"Uroczyste otwarcie" zejścia na plażę w Jantarze. Wojewoda przeciął wstęgę. Komentarze: Bareja

Wojewoda pomorski Dariusz Drelich otworzył funkcjonujące już od kilku dni zejście na plażę w Jantarze. Patetyczne przecięcie wstęgi wywołało prześmiewcze komentarze. Niektórym "uroczystość" skojarzyła się z filmami Barei.

W piątek plażowiczów w Jantarze, wsi w połowie drogi między Gdańskiem, a Krynicą Morską, mógł zaskoczyć widok urzędników Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, którzy pojawili się na plaży z biało-czerwoną wstęgą i nożyczkami. Taśma została rozciągnięta przed Dariuszem Drelichem, wojewodą pomorskim, a następnie przez niego przecięta. Czemu poświęcona była uroczystość?

Pomorze. Wojewoda uroczyście przeciął wstęgę na plaży

Jak czytamy na Facebooku PUW, otwarto w ten sposób nowe zejście na plażę w Jantarze. "Nowe chodniki, mała architektura i infrastruktura. Ponad 100-metrowy odcinek do plaży otwarty. Uroczyste otwarcie w Gmina Stegna nowego wejścia z udziałem Dariusza Drelicha Wojewody Pomorskiego" - zachwala urząd. "Bareja" - skomentował krótko jeden z użytkowników Facebooka. "Ma wojewoda zajęcie" - czytamy w kolejnym komentarzu. "To teraz nawet wejścia na plażę otwierają przecinając wstęgę?" - pyta następna osoba.

Przecięcie wstęgi odbyło się podczas mistrzostw w poławiania bursztynu. Jednak samo zejście funkcjonuje już od kilku dni. Jak informuje lokalna telewizja TV Żuławy do użytku zostało oddane 7 lipca. 

Więcej o:
Komentarze (291)
"Uroczyste otwarcie" zejścia na plażę w Jantarze. Wojewoda przeciął wstęgę. Komentarze: Bareja
Zaloguj się
 • pepper-salt

  Oceniono 99 razy 79

  Te PiS-owskie, PRL-owskie otwarcia przebijają tylko kościelne święcenia wszystkiego co popadnie nie wyłączjąc kibli!

 • krynolinka

  Oceniono 71 razy 53

  Pisiory już tak mają. Nigdy dość autoreklamy i demagogii. Zwłaszcza gdy koszty ponosi podatnik. Może jeszcze pan wojewoda zapewnił, że dzięki rządom PiS, wstęp na plażę jest bezpłatny...

 • urian

  Oceniono 48 razy 40

  Niedługo przedstawiciele rządu będą ze wstęgą świętować wymianę krawężnika, albo rolki papieru toaletowego w tojtoju.

 • Sara S

  Oceniono 42 razy 30

  Myślałem że te kretynskie zachowania przeszły do lamusa ale chyba nie skoro wojewoda przedstawiciel rządu robi z siebie idiote to elektorat PiS chyba to lubi

 • m.godwin

  Oceniono 41 razy 29

  Wstęgę mógłby przecinać senator Jan Maria Jackowski w swoim stroju plażowym (bez drelichu).

 • guru133

  Oceniono 34 razy 24

  Prostak zbłaźnił się w czasie klęski żywiołowej, to teraz próbuje na żywioł podreperować swoją reputację, tyle tylko że w ten sposób błaźni się jeszcze bardziej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX