"Nie wiedziałem, że są urządzenia pokazujące, jak człowiek wygląda w środku". Kaczyński zdumiony postępem

Podróże kształcą. Najwidoczniej kampania wyborcza służy Jarosławowi Kaczyńskiemu, który podzielił się nowo zdobytą wiedzą z sympatykami. Otóż prezes PiS kilka dni temu dowiedział się, że... "są takie urządzenia, które pokazują, jak wygląda człowiek w środku".

Trwająca kampania wyborcza sprawia, że trudno znaleźć miasto, w którym nie pojawiłby się polityk jednej z kilku formacji. To sprawa, że w eter idą setki, jeśli nie tysiące, wypowiedzi przedstawicieli władzy i opozycji, a w tym natłoku mogą umknąć pewne dziwne deklaracje...

Nie inaczej było w Słupsku, mieście, które w ostatni czwartek odwiedził prezes Prawa i SprawiedliwościJarosław Kaczyński. Podkreślał, że jego partia nie zapomina i nie zapomni o Słupsku, dlatego też ma pieniądze dla miasta (na drogi, przedszkola czy rozwój Akademii Pomorskiej). W pewnym momencie wtrącił jednak, że w Słupsku mógłby powstać "taki ośrodek stymulacji medycznej" np. dla szkoły pielęgniarskiej.

Wówczas podzielił się z zebranymi na spotkaniu swoim "odkryciem" z ostatnich dni:

Ja nie ukrywam, nie jestem lekarzem i sam dopiero dwa dni temu dowiedziałem się, że są takie urządzenia, które pokazują jak wygląda człowiek w środku.

Prezes PiS nie doprecyzował, o jakie urządzenia mu chodzi, stwierdził tylko, że na takowych uczą się "lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze".

Nieśmiało można wtrącić że ultrasonografy zawitały do szpitali na przełomie lat 60-70. ubiegłego wieku, rentgen to natomiast lata 30. XX w., od wielu lat w medycynie stosuje się też np. endoskopy. Na szczęście podróże kształcą i Jarosław Kaczyński teraz zapoznał się z osiągnięciami techniki.

Więcej o:
Komentarze (760)
Wybory parlamentarne 2019. Jarosław Kaczyński zdumiony nowinkami medycznymi. "Nie wiedziałem, że są urządzenia, które pokazują, jak człowiek wygląda w środku"
Zaloguj się
 • leszekk73

  Oceniono 132 razy 114

  A teraz pomyślmy, tak na spokojnie.
  Jeśli człowiek jest kompletnie oderwany od rzeczywistości, nie chodzi sam na zakupy, nie chodzi sam po ulicach, nie wybiera sobie ubrań, nie robi sobie jedzenia, nie wie jak skorzystać z komunikacji publicznej, nie załatwia niczego na poczcie / w banku / w urzędzie, nie wie nic o technice, nauce, ekologii itd itp...
  To jak taki człowiek może nam życie układać?

 • czechy11

  Oceniono 118 razy 104

  Towarzysz Kaczyńskim jeszcze nie wypełzł z XIX wieku. Zupełnie jak jego wyborcy. Przed nim cały XX ale on tez się ciagle uczy jak namaszczona przez niego kukła prezydencka

 • kadykianus

  Oceniono 84 razy 72

  On już wchodzi w okres późnego Breżniewa. Zaczyna się tragikomedia.

 • krynolinka

  Oceniono 72 razy 62

  Taki geniusz nas "zbawia" już czwarty rok. Wpadliśmy jak śliwki w kompot. To się w głowie nie mieści. Drukowanie internetu, węglowodany kołem zamachowym gospodarki. Wolski przemarsz nad przepaść zaraz dobiegnie końca.

 • lina555

  Oceniono 68 razy 58

  Żadne zaskoczenie, od dawna wiadomo że ten człowiek potrafi tylko manipulować ludźmi, a wiedza nawet ogólna jest mu obca!

 • jego-wysokosc

  Oceniono 66 razy 56

  Nie ukrywam, że wciąż mnie zaskakuje bezdenna glupota prezesa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX