Lider AGROunii zarejestrował partię polityczną. "W Polsce potrzebna jest Zgoda"

Lider AGROunii Michał Kołodziejczak zarejestrował partię polityczną. Ugrupowanie przywódcy ostatnich protestów rolników nazywa się Zgoda. Rejestrację nowej partii zatwierdził w czwartek Sąd Rejonowy w Warszawie.

Z zapowiedzi Michała Kołodziejczaka wynika, że Zgoda jest partią centrową, a jej celem nie jest rozbijanie polskiej prawicy. Lider AGROunii wierzy, że jego nowe ugrupowanie może wystartować w jesiennych wyborach samodzielnie.

- Jesteśmy przekonani, że spokojnie zbierzemy podpisy, by wystartować w całej Polsce - powiedział Kołodziejczak w rozmowie z Polsat News.

Michał Kołodziejczak zarejestrował partię Zgoda. "Skrajności prowadzą do budowania różnic"

Michał Kołodziejczak zapowiadał, że założy partię polityczną jeszcze w czerwcu, jednak wówczas mówił, że będzie nosić nazwę Prawda. Ostatecznie partia została zarejestrowana pod nazwą Zgoda, co ma związek z postulatami Kołodziejczaka.

- Odcinamy tych, którzy nie potrafią zrozumieć, że skrajności prowadzą do budowania różnic u nas w kraju. Stawiamy na tych zdroworozsądkowych, którzy mają dość tej wojny polsko-polskiej i na tych, którzy zawiedli się na PSL, PO i też na PiS, który akurat po części zrealizował swój program - powiedział lider AGROunii, mówiąc o tym, jakich ludzi będzie zrzeszać Zgoda.

Młody polityk zapowiedział również, że na listach jego partii pojawią się nazwiska, które "są w polityce od jakiegoś czasu i nie cieszą się złą sławą". Wiadomo, że Zgodę będą współtworzyć m.in. osoby związane z AGROunią.

Więcej o:
Komentarze (71)
Lider AGROunii zarejestrował partię polityczną. "W Polsce potrzebna jest Zgoda"
Zaloguj się
 • puuchatek

  Oceniono 23 razy 15

  Zablokuj pół miasta w godzinach szczytu, wywołując wściekłość i frustrację mieszkańców, wysyp na jezdnię warzywa / owoce, drzyj ryja, a potem nazwij swoją partię "Zgoda".

  F…ck logic.

 • kamuimac

  Oceniono 20 razy 14

  no i proszę jak ładnie PiS wyciągnął królika z kapelusza w formie Leppara 2.0.

  niech młody uważa tamten też myślał że sobie poradzi z kaczyńskim - przeszło mu dopiero jak go służby podwiesiły pod sufitem.

 • zd46

  Oceniono 11 razy 9

  "Cysorz Kuchciński ma klawe życie". Co za zaszczyt kołka, wcześniej pchał taczki z nawozem ogrodniczym, wąchał butapren a teraz "lata salonką z rodziną i żonką", za friko. KUCHCIŃSKI, kto płacił ubezpieczenie lotu rodziny? Czy gdyby cos się wydarzyło to Polska, waliła by milionami?
  Radośnie świętuje
  dom schadzek
  I pólświatek ukraiński,
  gdy w wyborach krośnieńskich
  Startuje ich znajomy,
  „szczurołap” Kuchciński

  Burzy się każda wydobyta tona miedzi
  i uzyskana z wytopu tona złota,
  Gdy w legnickich wyborach startuje
  Lipiński, nepotyczno-korupcyjna,
  „SREBRNA” i polityczna niecnota.

 • wranek

  Oceniono 6 razy 6

  Ciekawe, czy ktoś zechce się zapisac do organizacji tego chłopca.
  Raczej zgody nie znajdziecie w jego wzroku. Achtung!

 • chi-neng

  Oceniono 14 razy 6

  Mnie najbardziej nurtuje teraz pytanie;
  Z kim ta ZGODA ma byc zawarta i z kim ta nowa partia polityczna ma zamiar / chce tworzyc alians, koalicje...
  Czy po prostu tez ma zamiar wystepowac w roli Zosi - Samosi?

 • 7ogamihcra

  Oceniono 5 razy 5

  Żadna zgoda nie jest możliwa z partią pis, która łamie w sposób chamski Konstytucję Najjaśniejszej Rzeczpospolitej tworząc cały nowy system prawny oparty na bezprawiu...czyli całkowicie i w sposób pewny do natychmiastowego wyrypania w kosmos razem pisowskimi krzywoprzysięzcami twórcami tego prawa. Wszystkie orzeczenia i wyroki oparte na pisowskim prawie do ponownego rozpatrzenia przez sędziów powołanych w sposób prawidłowy.
  A nowa partia Zgoda ...to też takie coś samoobroniasto-kukizowopodobne czyli w najlepszym przypadku artykuł na jeden sezon.

 • olal.bana.gw

  Oceniono 7 razy 5

  Polsce potrzebny est wspolczesny Kosciuszko. Namiestnik ktory odwazy sie postawic pod szubienica zdrajcow watykanskich i zreformowac ich majatki nagromadzone z rabowania panstwa. Na to jest ZGODA Narodu. Wziasc sie za zlodziei. Amen.

 • żararaka straszny

  Oceniono 11 razy 5

  Ty polityczny małolacie, weź się za dojenie krów mieszanie melasy dla świń pszenno buraczany chamie dorwiesz się tylko do koryta i będziesz kwiczoł jak ci pan każe

 • hastatrespasos

  Oceniono 4 razy 4

  Zgoda, zgoda, dziobousty chyżo łapsko poda..., pełne kiełbasy wyborczej zatrutej jadem łgarstw i języka nienawiści.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX