Konto na YouTube fundacji Kai Godek zostało zablokowane. Za zachęcanie do nienawiści

Konto w serwisie internetowym YouTube Fundacji Życie i Rodzina, prowadzonej przez Kaję Godek, zostało zablokowane ze względu na treści gloryfikujące przemoc wobec innych osób lub grup osób i zachęcające do nienawiści. Sama Kaja Godek nazywa to cenzurą, która "niszczy wolność prowadzenia debaty".

"UWAGA!!! Konto Youtube Fundacji Życie i Rodzina zostało zawieszone. Niedawno Wrealu24.pl, dziś my" - informuje na Facebooku Kaja Godek i publikuje informację, którą otrzymała od amerykańskiego serwisu.

Konto zawieszone ze względu na treści nakłaniające do przemocy i nienawiści

W komunikacie czytamy, że konto zostało zawieszone ze względu na obecność treści gloryfikujących przemoc wobec niektórych osób lub grup tych osób, nakłaniające do niej lub zachęcające do nienawiści. 

"Cenzura przybiera na sile i niszczy wolność prowadzenia debaty i prawo do prezentacji konserwatywnych poglądów" - skomentowała sytuację Kaja Godek.

Jak dodała w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl, na kanale Fundacja prezentowała "prawdę o aborcji i o homolobby". - Jest to treść, której nie ma być w przestrzeni publicznej. Aborcja jest okrutnym morderstwem i czynem, którego nic nie usprawiedliwia - podkreślała Kaja Godek.

To nie pierwszy taki przypadek

Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy portal społecznościowy blokuje konto Kai Godek lub fundacji przez nią prowadzonej. W czerwcu zostały one zawieszone na Twitterze po słowach, że "homo to zboczenie - homo to wstęp do pedofilii".

Więcej o:
Komentarze (238)
Konto na YouTube fundacji Kai Godek zostało zablokowane. "Cenzura przybiera na sile"
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 71 razy 57

  Tego typu nawiedzenie na ktore ona i cale Ordo .... cos tam.... cierpi, powinno byc na calym swiecie blokowana definitywnie i raz na zawsze.

 • goldberg

  Oceniono 61 razy 47

  To nie jest żadna cenzura szanowna kobieto. Jest różnica pomiędzy demokracją a anarchią. W imię wolności nie wolno ci ograniczać zgodnej z prawem wolności innych i szczuć na nich.

 • fakiba

  Oceniono 59 razy 41

  To ona miała tam jakieś konto , czemu dopiero teraz je zablokowali , to powinno stać się już dawno temu

 • jo1952

  Oceniono 54 razy 40

  Zalecam dodatkowo skierowanie do psychiatry.Ta kobieta jest wykoślawiona ze swoimi przekonaniami.

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 35 razy 27

  brawo youtube

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX