Konwencja Lewicy w Warszawie. Podczas przemówienia Biedronia zawył alarm przeciwpożarowy

W trakcie finałowego wystąpienia Roberta Biedronia na konwencji Lewicy w Warszawie włączył się alarm przeciwpożarowy. Zgromadzeni w Arenie Ursynów usłyszeli komunikat, że muszą opuścić salę. Po kilku minutach okazało się, że alarm jest fałszywy.

Syrena włączyła się gdy Robert Biedroń mówił o związkach partnerskich. Zebrani usłyszeli komunikat, by kierować się do wyjść. Według naszego rozmówcy obecnego na miejscu uczestnicy konwencji na początku nie wzięli alarmu na poważnie, ale wkrótce powtórzono komunikat, że należy opuścić salę. Alarm okazał się fałszywy, odwołano go po kilku minutach. Wtedy Biedroń dokończył przemówienie.

Konwencja Lewicy w Warszawie. Postulaty

W sali Areny Ursynów w Warszawy odbyła się w sobotę programowa KW Lewica. Podczas niej liderzy ugrupowania - Włodzimierz Czarzasty, Adrian Zandberg i Robert Biedroń - przedstawili swój program. Wśród ich postulatów jest m.in. zwiększenie nakładów na służbę zdrowia, podwyższenie płacy minimalnej do 2700 brutto, obniżenie kosztów wynajmu mieszkania dla rodzin i zalegalizowanie przerywania ciąży do 12 tygodnia na żądanie. 

Więcej o:
Komentarze (158)
Konwencja Lewicy w Warszawie. Podczas przemówienia Biedronia zawył alarm przeciwpożarowy
Zaloguj się
 • yaspiman

  Oceniono 52 razy 38

  zlecenie na alarm przyszło z ministerstwa sprawiedliwości? bez wątpienia tak.

 • dejtrejder

  Oceniono 30 razy 26

  Do programu powinni dołączyć zakaz jakiegokolwiek finansowania kościoła katolickiego z budżetu państwa. Wtedy oddam na nich swój głos.

 • andrzej.wald

  Oceniono 27 razy 23

  Im bardziej pewnym krokiem Lewica zmierza do Sejmu tym więcej kłód pod nogi jej rzuca konkurencja polityczna. Ale to dobry znak, bo to oznacza, że warto oddać głos na Lewicę skoro obawiają się jej po-pisowe watahy.

 • zsm-5

  Oceniono 31 razy 23

  Warto ustalić, gdzie w tym czasie pisia "Kasta" przebywała?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 26 razy 18

  "Marszałek" wyłączał mikrofon.
  Teraz włącza alarm.

 • matylda1001

  Oceniono 21 razy 17

  Chyba nikt nie ma wątpliwości czyja to sprawka? Boją się Lewicy pisie gnojki !😀

 • kazek100

  Oceniono 25 razy 17

  Nacjonalistyczna prawica nie potrafi inaczej walczyć, niż za pomocą takiego szczeniactwa. Niejeden przypadek mógłbym opowiedzieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX