Syn Beaty Kempy chce zostać posłem. Europosłanka zachwala: Jest wielbicielem Żołnierzy Wyklętych

Jak informuje "Super Express", syn Bety Kempy chce zostać posłem. Ma zaledwie 23 lata, ale jego zdaniem w Sejmie potrzebne jest młode pokolenie. Znana matka zapewnia, że syn jest "polskim patriotą".

Beata Kempa właśnie wyjechała do Brukseli, ale wygląda na to, że jesienią w Warszawie pojawi się inny reprezentant Sycowa - syn europosłanki, Cezary. Chęć kandydowania w wyborach parlamentarnych potwierdzili w rozmowie z "Super Expressem" on sam i jego znana matka. 

Cezary Kempa ma 23 lata i - jak podaje tabloid - ma znaleźć się na wrocławskiej liście Prawa i Sprawiedliwości. - Nie zabiegałam o to, aby syn startował. To jego suwerenna decyzja - powiedziała Kempa w rozmowie z "SE". Znana mama zachwalała jednak swoją pociechę: - To polski patriota, wielbiciel Żołnierzy Wyklętych.

Syn byłej minister jest inżynierem leśnictwa i myśliwym. W rozmowie z "SE" przyznał, że choć nie uniknie porównań z karierą polityczną mamy, to "chce pracować na własny rachunek, żeby w Polsce żyło się jeszcze lepiej". 23-latek uważa, że w Sejmie potrzebni są przedstawiciele młodego pokolenia.

W ubiegłorocznych wyborach samorządowych Cezary Kempa kandydował na radnego gmin Syców i Międzybórz, bez powodzenia. Jego mama podkreśla, że słaby wynik (156 głosów) to wynik tego, że nie prowadził kampanii wyborczej, ale zapewnia, że syn pewne doświadczenie ma, bo z polityką miał do czynienia od dziecka i wielokrotnie pomagał rozdawać ulotki wyborcze. 

Cezary to młodsze dziecko Beaty Kempy. Europosłanka ma jeszcze 30-letnią córkę Ninę, za sprawą której na początku tego roku została babcią. Na ślubie Niny Kempy w 2016 roku zjawili się m.in. Zbigniew Ziobro z żoną, para prezydencka i Tadeusz Rydzyk.

Czytaj też: Ogólniki, wysokie pensje i 100-stronicowa broszura. Tak wygląda bilans prac Beaty Szydło i Beaty Kempy w KPRM od grudnia 2017 roku

Więcej o:
Komentarze (698)
Syn Beaty Kempy chce zostać posłem. Europosłanka zachwala: Jest wielbicielem Żołnierzy Wyklętych
Zaloguj się
 • freud1

  Oceniono 161 razy 153

  Dynastie nam sie w Polsce tworza. Dynastie elyt PIS.
  Oligarchia na rosyjska modle.

 • year68

  Oceniono 151 razy 141

  Niech synek najpierw fizycznie popracuje, założy firmę, da ludziom godny zarobek, założy rodzinę, wychowa dzieci. Później może się zastanowić nad polityką. Z tego co widać talent przejął po matce, pasożyt od koryta i łatwe życie na koszt podatnika.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 129 razy 117

  Nazywam się Misiewicz i chce być generałem. Emeryturę chcę dostać w wieku 34 lat.

 • krynolinka

  Oceniono 123 razy 113

  Ma doświadczenie polityczne bo ulotki wyborcze mamusi roznosił. Trzymajta mnie!

 • miro26.56

  Oceniono 109 razy 101

  Boże chroń Polskę przed tymi szkodnikami,a Kępa do więzienia za łamanie prawa i Konstytucji.!!!

 • robson15

  Oceniono 92 razy 84

  Faktycznie ma predyspozycje na posła, wielbiciel żołnierzy wyklętych, oni naprawdę mają ludzi za idiotów. Jak rozumiem kurdupel dał Klępie zielone światło by go umieścić na liście.
  Jeżeli dysponuje tak gigantycznym intelektem jak mamusia to faktycznie idealnie pasuje do PIS-u. To może niech idą na całość, wpakują do Sejmu swoje rodzinki, wszak w nocy grzebali przy ordynacji wyborczej. Wtedy pisuary będą mieli spokój z opozycja. Na koniec niech jeszcze syn Sołtysowej zostanie kapelanem Parlamentu, oczywiście za godziwe pieniądze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX