Sławomir Nitras: Kidawa-Błońska nie będzie uzależniać pracy Sejmu od godzin wypoczynku prezesa PiS

Sławomir Nitras wystąpił w piątek w Sejmie, aby przedstawić kandydaturę PO na nowego marszałka Sejmu. Pięciominutowa prezentacja zamieniła się w piętnastominutową przemowę, w której poseł PO wyliczył błędy byłego marszałka Kuchcińskiego.

W Sejmie odbyła się debata dotycząca kandydatur na nowego marszałka Sejmu. Partie zgłosiły trzy kandydatki: Elżbietę Witek (PiS), Urszulę Pasławską (PSL) oraz Małgorzatę Kidawę-Błońską (PO). Nową marszałek Sejmu została kandydatka PiS Elżbieta Witek. Została wybrana 243 głosami. 

Sławomir Nitras: Małgorzata Kidawa-Błońska nie będzie na służbie Jarosława Kaczyńskiego

Zanim doszło jednak do głosowania, Małgorzata Kidawa-Błońska została przedstawiona przez Sławomira Nitrasa, który podkreślał, że jej niewątpliwe zalety to klasa oraz bezstronność. - Skromność i pokora - to czego wam brakuje. I wiarygodność, której wy za grosz nie macie - mówił Nitras zwracając się w kierunku ław Prawa i Sprawiedliwości, z których zaczęły dobiegać śmiechy. 

Dodał, że Kidawa-Błońska nigdy nie wygoni niepełnosprawnych z Sejmu i nie będzie wyliczać im posiłków. Zapewnił także, że Sejm ponownie zostanie otwarty dla wszystkich Polaków.  

Małgorzata Kidawa-Błońska jest gwarantem, że Jarosław Kaczyński nie będzie urzędował w gabinecie marszałka Sejmu (...) Nie będzie uzależniać pracy Sejmu od godzin wypoczynku prezesa PiS. Nie będzie posiedzeń po 2 w nocy, bo wtedy kończy się rodeo

- podkreślił na koniec poseł Nitras. 

Terlecki wyłączył mikrofon Nitrasowi

Poseł PO kilkukrotnie był upominany przez wicemarszałka Ryszarda Terleckiego, że mówi nie na temat. Po jakimś czasie posłowi wyłączono na chwilę mikrofon.

- Jak pana klub mógł pana wysłać, żeby przedstawić kandydaturę posłanki Kidawy-Błońskiej - mówił Ryszard Terlecki. Po 15 minutach mikrofon został ponownie wyłączony, a Sławomir Nitras zszedł z mównicy. 

Więcej o:
Komentarze (241)
Sławomir Nitras: Kidawa-Błońska nie będzie uzależniać pracy Sejmu od godzin wypoczynku prezesa PiS
Zaloguj się
 • ona_ona_80

  Oceniono 71 razy 55

  Wywalić tego potwora Terleckiego z życia publicznego. Arogant, bufon, bezczel, cham, prostak. Może macie jeszcze jakieś określenia, bo mi się z nerwów już ręce trzęsą.

 • chi-neng

  Oceniono 68 razy 52

  "Terlecki wyłączył mikrofon Nitrasowi"
  -----
  Hippis, jak widac, podtrzymuje tradycje Kuchcinskiego!
  'Przyjdzie i czas na ciebie, mam nadzieje, ze juz jesienia najpozniej!

 • polakadam

  Oceniono 52 razy 42

  Nitras miał okazję odegrać się na kuchcińskim. I bardzo dobrze że ktoś dziada podsumował. I nawet suweren w telewizji tezimowej miał okazję tego posłuchać.

 • chi-neng

  Oceniono 51 razy 37

  Brawo, panie Nitras!
  Tak trzymac!

 • marymania

  Oceniono 49 razy 35

  Terlecki bardzo się starał, żeby jego dwie godziny bycia marszałkiem weszły do księgi rekordów jako najgorszego chama na tym stanowisku.

 • bezspokoju

  Oceniono 39 razy 33

  Jedno chamidło wyleciało na zbity pysk, to drugie chamidło przez dwie godziny może buractwem się wykazać. Innymi słowy: Pies, Penelopa i dwa członki.

 • maciejwscieklica

  Oceniono 42 razy 32

  no cóz
  Kidawa Błońska ma w przeciwieństwie do Terleckiego, o Kuchcińskim szkoda mówic
  czysta kartę od pokoleń
  zawsze demokratyczną
  bez zdrad, bycia tw, czy służalczym ... prezesa

 • chi-neng

  Oceniono 46 razy 30

  "Małgorzata Kidawa-Błońska nie będzie na służbie Jarosława Kaczyńskiego"
  -----
  Mam nadzieje, ze wreszcie cala reszta tez oprzytomnieje i otrzasnie sie z tego letargu, po 4 latach sluzby 'BOSKIEMU' wolskiemu gangsterowi, ktory Wam sprezentowal gansterskie wladze najwyzsze, na swoje wlasne zapotrzebowania i uslugi.!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX