woła do swojego elektoratu i nie tylko do niego, że jeżeli PiS zwycięży, to w Polsce będzie dobrobyt i nie nastąpi postkomunizm. Smutne, że ludzie bezrefleksyjnie wchodzą w te fantasmagorie, a wystarczy przyjrzeć się życiorysowi Jarosława. Krótko mówiąc-ulubieniec wszystkich systemów.
  Czy on kiedykolwiek był represjonowany? Nie, chociaż bardzo tego chciał, bo taki sznyt na życiorysie to powód do dumy.
  Czy działo mu się źle? Trudno powiedzieć, bo do jeszcze niedawnej przeszłości o wikt i opierunek najważniejszego prezesa dbała jego matka. Potem robiły się "społeczne kolejki", aby dogodzić prezesowi. Kaczyńscy, jako rodzina, nie gnieździli się w jednym pokoju na kupie, bo cudnym zbiegiem okoliczności, rozwiązały się ich warunki mieszkaniowe. I to nie było latami oczekiwane m2, a dwukondygnacyjny dom z ogródkiem, w Warszawie.
  Ciekawe, czy prezes zna uczucie głodu czy innego niedostatku? Też trudno powiedzieć, chociaż była kiedyś zajawka w TV jak facet nie ma bladego pojęcia w sklepie, jak się kreują ceny podstawowych artykułów.
  Jak ten facet może wejść w buty innego człowieka i go zrozumieć, skoro problemy ludzkie zna tylko z literatury i opowiadań? Siedzi w domu/biurze, odciążony od wszystkich problemów, bezpieczny, nakarmiony, otoczony opieką medyczną i wymyśla sposób jak "uszczęśliwić" naród.

 • strzemiennego

  Oceniono 17 razy 13

  No widzisz Kaczorze, jednak są urządzenia, dzięki którym można zobaczyć jak głęboko w D masz Polskę.

 • muflonex

  Oceniono 19 razy 13

  Ciekawe kiedy odkryje, że PRL już nie ma a on nie jest pierwszym sekretarzem...

 • wpm1

  Oceniono 12 razy 12

  "Nie wiedziałem, że są urządzenia pokazujące, jak człowiek wygląda w środku"... co mi nie przeszkadza zarządzać prawie 40 mln krajem i nie wstydzę się!

 • faustxyz

  Oceniono 16 razy 12

  Co tu gadać, łapki opadają. Za to wszystko inne ogarnia jak nikt inny, na wsio ma recepty, Jednak trochę dziwne, że Kaczaty czegoś nie wie z działu medycyna, przecież ciągle ex cathedra wygłasza opinie z seksuologii, biologii. Spkojnie suwerenie, wodzuś zna się na wszystkim jak na lotnictwie. Polecimy z nim razem do Wenezueli. Nie ma nadziei, że kretynów coś otrzeźwi, gdy już liczą kasiorę obiecaną przez gnoma. Kasę będziecie pakować do walizki idąc po bułkę, o innych niedogodnościach dowiecie się w trakcie dłuższej władzy złodziejskiej mafii Kaczenki.

 • maciek76

  Oceniono 18 razy 12

  Lepiej niech nie zaglądają do wnętrza wodza albo jego zauszników, bo okaże się, że awaria kolektora sciekowego w Wawie to pikuś!

 • krytek-7

  Oceniono 13 razy 11

  Prof.Niesiolowski mial racje cytujac klasyka."Boze jacy idioci nami rzadza".

 • vendettav

  Oceniono 11 razy 11

  Mam prośbę do anestezjologów, którzy mają znieczulać tego dziada przy wymianie stawów kolanowych. Nie mówcie mu, że jest coś takiego jak znieczulenie. Tylko tak jak na filmach. Szklanka spirytusu i szmata w gębę, żeby nie przygryzł języka. To w trosce o jego życie. Informacja o tym, że świat tak "szalenie" się rozwinął może zabić idiotę.

 • artur0121

  Oceniono 13 razy 11

  udaje głupszego od swoich wyborców żeby uch nie urazić chociaż bardzo starać się nie musi...furher przemawia do narodu...

 • e.olsen

  Oceniono 10 razy 10

  A ktoś mu już powiedział, że ludzie mają już ogień i koło?

 • tcas

  Oceniono 10 razy 10

  Palant nie wiedział o takich urządzeniach, więc nie wie jak złym człowiekiem jest od środka.

 • Jan Kowalski

  Oceniono 16 razy 10

  Kto wam ludzie życie układa ??? Kaczyński??? A z głową, to wy macie ok. ???

 • wilenski11

  Oceniono 14 razy 10

  Kariera Nikodema Dyzmy, myśli Krzepickiego:

  " Często dziwiły go wprawdzie momenty jakby przyćmienia umysłu Nikodema, kiedy zdawał się nie orjentować w najprostszych sprawach, lecz doszedł do przekonania, że pan prezes umyślnie „udaje frajera“, by tem lepiej przyłapać podwładnych na jakichś kombinacjach."

 • alquoz

  Oceniono 14 razy 10

  gnomie, idz na spotkanie z ekspertem ds sprzetu medycznego, do Jurka Owsiaka, on chętnie ci opowie co robi od lat i jakie mozliwosci daje nowoczesny sprzet medyczny, jakim wspomaga nasza słuzbe zdrowia. idz w styczniu na orkiestre, on na pewno cię wpuści do studia.

 • zd46

  Oceniono 14 razy 10

  Chciałbym przypomnieć wyborcom wieczór wyborczy z 2005 roku, oświetlony jupiterami i upstrzony kamerami telewizyjnymi różnych, nawet, telewizji światowych. Na podium dla „zwycięskiego prezydenta”, obok niego, rodzina mocno nadęta. Zwycięski Lech, z nieco nijakim grymasem wygłasza „wielkie słowa”, niemal archimedesowe słowa: „PANIE PREZESIE MELDUJĘ WYKONANIE ZADANIA”. Zaszczyt bycia prezydentem, po wygranych wyborach, dla tej rodziny, to tylko „wykonanie zadania” postawionego przez prezesa partii PiS. Obok stała pani matka i ....córka nominata Marta, w towarzystwie męża z dziećmi, które urodziła zdradzając męża, z nasienia kochanka, co udowodniła robiąc badania DNA dzieci, „jedna matka tysiąc ojciec”. Nawet ta „wspaniała rodzina” była na bilbordach w całej Polsce. Oto „przykładna” i moralna rodzina, o której mówi bezżenny, bezdzietny i starzejący się prezes, prezes i zarazem „kochanek teoretyk”.

 • maciek7783

  Oceniono 14 razy 10

  Ty SZUBRAWCU w ogole nic nie wiesz o otaczającym cię świecie poza umiejętnością SZCZUCIA JEDNYCH LUDZI NA DRUGICH !!!!!!!!!!!!!!!!

  Nie rozumiem jak mogą ludzie PISolubni , którzy mają rodziny i dzieci zgadzać się na DEWASTACJĘ KRAJU jaką fundujesz następnym pokoleniom !!!!!!

 • 1moja

  Oceniono 14 razy 10

  Wiecznie wczorajszy, zidiocialy ze msciwosci staruch.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • czechy11

  Oceniono 16 razy 10

  Polsctwo. Boraty Europy ze starym stetryczalym Boratem odkrywcom.

 • marc.pl

  Oceniono 14 razy 10

  Ale jak mają wyglądać dwie wieże w Warszawie od środka ten dyktator żądny władzy udający niewiniątko dokładnie wiedział.

 • sir.fred

  Oceniono 14 razy 10

  I taka tępota rządzi krajem.

 • gramaar

  Oceniono 9 razy 9

  za to wie, jak kłamać, jak stworzyć układ, jak wykiwać wspólnika... ech

 • karo80.0

  Oceniono 9 razy 9

  Zidiociały dziadzio-narodowiec idolem wyborców PiS. "Dumny naród" chłopów pańszczyźnianych

 • do_mappiego

  Oceniono 13 razy 9

  I taki zacofany gostek kupil wladze za nasza kase.

 • oelefante

  Oceniono 15 razy 9

  Zauważyliście, że za każdym razem, gdy zaczyna się dziać coś istotnego - jak teraz np. protest lekarzy - to ktoś z PiS-u powie coś głupiego i media zaraz się na to rzucają, zostawiając ważny temat na boku? Naprawdę sądzicie, że to przypadek?

 • aprilapril

  Oceniono 11 razy 9

  Caucesku z Żoliborza

 • maks1956

  Oceniono 13 razy 9

  i taki człowiek urządza mi życie, mówi jak ja mam żyć

 • swru

  Oceniono 11 razy 9

  Jarek ty o wielu rzeczach nie masz żadnego pojęcia a zabierasz głos. Więc idź już na emeryturę, weź książki, doucz się i przestań już szkodzić Polsce. Wystarczy tej obory, którą narobiłeś razem ze swoimi tępymi pretorianami

 • ochujek

  Oceniono 13 razy 9

  Prawa jazdy też nie widział.

 • 4head

  Oceniono 15 razy 9

  Dziadu, oglądaj rodeo i daj ludziom żyć..

 • mkll95

  Oceniono 15 razy 9

  Jak Kaczynski cos powie, to od razu widac, ze to debil, taki sam jak jego wyborcy.

 • megaxs

  Oceniono 13 razy 9

  Udaje mądrego, a tak naprawdę jest gupi jak but z lewej giry

 • Marian Kachel

  Oceniono 13 razy 9

  Pieprzenie wierszy , nawijanie makaronu na uszy. Sam nie wie co mówi. Wstydził by się robić z ludzi idiotów.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 15 razy 9

  Nic dziwnego skoro ten resortowy cham i prostak nie ma nawet matury :-)

 • kingsizemax

  Oceniono 8 razy 8

  Ty nawet słuchawki pierwszy raz na oczy widziałeś i chciałeś je zeżreć.

 • acototak

  Oceniono 8 razy 8

  Prezes partii prowadzącej Polskę w przyszłość jest z wiedzą do tyłu kilkadziesiąt lat.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 8 razy 8

  Wolska rodzina: Alik i Balbina!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX