Komentarze (519)
Jarosław Kaczyński o adopcji przez pary homoseksualne: Dzieci mają być przedmiotami do zabawy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • krzysztof_ptk

  Oceniono 11 razy 11

  Stwierdził, że małe firmy "nie będą bankrutować, o ile będą potrafiły funkcjonować w nowej rzeczywistości". ja twierdzę że mali ludzie mogą udać się do społecznego szpitala anie wojskowego. Tam otrzymają za 10 lat nowe kolano.. A co ten pan prezes wpłacił dotychczas do ZUS?

 • ulcus.rodens

  Oceniono 13 razy 11

  Mają rząd, mają prezydenta, mają media publiczne, prokuratury... A i tak bidusie są ofiarami ucisku i szykan. Niepojęte

 • lucek10

  Oceniono 10 razy 10

  Powszechnie wiadomo, że członkowie PiSu mają w dużej częci skłonności do mordowania dzieci, wykorzystują je seksualnie, dręczą psychiczni i fizycznie, zaciągają do nielegalnej pracy i masowo sprzedają ich narządy amerykańskim i francuskim. Pośredniczą też w oddawaniu tych dzieci kościelnym pedofilom czerpiąc z tego materialne korzyści. I co panie Kaczyński, jak tam pisowcy? Jak wam się podobają moje słowa? To odpowiedź na słowa waszego idola Kaczyńskiego, który z ludzi LGTB właśnie zrobił tych, którzy chcą się dziećmi bawić. A na jakiej podstawie takie wnioski wyciągnął???

 • jw0022

  Oceniono 11 razy 9

  A Kałczyńskiemu zawsze tylko jedno w głowie.

 • mustermann

  Oceniono 9 razy 9

  Ten atak Kaczyńskiego i spółki na LGBT to realizacja zobowiązań wobec Kościoła Katolickiego.
  Jak wiemy homoseksualizm jest bardzo szanowaną przez biskupów formą miłości bliźniego i nie chcą się dzielić przywilejem urawiania takiej miłości z plebejskimi obywatelami. Wśród purpuratów wyżej od aktów homoseksualnych oceniana jest tylko pedofilia i w tym przypadku szary obywatel trafia za spróbowanie tego zakazanego owocu do więzienia. Pedofilowi kościelnemu nic nie grozi, chyba że nie zasługuje (w ocenie biskupów) na takie wyróżnienie. Wtedy dowiadujemy się o księżach-pedofilach, ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

 • dr_rybak

  Oceniono 11 razy 9

  każdy sądzi według siebie... widać Prezesowi dzieci służyłyby do zabawy...

 • babiluka

  Oceniono 11 razy 9

  bezdzietny ekspert o zabawie z dziećmi. Kiedy bawił się z dziećmi ? i kto mu te głupoty opowiada. Chory mózg zarażony nieuleczalnymi wirusami.

 • 4head

  Oceniono 11 razy 9

  Dziadu, nie mierz innych swoją miarą!

 • aala43

  Oceniono 15 razy 9

  i kto to mówi?? cokolwiek wie o dzieciach i wychowaniu?? wiele par homoseksualnych wychowuje dzieci lepiej i z większą troską niż niejeden katolicki pisowski przemocowiec domowy (gatunek częsty nad Wisłą...)

 • safelogica

  Oceniono 15 razy 9

  Większość zyskała na rządach PiS? No tak bo niezadowolona mniejszość za to płaci i jej się pogorszyło. Dzieci to zabawka dla homoseksualistów? Skąd wie? A księża i zakonnice tez się dziećmi bawią

 • karo80.0

  Oceniono 13 razy 9

  Stary, prowincjonalny debilek o mentalności XIX-wiecznego zarządcy folwarku. Ani jemu, ani żadnemu wyborcy PiS ludzie przyzwoici nie powinni podawać ręki.

 • fakiba

  Oceniono 39 razy 9

  Ty się nie lepiej wypowiadaj stary kawalerze , masz koty to się nimi baw !

 • marta15052018

  Oceniono 8 razy 8

  to jak babcia z mamą wychowują dzieci, ojciec z dziadkiem to też dzieci są wykorzystywane do zabawy? Ten człowiek żyje w jakimś ponurym świecie i nie kuma jak ona działa. I są tacy co dają sobą manipulować.

 • marcinblonie

  Oceniono 10 razy 8

  Mierzy swoją miarą? Najgorzej jak niedorajda życiowy wypowiada sie ma tematy o których słyszał w radiu Maryja

 • fakduck

  Oceniono 10 razy 8

  Jedyne co tego gnoma trzyma przy życiu, to od lat napuszczanie jednych na drugich. Gejom wystarczy zablokować możliwość adopcji, a pedofilom w koloratkach dajecie wolną rękę na maxa?

 • bostian

  Oceniono 10 razy 8

  Nie ma kłamstwa ani żadnej obrzydliwości, której ten człowiek by nie wypowiedział bez mrugnięcia powieką.

 • mrfunnyandnotso

  Oceniono 8 razy 8

  "... dzieci mają być przedmiotami, które są potrzebne komuś, nie wiem, do czego, ..."
  Nie wie a pieprzy od rzeczy.

 • kierowca.bombowca

  Oceniono 8 razy 8

  Nasze społeczeństwo nie jest gotowe na tego typu zmiany, ale już teraz dzieci wychowują się w związkach homoseksualnych ponieważ są to ich biologiczne dzieci. W takim związku dziecko też może wyrosnąć na dobrego człowieka. Lepiej żeby gniło w bidulu i było bite i gwałcone lub wychowywali je rodzice sadyści niż było kochane i miało co jeść i w co się ubrać, wykształcić.

  "nie będą bankrutować, o ile będą potrafiły funkcjonować w nowej rzeczywistości" to zdanie nie trzyma się kupy, firmy padną a część pracowników pójdzie na bezrobocie

 • gebe14

  Oceniono 10 razy 8

  przecież on mówi o ksieżach . wiecie co ksieża robią z dziećmi ..

 • mza1964

  Oceniono 8 razy 8

  Fakt! to dzieci są współwinne jak prowokują księży....

 • owrank

  Oceniono 10 razy 8

  ta sprawa jest przykładem totalnego bicia piany o nic i próby rozwiązywania problemu, który de facto NIE ISTNIEJE. W chwili obecnej w Polsce adopcja zdrowego, małego, dziecka to proces bardzo długotrwały i nadwyżka "chętnych" jest taka, że pełne małżeństwa, _z_doświadczeniem_w_ _wychowaniu_biologicznych_dzieci, czekają na małe, zdrowe dziecko nawet kilkadziesiąt miesięcy a jak już się uprą na konkretna płeć, to czasem jeszcze dłużej. Singiel nie ma nawet cienia szansy, żeby wygrać taki wyścig. Małych, zdrowych, dzieci jest tak mało, że trudno przejść przez sito selekcji. Dokładnym przeciwieństwem są dzieci chore, upośledzone, rodzeństwa od trójki dzieci w górę i dzieci powiedzmy, po trzecim -czwartym roku życia. Tu chętnych jest dużo mniej i w wielu przypadkach akceptowani są również single i nie ma większych problemów, żeby samotna osoba, która ma względne warunki mieszkaniowe, adoptowała dziecko, ale realną szansę ma np. na dziecko 10 letnie, rodzeństwo np. 8+11 lat czy dziecko chore etc. Oznacza to, że w tej drugiej grupie każdy NIEZALEŻNIE OD ORIENTACJI może dziecko adpotować, pod warunkiem spełnienia pozostałych wymagań, ale znowu nie są one jakieś kosmiczne

 • gorillaglu

  Oceniono 9 razy 7

  Jeśli stary kawaler z kotem faktycznie nie jest nienawidzącym samego siebie kryptogejem, to znaczy, że jest osobą czującą pociąg wyłącznie do władzy, co jest dziwnym i groźnym zboczeniem.

 • janviertrois

  Oceniono 7 razy 7

  W dniu wczorajszym przedstawiciele antykonstytucyjnej i pozaprawnej organizacji o nazwie PiS, sponiewierali kolejny organ konstytucyjny, czyli Rzecznika Praw Obywatelskich. Im bliżej wyborów, tym więcej czynów przestępczych będzie pojawiało się w wykonaniu tej organizacji. Gdy Polska odzyska prawną i niezawisłą wolność, tych przestępców należy rozliczyć do spodu, dla przykładu i ku przestrodze na przyszłość. Oczywiście, równolegle należy rozliczyć prawnie polskie duchowieństwo i to nie tylko za pedofilię. Konkordat musi być rozwiązany raz na zawsze, bez możliwości wikłania naszego kraju w przyszłości w podobną antypaństwową zależność religijną. PiS plus oraz Episkopat plus na dłuższą metę to nic innego jak koniec lat 30 w Hiszpanii.

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 7 razy 7

  Jarosław Kaczyński zachowuje się jak zboczeniec. On i kler mają fisia na punkcie dzieci i seksu. Moim zdaniem.

 • plastikpiokio

  Oceniono 7 razy 7

  koleś żyjący w celibacie wziął się za chwytliwy temat i głupole się cieszą

 • stachkaz47

  Oceniono 9 razy 7

  STARY ŁAJDAK-patrzeć na tego .......nie można.
  ZAKŁAMANA MENDA.
  Dzieci są wyłącznie dla KOŚCIOŁA. Polska dla KOŚCIOŁA.
  Gdy lesbijka ma dziecko to co ma je utopić ty stary CAPIE?

 • somtam

  Oceniono 9 razy 7

  Chore skojarzenia. Zabrać mu kota, bo z takim myśleniem , widać chodzi mu po głowie zabawianie się ....z kotem.

 • loneman

  Oceniono 8 razy 6

  Trzeba byc patologicznym klamca by gadac takie glupoty i cynicznie uzywac do swej kampanii w ktorej zawsze bylo mnostwo nienawisci i pomowien, to jak sam bawi sie ludzmi w partii i oklamuje i straszy narod to oczywiscie "niewazne" ???

 • jakub13579

  Oceniono 6 razy 6

  Do zabawy to w Polsce przewielebni mają małych chłopców. A karaczan zabawia się kotami, bo sam nigdy nie miał dzieci. Co za skurwel.

 • 1moja

  Oceniono 10 razy 6

  Smutne jest to, ze jedynymi oficialnymi autorytetami w sprawach rodziny i dzieci sa ks. dobrodzieje pedofilie-pederasci i zawodowy onanista.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • szczypr

  Oceniono 6 razy 6

  Zboczeniec.

 • westgreg

  Oceniono 6 razy 6

  Prezes znowu wypuścił szczura konfliktu ideologicznego z propagandy, która ma przynieść PiSowi zwycięstwo. I, jak po komentarzach pod artykułem widać, nie bez racji.

 • Alter Ego

  Oceniono 6 razy 6

  Wielki, qrwa eksperymentator. Prowadzi na całym kraju eksperymenty społeczne, ekonomiczne i jeszcze ch... wie jakie. Menda+

 • js08836

  Oceniono 6 razy 6

  Pomógł lepiej księżom wspomagający swoje dzieci dając ich matkom pieniądze, przesyłane pocztą lub bezpośrednio na konto. Dlaczego zabrania biskupom bawić się z dziećmi, tego nie pojmuję. Przecież one same chcą się przytulać i same wchodzą na kolana. Panie Jarosławie litości.

 • pd2016

  Oceniono 8 razy 6

  Kaczyński - ekspert od dzieci! Polsko, już giniesz!!!

 • mossebo

  Oceniono 8 razy 6

  Bezdzietny samotnik o mentalności zakonnicy miesza w rodzinnych sprawach. Też nie podobają mi się adopcje LGBT, ale więcej patologii jest w rodzinach katolickich

 • eski57

  Oceniono 7 razy 5

  .. „dzieci mają być przedmiotami, które są potrzebne komuś, nie wiem, do czego, można powiedzieć, że do zabawy. Będziemy bronić się przed realizacją tego planu – komentował Kaczyński słowa wiceprezydenta Warszawy.”
  - To jest obrzydliwa wypowiedź człowieka pozbawionego empatii do dzieci (nie tylko…) uważającego , że wszyscy geje i lesbijki nie mogą kochać dzieci …

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 11 razy 5

  ta obsesja, to chyba jakiś rodzaj traumy z dzieciństwa, czy strach przed własną tożsamością?

 • sertoriusz1

  Oceniono 7 razy 5

  Pytanie: czy to ignorancja, czy manipulacja? Kwestię adopcji przez pary homoseksualne przedstawia się tak, jakby miało to polegać na otrzymywaniu dzieci na podstawie kwitka. Składasz wniosek i dostajesz dziecko.
  Powiem tak: mam w rodzinie przypadek adopcji dziewczynki przez kuzynkę i jej męża. Zanim do tego doszło, przeszli przez totalny wręcz korkociąg proceduralny, trwający - sam nie wiem - ok. 2 lat. Jeśli takie same procedury zastosujemy w stosunku do ubiegających się o adopcję gejów, raczej nie mam wątpliwości, że nie przejdą przez nie osoby niewłaściwe.
  To jest zresztą niezrozumiały dla mnie problem Pisu. Oni przecież mogli osiągnąć pełną władzę, mogli przejąć całkowicie wymiar sprawiedliwości, ale w białych rękawiczkach, po cichutku i bez napięć. I mało kto by to w ogóle zauważył, włączając Unię Europejską. Ale nie, oni muszą manifestacyjnie, z szydzeniem, pogardą wobec przeciwnika politycznego. Tutaj też - mogliby przecież zezwolić, ale ustawić procedury weryfikacyjne tak, że nikt by ich nie przeszedł. Ale oni bez gnojenia innych chyba po prostu nie potrafią. Ot, dobrzy chrześcijanie po prostu.

 • ml2403

  Oceniono 7 razy 5

  Dzieci mogą być i są dla zabawy najczęściej w twojej normalnej rodzinie. Pary homoseksualne nie mogą dać dziecku tego pierwiastka męskiego i żeńskiego, które daje rodzina heteroseksualna ale jeżeli mamy dziecko, które mieszka w domu dziecka lub w rodzinie gdzie jest przemoc i jest codziennie bite to lepiej niech będzie kochane w rodzinie homoseksualnej choć pod tym warunkiem, że będzie tam kochane bo to wcale nie musi być reguła i wśród homoseksualistów także mogą być wynaturzenia.

 • kisssmyass

  Oceniono 7 razy 5

  jak na razie to dziećmi-przedmiotami bawią się klechy-pedofile z KK. Cały cywilizowany świat dopuszcza adopcję dzieci przez pary jednopłciowe i zrobiono wiele badań które jasno mówią że w takich rodzinach nie ma innych problemów niż w rodzinach hetero, więc kłamstwa to pan kurdupel może sobie wsadzić w du pę! Zresztą polityk bez własnej rodziny nie powinien w ogóle zabierać głosu w tych ważnych kwestiach. Spier dalaj kurduplu na Wawel!

 • zielony_wesolek

  Oceniono 5 razy 5

  Balbina, a jak twoja rodzina? Przedstawisz nam ją w całej krasie? Tylko tak szczerze bez politycznej ściemy?

 • zd46

  Oceniono 9 razy 5

  Starcze, to banialuki, ale odpowiedz, czy to prawda, że byłeś, jesteś i bedziesz "ukrytym gejem"? Wobec tego dlaczego o tym zawierala teczka TW "Balbiny"? Teczka zniszczona przez mamę i ciebie

 • ola-blue

  Oceniono 7 razy 5

  Nie znam żadnego geja ani żadnej lesbijki oficjalnie przyznających się do swojej orientacji. Ilu homoseksualistów wy znacie osobiście? Politycy PiSu znowu robią ludziom wodę z mózgu, szczując Polaków na marginalne środowisko. Na potrzeby kampanii wyborczej znowu znaleźli "wroga narodowego", jak to ongiś było z sędziami, "drugim sortem", lemingami. I znowy z pomocą kościoła katolickiego, który odwraca uwagę od własnej zgnilizny moralnej

 • spyderman2

  Oceniono 7 razy 5

  kałczyński mówiąc o zabawie dziećmi atakuje kościół katolicki!!!

 • mo60

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Prezesie, pękam ze śmiechu, gdy słucham Pana tyrad o rodzinie albo o wolności. Tak, w tych dziedzinach jest Pan wybitnym ekspertem praktykiem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX