Jarosław Kaczyński na konwencji PiS: Użyję tego określenia - wielką ofensywę zła musimy odrzucić

- Wielką ofensywę zła musimy odrzucić. Musimy wygrać. Musimy głęboko wierzyć, że zwyciężymy - mówił na konwencji w Katowicach prezes Jarosław Kaczyński.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński rozpoczął swe wystąpienie na "Konwencji Programowej Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy "Myśląc Polska" w Katowicach" od podziękowania wszystkim wyborcom, którzy poparli jego ugrupowanie. Podkreślił, że traktuje to poparcie jako wielkie zobowiązanie do wytężonej pracy.

Kaczyński: Nie możemy zmarnować naszego wysiłku

- Dziś wiemy, że można wygrać i można wiele zrobić. W odróżnieniu od poprzednich wyborów przed kolejnymi wiemy też, że mamy poparcie ludzi. To znakomity punkt startu do dalszej pracy. Nie możemy uczynić niczego, co sprawi że nasz wysiłek zostanie zmarnowany - powiedział lider Prawa i Sprawiedliwości.

Kaczyński dodał, że program Prawa i Sprawiedliwości jest i będzie programem rozwoju. Temu rozwojowi będzie służyło między innymi poszukiwanie nowych zasobów - ludzkich, finansowych i gospodarczych. Zmobilizujemy te zasoby, by dobry czas dla Polski i Polaków trwał jak najdłużej. Dobra zmiana będzie kontynuowana - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Wielką ofensywę - użyję tego określenia choć wiem, że będzie ono przedmiotem ataku - wielką ofensywę zła musimy odrzucić. Musimy wygrać. Musimy głęboko wierzyć, że zwyciężymy, ale też bardzo ciężko dla tego zwycięstwa pracować

- podkreślił Kaczyński, którego słowa zacytowała była rzeczniczka PiS, a obecnie eurodeputowana Beata Mazurek.

Więcej o:
Komentarze (715)
Jarosław Kaczyński na konwencji PiS w Katowicach: Wielką ofensywę zła musimy odrzucić
Zaloguj się
 • bombadilwlocie

  Oceniono 118 razy 92

  Dla Kaczyńskiego 60% Polaków, którzy go nie popierają, to zło. Ciekawe.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 107 razy 79

  Świetne jest to gadanie o rozwoju kraju, w którym nakłady na inwestycje poleciały na łeb, na szyję. Rozwój kraju poprzez rozdawanie gotówki. Taki rozwój przerabiała już Grecja i wszyscy wiedzą, gdzie ją to zaprowadziło. Ale Grecja ma euro i trzeba ją było ratować. Wolska Rzeczpospolita Ludowa - jako katolicki bantustan - najwyżej stanie się jeszcze tańszą montownią - dla Niemców, dla Chińczyków.

  Plus jest taki, że ja i wielu innych możemy wyjechać. SÓweren zostanie i będzie żarł gruz, gdy to wszystko pierdyknie. A pierdyknie. Kwestia czasu.

 • pdppdp

  Oceniono 85 razy 65

  Obłąkańczy sen wariata trwa. Było: "program partii programem narodu". Jest: "myśl Kaczafiego myślą narodu". I jest to jedyna treść tego kazania.

 • ziggyskydive

  Oceniono 73 razy 59

  Niejeden psychiatra mógłby się doktoryzować na gościu. Wspaniały przykład projekcji. Każdą swoją najciemniejszą stronę lub zamysł zamienia w przemówieniach na atrybut opozycji.

  Elektoratowi zaś można głównie współczuć, że nie jest w stanie tego rozpoznać. Kiedyś dociśnięty przez inflację, albo zmielony przez państwową biurokrację przejrzy ("ktoś mie tu cheba w wuja robi") częściowo na oczy i wybierze inaczej, ale ogólny ogląd świata pozostanie dalej jednowymiarowy.

  Zostaje nam rozmawiać i przekonywać tych, co jakkolwiek rokują, chociaż po zarażeniu wirus pis wyrządza w szybkim czasie ogromne szkody w aparacie poznawczym. Długoterminowo pokładam jednak nadzieję w mocy informacji - tak szerokiego dostępu do niej nie było nigdy.

  Nie popadać a apatię! Działać wg możliwości!

 • jtby

  Oceniono 67 razy 51

  "Wielką ofensywę zła musimy odrzucić. Musimy wygrać" No żeby zło odrzucić, to musicie przegrać z kretesem wy tow. Mały i wasze psy łancuchowe.

 • Krzysztof Baranowski

  Oceniono 68 razy 50

  Całe PiS to zło. Dzielące Polaków i szczujące och na siebie po to aby się nakraść i spełnić marzenia prezesika o odgryzieniu się na Tusku, którego zawsze jest wina. Jeszcze trochę i zafundują nam drugą Jugosławię a prezesik wciąż będzie knuł i szczuł...

 • robson15

  Oceniono 63 razy 45

  Mówiąc szczerze nie da się spokojnie słuchać skrzeczenia tego człowieka.
  Prawda jest całkiem inna niż kurdupel ględzi. Potrzebna im władza po to by do końca zawłaszczyć państwo i stworzyć coś podobnego do Białorusi czy Turcji. Potrzebna im władza po to by mogli bezkarnie kręcić lody mówiąc kolokwialnie. Gdyby nie daj Boże wygrali to Zero do końca spacyfikuje sądownictwo, zostaną rozwalone samorządy i na modłę cała władza będzie scentralizowana a właściwie w łapach kurdupla - dewelopera. Niestety nie oszukujmy się ciemny pisowski ludek za jakieś tam "+" płacone z naszych podatków posłusznie zagłosuje na tą najgorszą od 1989 roku ekipę. Co ich obchodzi że taka polityka prowadzi do powtórki z Grecji. Co ich obchodzi ze PIS systematycznie wyprowadza nas UE. Dostaną jakieś pieniądze a resztę mają w nosie. Poza tym nie oszukujmy się PIS jest nawet zdolny do fałszerstw wyborczych. Dla władzy posuną się do niegodnych czynów.

 • munaciello

  Oceniono 71 razy 43

  Musicie wygrać z wielką ofensywą zła?
  A kim ty, zakłamany dziadzie, jesteś?
  Za kogo się masz?
  Trzeba ci uświadomić, że nie jesteś ani Jezusem Chrystusem, ani wojownikiem Jedi.
  Ani nawet królem Lwem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX