Cezary Tomczyk w Gazeta.pl. "Prawdziwa sytuacja finansowa państwa jest ukrywana"

- Nawet nie tyle, że PiS nie dał gwarancji wypłaty 13. emerytury, tylko PiS zrobił ustawę o jednokrotnej wypłacie świadczenia w wysokości 888 zł. Zresztą podobne świadczenie było wypłacone w roku 2015 jeszcze decyzją premier Ewy Kopacz. Dzisiaj prawda jest taka, że prawdziwa sytuacja finansowa państwa jest ukrywana przed obywatelami - stwierdził Cezary Tomczyk (PO) w rozmowie z Gazeta.pl.

Cała rozmowa z Cezarym Tomczykiem w Gazeta.pl:

Więcej o:
Komentarze (137)
Cezary Tomczyk: Prawdziwa sytuacja finansowa państwa jest ukrywana przed obywatelami
Zaloguj się
 • kemor234

  Oceniono 54 razy 42

  Niczego się nie buduje. Ludzie umierają przed szpitalami. Wojsko nawet hełmów nie ma porządnych. Z mieszkania plus wyszedł duuuuży minus. Wszystko drożeje na potęgę. A jeszcze ta tykająca bomba z cenami energii.
  Jakoś nie widzę tego PKB na talerzu ...

 • polak66maly

  Oceniono 39 razy 33

  "Stalismy na krawedzi przepasci ,a teraz zrobilismy ogromny krok naprzod"

 • niko8472

  Oceniono 32 razy 30

  Słusznie ze sytuacja jest ukrywana. Suweren ma być w dobrym humorze wtykając do urny.

 • edek40

  Oceniono 37 razy 29

  Panie Tomczyk. Nie trzeba absolutnie nic ukrywać. Ci co mają coś między uszami, nie głosują na PiS. Wyborczy PiS zaś nie zrozumieją nic poza tym, że pieniądze daje Kaczyński.

 • remo29

  Oceniono 34 razy 28

  Generalnie jesteśmy w dupie. Dziś ciemny lud bawi się paciorkami, które dostał, jutro dostanie za nie fakturę i będzie darł japę, że go oszukali i że państwo ma mu pomóc. Ci, którzy o tym wiedzieli, sobie poradzą, reszta herbu "dej na horom curke" będzie żreć gruz, bo krzykami "wina Tuska!" obiadu nie ugotuje.

 • rozterka47

  Oceniono 30 razy 26

  zadłużenie Polski przekracza bilion złotych czyli 1000 miliardów i to po okresie kilkuletniego boomu gospodarczego i przy wstrzymanych wielu inwestycjach !
  Taka to gospodarka PISu .

 • antropoid

  Oceniono 39 razy 25

  NIE PRZYPADKIEM słynny "licznik długu publicznego", którym pisiory brandzlowały się przez lata kadencji poprzedników zniknął od razu, jak tylko same dorwały się do władzy.

  Rozdawnictwo "nagród" sobie i łapówek wyborczych postępuje, a że kontakty z Europą zrujnowane już w pierwszych dwóch latach "dobrej" zmiany, to nie ma się co dziwić, że finanse stały się tajemnicą rządzącej bandy.
  Prz niej Polska pójdzie droga KRLD.

 • vincento_mocca

  Oceniono 28 razy 24

  Niestety wypracowane przez nas pieniądze, nie są inwestowanie, tylko rozdawane w formie 500+ itp. Drodzy państwo, pieniądze należy uczciwie zarobić a nie otrzymywać zabrane innym. Rząd nakręca spiralę długu i rujnuje finanse publiczne, za to kiedyś postrzegany będzie jak rząd Gierka, nz zasadzie : "... Ło panie za Kaczyńskiego to był raj, wszystko było i tyle piniądzów..."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX