Robert Biedroń wystartuje w wyborach prezydenckich? "Wiem jak to jest być prezydentem"

Robert Biedroń potwierdził, że usłyszał propozycję startu w wyborach prezydenckich w 2020 roku. - Jak Lewica zrobi dobry wynik w wyborach do parlamentu, jak wprowadzimy w końcu swoich posłów i senatorów, będzie moment na rozmowy" - powiedział lider Wiosny.

Robert Biedroń mówił o swoim ewentualnym starcie w wyborach prezydenckich podczas rozmowy w "Faktach po Faktach" w telewizji TVN24. Zapytany o to, czy chce wystartować w kolejnych wyborach, polityk przypomniał żartobliwie, że był już prezydentem - prezydentem Słupska. Powiedział także, że chce mieć wpływ na zmianę rzeczywistości.

- Za każdym razem będę tam, gdzie będę miał wpływ. Dzisiaj jestem szefem sztabu, prowadzę Lewicę do wyborów i jak widać robimy to skutecznie, ludziom podoba się ta formuła, to działa - powiedział Robert Biedroń.

Robert Biedroń zostanie kandydatem na prezydenta? Muszą zostać spełnione pewne warunki

Lider Wiosny zapowiedział, że Lewica na pewno wystawi swojego kandydata w wyborach prezydenckich, "żebyśmy mieli w końcu prezydenta, z którego będziemy dumni, że jak pojedzie za granicę, to będziemy mówili: 'Wow! To jest prezydent z Polski, który jest taki fajny!'".

Polityk dopytywany o to, czy chciałby wystartować w wyborach prezydenckich, nie potwierdził, że zostanie kandydatem Lewicy, ale przyznał, że taka propozycja padła. Zapytany o to, czy jakieś warunki muszą być spełnione, żeby zdecydował się na start w wyborach w 2020 roku, powiedział, że owszem, są..

- Lewica musi wrócić do polskiego parlamentu, musimy mieć swoją drużynę w polskim parlamencie i wszystko wskazuje na to, że i w Sejmie i w Senacie tak się stanie. Nareszcie i po latach - powiedział Robert Biedroń. 

Więcej o:
Komentarze (130)
Robert Biedroń wystartuje w wyborach prezydenckich? "Wiem jak to jest być prezydentem"
Zaloguj się
 • obserwator_z_davos

  Oceniono 21 razy 15

  "żebyśmy mieli w końcu prezydenta, z którego będziemy dumni, że jak pojedzie za granicę, to będziemy mówili: 'Wow! To jest prezydent z Polski, który jest taki fajny!'"
  Fajny to może być kumpel, z których chodzimy na piwo, albo szczeniaczek. Prezydent ma nie być fajny, prezydent ma dobrze wypełniać swoje obowiązki.

 • bums_groin_stench

  Oceniono 34 razy 14

  Pierdoń, weź się schowaj bucu. Jesteś lgarzem, typowym miękkim karierowiczem bez kręgosłupa, antypolską kukłą. Ty i twoję antycywilizacyjne tęczowe występy nie mają i nie będą miały więcej niż kilka procent poparcia.

 • koment22

  Oceniono 18 razy 8

  "Wow! To jest prezydent z Polski, który jest taki fajny!" - nie wie biedak, że tym zdaniem właśnie przerżnął kampanię.

 • tom_aszek

  Oceniono 18 razy 8

  "Zapytany o to, czy jakieś warunki muszą być spełnione, żeby zdecydował się na start w wyborach w 2020 roku, powiedział, że owszem, są.."

  Warunek pominięty, a najważniejszy: wyborcy muszą zapomnieć o obiecankach Biedronia, że nie przyjmie mandatu europosła. Jak na razie na to się nie zanosi.

 • 68jacekw

  Oceniono 46 razy 8

  Po "teczowych" marszach zagladajacych do miast i miasteczek pan Biedron moze co najwyzej liczyc na posade recepcjonisty w hostelu LGBT u Trzaskowskiego.Nikt tak bardzo nie obrzydzil ludziom homoseksualistow jak aktywisci tego srodowiska.

 • serenita123

  Oceniono 23 razy 7

  zakłamany niesłowny zdradliwy typ
  grał ideowca, a jest zwykłym oślizgłym dorobkiewiczem
  posłem dla Euro
  wyrychał wszystkich w wyborach do PE - obiecywał oddać mandat i nie oddał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX