Komentarze (524)
Mateusz Morawiecki już wydał wyrok. "Chcę podziękować funkcjonariuszom za szybkie ujęcie tego mordercy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • niemaszjeszczekonta

  Oceniono 12 razy 12

  "Nieobliczalny" bosy smarkacz w boskerkach kontra banda uzbrojonych po zęby policyjnych "karków" z teoretycznie elitarnej jednostki specjalizującej się w zatrzymywaniu najgroźniejszych bandytów. Jakby on tym "policjantom" wciulał, to by znaczyło, że nie nadają się do służby. W sumie to jak z nim postąpili pokazało, że się nie nadają, bo oprócz siły fizycznej członek brygady antyterrorystycznej powinien też wykazać się rozumem, a tego karkom zabrakło

 • elq_1

  Oceniono 11 razy 11

  To bydło rozumie tylko zemstę i lincz!
  Sprawiedliwy wyrok, to dla nich jakaś mrzonka i "lewacka" fanaberia!

 • lupus.y

  Oceniono 10 razy 10

  Ja mam wrażenie, że dzieli mnie w stosunku do premiera i wielu ludzi w kraju wyraźny dystans cywilizacyjny.

 • szatan2012

  Oceniono 10 razy 10

  Albo jesteśmy EUROPEJCZYKAMI albo PRYMITYWAMI z NOWOGRODZKIEJ! Jeśli tego podejrzanego oskarżą i skażą to będziemy go nazywać mordercą ... on jest człowiekiem i my jako ludzie nie mamy prawa zachowywać się jak ON i ONI! Jak mamy się różnić od przestępców to idźmy za głosem Buddy, Chrystusa, itp. ... Jeśli chcecie Polski średniowiecznej, biednej, brudnej głosujcie na Nowogrodzką jeśli nowoczesnej, bogatej, europejskiej nie głosujcie na PiS i satelitów tejże :-)

 • 1general

  Oceniono 10 razy 10

  Stalin miał tkz. sędziowskie trójki skazujące ludzi na natychmiastową karę śmierci składające się z sołtysa,komisarza ludowego ichłopa czyli czynnika społecznego.Ile nam brakuje do tych trójek?Obsadę ludzką już mamy np.Ziobro,Jaki,Tarczyński,Morawiecki,itd.Nawet w procesie Norymberdzkim zbrodniarze naziści mieli swoich obrońców i nie składali zeznań w majtkach.Czy tak trudno zachować postawę godną Człowieka,czy PAŃSTWO musi staczać się do poziomu złoczyńcy . W ten sposób stajemy się jemu równi.

 • lindenberg

  Oceniono 9 razy 9

  Słuchając i czytając Premiera Morawieckiego mam coraz większe wątpliwości co do jego inteligencji i wiedzy. Bo jak można nie odróżniać szacunku do człowieka i poszanowania jego podstawowych praw (Bopdnar) od potępiania mordercy? A może to polityka pomieszała mu gruntownie w głowie i zapomniał ile to jest dwa dodać dwa?

 • duda.laskawy

  Oceniono 11 razy 9

  Od poczatku bylo wiadomo, ze to pokazówka, a to oznacze, że on wcale nie musi byc winny. To przypomina sprawe Komendy. Tamten tez sie przyznal podobno, bo go torturowali.

 • maw1988

  Oceniono 11 razy 9

  Mi się łzy Cisna do oczu jak widzę jakich cynicznych populistów mamy u steru Panstwa, zabijających pracowicie punkciki procentowe na tej tragedii.
  Pan Ziemiec rozumiem że teraz jest przydatny w komercyjnej stacji bo tylko do niego przyjdą "rozmawiać" tuzy PiSu ale mam nadzieję że po wyborach będzie mógł co najwyżej występować w radiu Niepokalanów i tv trwam.

 • hipo krater

  Oceniono 13 razy 9

  Komenda też był błyskawicznie ujęty i przyznał sie do morderstwa. Niestety po latach okazało się, że było to pod presją. PiS kiedy mu wygodnie odtrąbia sukces i wskazuje winnych lub i od razu broni swoich interesów. Tak było z mordercą Adamowicza. W tym przypadku z góry oswiadczono .ze to chory psychicznie, a w trakcie wypadku Brochy, uznano z góry, że to wina tego z Seicento.

 • borba1974.066

  Oceniono 8 razy 8

  Czy Stefana W.-mordercę Pawła Adamowicza potraktowano z równą bezwzględnością?

 • sza man

  Oceniono 8 razy 8

  Zawsze było nam bliżej do Rosji niż do Zachodu Europy. To pragnienie rządów silnej ręki i genetyczna uległość wobec władzy. Nie ma się co dziwić, że potomkom chłopów pańszczyźnianych podoba się, że szef rządu zarządził - w tym wypadku wyrok.

 • hrabia_wronski

  Oceniono 8 razy 8

  Panie Premierze .
  Popieramy Rzad czynem "Linczujemy przed terminem !
  Powolajmy sady ludowe - zlozone z przedstawicielki partii politycznych , policjantow ,dziennikarzy d.s linczowania obywateli UE .
  Czy chcialby Pan wprowadzic tzw :Prawo Szariatu ?

 • to_moje_zdanie

  Oceniono 10 razy 8

  Polska szybkim krokiem idzie na Wschód jeśli chodzi o wprowadzanie prymitywnych standardów (Korea, Rosja, Chiny, Bialorus) Eskalacja prymitywnych emocji ( zemsta, lincz) przez władzę zamiast ich tonowania doprowadzi do katastrofy w relacjach spolecznych, ale i wcześniej czy później katastrofy układu PiS - kościółek:( Gniew rozuchwalonego ludu będzie straszny jak nie dostanie kolejnych obietnic :D
  A teraz nastaje era ciemności :(
  Zamiast kaganka oświaty chleb i igrzyska! :(((

 • pis_to_organizacja_zbrodnicza

  Oceniono 8 razy 8

  Już Lech Kaczyński wydał wyrok na Komedę 20 lat temu. Po 20 latach okazało się ze przestępcze działania Jaczyńskiego doprowadziły do skazania niewinnego człowieka. Rzecznik Praw Obywatelskich upomniał się o standardy cywilizowanego państwa ale jak widać bolszewik oszust z wyrokami Morawiecki to standardy radzieckie albo hitleriwskie. Zakłamany cyniczny oszust nastawiony na ordynarna grę wyborcza bez zasad.

 • elq_1

  Oceniono 8 razy 8

  Matołuszek i Ziemiec! Dwa tytany prawdy i inteligencji!
  WSart Pałac Paca, a Pac Pałaca!
  Słyszeliście barany o domniemaniu niewinności, dopóki Sąd nie powie że jest winny?
  A i wtedy nie ma pewności, co okazuje się po 20 latach w pierdlu!
  RPO miał 100% racji, wytykając mściwość i bezprawie tych bezmózgów!

 • stefan4

  Oceniono 10 razy 8

  To jest moralny regres --
     * dzielić ludzi jednobitowo: na swoich, których trzeba bronić i na tych, którym nie przysługują ŻADNE prawa, ani nawet litość;
     * uważać, że człowiek skazany przez telewizor przestaje być człowiekiem, a kto twierdzi, że to nadal człowiek, jest wspólnikiem zbrodniarzy.

  Nie jest prawdą, że takie zdziczenie idzie ze wschodu. Tego nie było nawet w carskiej Rosji, tam skazanych zbrodniarzy, prowadzonych na katorgę, lud nazywał ,,niesczastnyj'' = nieszczęśnik. Możemy się nie zgadzać z poglądem, jakoby zbrodnia przytrafiała się człowiekowi jak nieszczęście, ale i tak nie widać powodu, żeby starać się zwyrodnialcowi dorównać w bestialstwie.

  Panie premierze, albo jest Pan z natury złym człowiekiem, albo jest Pan bezwolną kukiełką, nakręcaną przez złych ludzi. Z szacunku do Pana wolę przyjąć tą drugą możliwość.

 • es120759

  Oceniono 10 razy 8

  Wydaje mi się, że media celowo demonizują tego człowieka. To co zrobił jest niewytłumaczalne i irracjonalne i można przytoczyć jeszcze wiele przymiotników. Jednak on zabił tylko dziecko co nie kreuje go na jakiegoś super groźnego bandytę. Dlatego uważam że skucie go było jak najbardziej właściwe ale wyprowadzanie go boso i w gaciach o ile odpowiednie procedury tego nie przewidują uważam za lekko przesadzone. Tłumaczenie, że w tym czasie mógłby coś zrobić zatrzymującym policjantom za mocno naciągane, wystarczyłoby na ten moment założyć zwykłe kajdanki. Zresztą w TV często pokazują obrazki jak prowadzą zatrzymane osoby pochylone głową w dół eskortowane przez dwóch rosłych policjantów. Nie wiem czemu to ma służyć, przestraszeniu potencjalnych przestępców??

 • dawno.urodzony

  Oceniono 10 razy 8

  wg PiSu powinni go ciągnąć za ten łańcuch na nogach, tak żeby głowa obijała się o schody...
  najlepiej nago... no i pozwolić suwerenowi pokazać co o nim myśli

 • Antoni Baraniak

  Oceniono 7 razy 7

  Niestety STANDARDY SWIATA CYWILIZOWANEGO dot. panstwa prawa bardzo BARDZO sie roznia od panstwa kierowanego przez KK i PIS. Tyle na ten temat. Pan Morawiecki powinien wiele na ten temat sie nauczyc.

 • hrabia_wronski

  Oceniono 7 razy 7

  Szanowny Panie Premirze .
  Z wielka uwaga ,ale i z pokora ,przeczytalem Pana wypowiedz dotyczaca dzialan Policji .
  Uzyl Pan slowo " morderca" .
  Zarowno Pan jak i Policja dokonali samooceny sytuacji i ludowego linczu .
  Sugeruje Pan, ze Sady ,sedziowie czy adwokaci sa niepotrzebni .
  To lud Bozy decyduje ,kto jest morderca i jak go ukarac .
  Policja sama decyduje ,czy np zlodzieja wyprowadza w skarpetkach ,morderca w gaciach a polityka w bialych rekawiczkach .
  \nie ma to nic wspolnego z Panstwem Prawa i wartosciami UE.

 • von_rosen

  Oceniono 9 razy 7

  Jak u Barei:
  "Po udowodnieniu mu winy został zatrzymany do dyspozycji prokuratora" ...

 • kocurimysza

  Oceniono 9 razy 7

  PINOKIO !!!! NIE WSTYD TOBIE JAKO PRREMIEROWI KLAMAC !! JESZCZE SAD NIE SKAZAL TEGO CZLOWIEKA ! , TO TY MASZ STAC NA STRAZY KNSTYTUCJI !!!! A NIE JA LAMAC !!!

 • zd46

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Morawiecki, pan oszalał, pan jest Premierem RP nie przestrzegjącym Konstytucji RP i pan feruje wyroki bez WYROKU SĄDU? Łamie pan wszelkie zasady prawa ustanowione w kodeksach, łamio pan PRAWO a sprawiedliwość ma pan w „mateuszowej d...e”. Pan nazywa mężczyznę oskarżonego o zabójstwo 10-letniej Kristiny najgorszymi słowami? Czy SĄD wydał wyrok? Pan nawołuje do linczu bez wyroku? Czy może nawołuje pan do „mocno wątpliwego” samobójstwa z przymusu ś.p. Barbary Blidy? Ta sama ekipa wtedy działała, Ziobro i Święczkowski. Może policja powinna zastrzelić „skur....na” na miejscu z rozkazu Kaczyńskiego i Morawieckiego? Czy wyście zwariowali? Przestępstwo póki nie jest udowodnione i osądzone nie jest PRZESTĘPSTWEM, jest podejrzeniem!!!! Rzecznik Praw Obywatelskich broni człowieka, praw człowieka a nie WYBIELA go!!!! Wykonuje swoje konstytucyjne obowiązki. Sąd i tylko sąd, jest władny osądzać a nie PIS-owy „trybunał śmierci”!!!!PanieMorawiecki, więc mogę i ja powiedzieć, że pan jest „oszustem ziemskim i podatkowym i krętaczem podatkowym okradąjacym Polaków a do tego kłamcą”. Nie jest pan jeszcze osądzony ale może być POSĄDZONY, pan jest ubłocony po uszy i bryle!! Pan nie nadaje się na żadne stanowisko publiczne, polskich sędziów też pan lżył po całym świecie!!

 • heko77

  Oceniono 6 razy 6

  Fajne podejście do tematu,jeszcze "trwa" śledztwo, jeszcze nie ma aktu oskarżenia,sąd nie wydał wyroku a wszędzie słyszę i czytam " MORDERCA ". Po wyroku TAK ale teraz jest PODEJRZANYM i jako taki ma swoje PRAWA.Wystarczy wniosek do Strazbuga i znowu zapłacimy MY z naszych podatków bo ktoś uważa że wie lepiej.

 • pis_to_organizacja_zbrodnicza

  Oceniono 6 razy 6

  Już jeden bolszewik PiS Lech Kaczyński załatwił tak Komede jak widać ta banda poza okradaniem państwa ma również we krwi poniżanie tych co nie z mafii

 • granatowy tulipan pustynny

  Oceniono 10 razy 6

  Pinokio nie powinien się wypowiadać w tej sprawie ponieważ obniża rangę całej sprawy jako kłamca konfabulant przytakiwacz

 • justas32

  Oceniono 10 razy 6

  Mam nadzieję że Policja po wyborach równie szybko ujmie wszystkich przestępców z PiS ...

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 5 razy 5

  Podziękuje też mordercom policjantom za zabicie Igora Stachowiaka? Żałosne,że nikt w tym Rządzie nie widzi nadużywania władzy.

 • zd46

  Oceniono 7 razy 5

  Panie Morawiecki, w niedawnej historii policji i kulawego sądownictwa była sprawa pana Komendy, skazanego NIEPRAWNIE na 25 lat!! Bylo „zapotrzebowanie rzadzących” na szybkie wykrycie morderstwa, nawet ówczesny minister sprawiedliwości, Lech Kaczyński dopominał się SUKCESÓW i ....dopadli Komendę, wymusili zeznania i ZNISZCZYLI niewinnego czlowieka. Na dodatek Polska, będzie płaciła miliony odszkodowania. Rzedczywiście pan, jako premier, wyjatkowo dba o Polaków i sprawiedliwość. Za dużo pan „lyka smogu” i staje w obronie księży pedofili.

 • zd46

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Premierze, pan jest zwolennikiem, jak Błaszczak z Zielińskim, by policja podejrzanych, JESZCZE NIE SKAZANYCH, nawet tylko podobnych do poszukiwanych, pozbawiała godności, katowała, mordowała w zaciszu komend,taserami, tak jak Igora Stachowiaka we Wrocławiu? Sprawców morderstwa Igora, przesłano na „zasłuzone emerytury” i to bez jej obnizenia? Pan nie jest nadczłowiekiem i kiedy pana aresztują, równie RPO powinien domagać się o areszt zgodny z procedurami i ludzka twarzą.

 • loneman

  Oceniono 5 razy 5

  Prorok czy jasnowidz jesli wie juz, ze gosc jest winny choc nie bylo procesu ??????

 • nietyp

  Oceniono 7 razy 5

  Wzorce tak, jakby chińskie... Ciekawe, czy egzekucja będzie na stadionie? Narodowy jest idealny...

 • nietyp

  Oceniono 9 razy 5

  Menele z pod sklepu nocnego mają więcej przyzwoitości w sobie, niż Morawieccy...

 • jeffcostello1977

  Oceniono 5 razy 5

  Kiedy pogratulujemy policji ujęcia specjalisty od przekrętów gruntami kościelnym?

 • hiess

  Oceniono 5 razy 5

  Obywatel MM niemal codziennie ujawnia przed społeczeństwem swoją prawdziwą naturę, tudzież niskie kwalifikacje zawodowe.

 • chi-neng

  Oceniono 7 razy 5

  "policjanci zastosowali odpowiednie środki, ich działanie, tak jak i działanie prokuratorów, było na najwyższym poziomie profesjonalizmu".
  -----
  Hahaha....hahaha....hahaha....hahahha...
  Kulsony, prokuratur, artyści z teatru Rydzyka pozujacy na premiera, prezydenta, caly ten cyrk mariontekowy w roli rządu pod dyrekcja bossa mafii piso-smoleńsko-kościelnej, znają i stosują „profesjonalizm” i praworządność mafijną, z łamaniem Konstytucji na czele, przez niego zakorzenianą przez 9 lat jazdą na trumnach ofiar katsastrofy i wprowadzoną w życie od przejęcia przez nich władzy.

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 5 razy 5

  Rzeczywiście świat jest postawiony na głowie Morawiecki, jeśli ktoś taki, jak ty pełni funkcję premiera. Czy można być ignorantem w tak wielu dziedzinach? A może to tylko nieodparta chęć kłamania?

 • padarewski

  Oceniono 5 razy 5

  Pis to banda populistów którzy zrobią wszystko by utrzymać się u władzy bo jak władza się zmieni to pójdą w pasiaki

 • usera

  Oceniono 9 razy 5

  RPO ma rację, bo takie zachowanie policji jest standardem. Urażony zwróconą mu uwagą, że w nocy głośno zachowuje się pod oknem sąsiadów, Paweł Wasilewski z Kolberga 5/15 odegrał się powiadamiając policję z warszawskiego Mokotowa, że w mieszkaniu jest broń. A ponieważ Paweł Wasilewski jest "bardzo poważnym panem" dla policjantów z Malczewskiego, to ci torturują obecną w mieszkaniu starszą panią: jest przyduszana, a kajdanki założono jej po wykręceniu rąk do tyłu powodując głęboką ranę 7 cm. W koszuli nocnej na oczach sąsiadów jest wyprowadzana w kajdankach do samochodu policyjnego, gdzie jest zastraszana użyciem paralizatora. Noc spędza w areszcie. Chociaż w mieszkaniu miała być broń, policjanci wchodzą bez podjęcia żadnych środków ostrożności - bo przecież nie o broń chodzi, ale o zlecenie spacyfikowania rodziny. Odmawiają wylegitymowania się, chociaż policja zachęca do tego emerytów po wielu przekrętach na policjanta. Skargi na zachowanie policjantów są odrzucane. Policja ściga... starszą panią. Paweł Wasilewski nie poniósł żadnej odpowiedzialności za fałszywe wezwanie policji, którą posłużył się do "spacyfikowania" sąsiadów.
  Policjanci twierdzili, że zostali wezwani przez "bardzo poważnego pana". Kim pan Paweł Wasilewski jest, że włączyli agresję, a przestali myśleć?

 • zgred151

  Oceniono 9 razy 5

  Jak najszybciej usunac mordercow demokracji w Polsce , Miedzy innymi jak ten pan i jemu podobni

 • zaharik

  Oceniono 7 razy 5

  ciąg dalszy lansowania się na tragedii, ohyda!

 • qulqa

  Oceniono 9 razy 5

  Zgroza.

 • flemming

  Oceniono 4 razy 4

  Czego sie dziwcie, MOrawiecki już w szkole podstawowej studiował prawo, a w średniej zdał egzamin sędziowski. Stąd zna się na przestępcach i mordercach. I nie będzie mu jakiś rzecznik podskakiwał. Boo rzecznikiem praw obywatelskim w PiSlandzie jest najwybitniejszy prawnik świata czyli fuehrer kaczyński.

 • zelenyles

  Oceniono 4 razy 4

  to wiązanie rzucanie na ziemię, noszenie w powietrzu człowieka który kompletnie się nie przeciwstawia to jakiś propagandowy film Ziobry jak można podlić człowieka, ludzie lepiej traktują zwierzaki prowadzone na rzeź, moim zdaniem rzecznik praw obywatelskich ma tu swoją rację i tyle ! a za to co zrobił ten chłopak musi dostać oczywiście karę długą i uciążliwą bo to co zrobił to totalne barbarzyństwo .

 • sandowal

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzki pan, pogłaskał, a przecież mógł zaje...

 • pyffello114

  Oceniono 4 razy 4

  Pan Morawiecki nie ma prawa nazywać tego czlowieka mordercą przed wydaniem wyroku
  przez Sąd. Kinderstuba się kłania, panie Morawiecki.

 • sander7777

  Oceniono 4 razy 4

  Strach się bać . Trzeba wypie...ć jak najprędzej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX