Komentarze (293)
Antoni Macierewicz o wyroku skazującym Tomasza Arabskiego: To poziom kradzieży na straganie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • g96

  Oceniono 22 razy 18

  Antka nie da się komentować. On jest w technologii stealth. Znaczy nie niewidzialny ale wszystkoodporny. Musi być radziecki.

 • jszmelc

  Oceniono 15 razy 15

  Największa polska hiena cmentarna , zabrała się za ocenianie wyroków sądów . Rozlicz oszuście wydane dziesiątki a może i setki milionów , które wyrzuciłeś dosłownie w błoto ! Kancelaria Lecha Kaczyńskiego nie pozwalała na żadne ingerencje w swoje poczynania a teraz za ich samowolę ma ktoś odpowiadać !? Sami po sławetnym locie nad Gruzją , nakręciliście taką presję na pilotów że do tragedii prędzej czy później musiało dojść ! Po drugie , jako stały bywalec w RM i zdeklarowany katolik , powinien Macierewicz dostrzec wolę Bożą w tej tragedii , lans przedwyborczy na grobach bohaterów narodowych , to jest bardzo słabe !

 • andree1111111

  Oceniono 14 razy 14

  Oszust i ruski szpion. Jak tam Antonio, pozew Piątkowi wytoczony? Nie??? Strach cię szpionie obleciał?

 • sprawazlewa

  Oceniono 14 razy 14

  Arabski niedopełnił obowiązku? Za to Duda i Sasin dopełnili! A Antoni czuwał w pociągu żeby dopełnili i przekazał ulubione słowa "kryształowego" do centrali: "Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania!"

 • calun_torunski

  Oceniono 13 razy 13

  A co ma niewinny czlowiek wspolnego z kradzieza na straganie?

 • an.noyed

  Oceniono 15 razy 13

  Jak pomyślę że połowa Polski z przyjemnością przełyka jad tego faceta, to biorą mnie mdłości.

 • nikt1

  Oceniono 13 razy 13

  Ta wypowiedz Antoniego Macierewicza o wyroku jest skandaliczna, to jest wypowiedz uwłaczająca. Trzeba sobie zdać sprawę, o czym mówimy. Tego przestępstwa nie można popełnić nieświadomie, oni z kancelarii prezydenta(M.Suski) świadomie naraził na niebezpieczeństwo pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego, prezydenta na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego, prezesa Kurtyki i wszystkich innych, którzy polecieli i tam zginęli.

 • maciek76

  Oceniono 17 razy 13

  Anton Maciarenki nigdy nie zostanie skazany bo albo wyciągnie żółte papiery albo mocodawcy wycofają go do Moskwy. A kto pozwie za organizację tragicznej inauguracji kampanii wyborczej Sasina i Dudę?

 • tetradrachma

  Oceniono 12 razy 12

  Kanalio, dostaniesz więcej !

 • andhy

  Oceniono 16 razy 12

  Jakie oskarżenie taki wyrok panie Antoni :)

 • jmma777

  Oceniono 11 razy 11

  Arabski został skrzywdzony . Siedzieć winien Sasin , Duda i Kaczyński , pozostali zginęli . Ty Macierewicz lepiej się nie odzywaj - Ciebie wsadzą za inne przekręty.

 • turkiestan

  Oceniono 11 razy 11

  A mieliśmy tyle spokoju w Polsce od kiedy dowództwo NATO zarządało usunięcia świra z funkcji ministra!!!Skończyło się codzienne straszenie Polaków inwazją Putina na Polskę!!!Kto w naszej kochanej z takim trudem wywalczonej Wolnej Polsce wybiera takich świrów na szczyt władzy!!!!????Przecież jako Polacy podobni jesteśmy mądrym wykształconym narodem!!!!A jakoś trudno się tego dopatrzyć!!!!To dla mnie jest tak samo niezrozumiałe jak wygrana w wyborach SLD czy Kwaśniewskiego po 1990 roku!!!Tak samo nie potrafię zrozumieć kto głosuje na PiS???Przecież to powrót do tego co było w czasach komuny!!!!Propaganda i ogłupianie narodu tak jak w latach 70 i 80 !!!!!!!A media publiczne to niekończąca się agitacja polityczna i szkolenie polityczne narodu!!!!Tylko po co te kłamstwa i brednie są nam Polakom potrzebne!!!Nam mózgów nie wypiorą!!Niestety młodych ogłupili fałszując historię tak jak komuniści po 2 wojnie światowej!!!Kiedyś byłe wściekły na naszych dziadków i ojców że na to pozwolili po 1945 roku!!Teraz sam widzę jak byli bezradni wobec ogłupianiu narodu przez cwaniaków rządnych władzy!!!Dwóch braci stworzyło machinę(generator finansowy-Srebrna - fundacje L.K. i inne spółeczki do grabienia pieniędzy podatników) z systemem finansowania i opłacania za pranie mózgów Polakom i fałszowanie historii.I to wszystko na legalu w 21 wieku w cywilizowanym kraju w środku Europy?????!!!!!

 • n29a

  Oceniono 13 razy 11

  Antosiowi na straganie ukradli mózg i resztki przyzwoitości. Zna temat.

 • awm10

  Oceniono 10 razy 10

  Po wyborach i już wypełzł.

 • q1000

  Oceniono 10 razy 10

  Pajac termobaryczny !

 • helena1481949

  Oceniono 10 razy 10

  macierewicz to poziom idioty

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 14 razy 10

  No cóż Antoś ,ciebie po wyborach sąd nie potraktuje wyrokiem w zawieszeniu niestety. Spodziewaj się minimum 15 lat bezwzględnego pozbawienia wolności i to nie w więzieniu tylko zamkniętym w zakładzie psychiatrycznym gdzie w sumie jest gorzej niż w więzieniu ponieważ tam dokonuje się eksperymentalnych badań na skazanych w kontekście medycznego poznania ich paranoidalnej choroby oraz dobrania odpowiednich leków

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 10 razy 10

  O kradzież posądzał bym raczej twoje z a s r a n e komicje, żerujące na zwyczajnym wypadku lotniczym.

 • iarna

  Oceniono 10 razy 10

  Tosiu, twoje "łażenie po wolności" to poziom państwa prawa, które wyglada jak koleś , który zapomniał sie podetrzeć. Ma cię ruski luju w głębokiej pogardzie.

 • saammm

  Oceniono 9 razy 9

  Tyle że winien nie był Arabski. Ten wylot organizowała kancelaria prezydenta, w której niepoślednią rolę pełnił również niejaki Duda. Ten Duda. Przyjrzyjmy się korespondencji między kancelarią premiera i prezydenta, przyjrzyjmy się listowi Stasiaka. PiS po woelu nieudancyh próbach, przepchnął wyrok kolanem. Zapewne to jeden z efektów "reformy sądownictwa", czyli możliwości pozakulisowego wpływu Ziobry na przydzielanie spraw sędziom...swój swojemu nie odmówi, tak było w opanowanym przez PZPR sądownictwie w komunie. Dzięki temu kowal zawinił Cygana powiesili.

 • tygrys102

  Oceniono 9 razy 9

  dlaczego ta maciora jeszcze nie siedzi tylko dalej okrada (komisja) Polskę ?

 • konrad.ludwik02

  Oceniono 9 razy 9

  Panie Antoni Macierewicz: szukając winnych katastrofy smoleńskiej, Pan z konsekwencją godną lepszej sprawy, ogranicza się do urzędników mających na nią marginalny wpływ, takich jak p. Arabski. No bo są to ludzie z otoczenia PO!
  Zająłby się Pan faktycznymi przyczynami katastrofy: ludźmi odpowiedzialnymi za kompletowanie ekipy, za półgodzinne przełożenie odlotu, za bliskopółgodzinne spóźnienie się Pary Prezydenckiej na samolot, na wybór miejsca lądowania i miejsc rezerwowych, za decyzje na którym z nich w przypadku np. gęstej mgły - lądować, za porządek w kokpicie samolotu podczas decydujących o być lub nie być chwilach, itd.itd.
  No i co się stało z zapisem rozmowy przez telefon satelitarny Pana Pryncypała z Ś.P. Prezydentem?
  Wygląda na to, ze tym wszystkim Pan się za bardzo nie zajął...

 • efi ehad

  Oceniono 11 razy 9

  Co byśmy tu nie napisali to i tak .... uj. W październiku trzeba przy urnie zdecydować czy ten syf ma trwać czy nie. Jest tylko jeden problem, czy uczciwych w Polsce jest więcej, jak uczy historia, zawsze było mniej :(

 • trasat47

  Oceniono 9 razy 9

  Dlaczego inne rodziny osób które zginęły w katastrofie smoleńskiej nie wystąpią o ukaranie organizatorów wyjazdu z Kancelarii Prezydenta?

 • mrfunnyandnotso

  Oceniono 9 razy 9

  Poziom kradzieży? Bo takiego też poziomu było to jego "przestępstwo". O ile w ogóle było.

 • stach_79

  Oceniono 8 razy 8

  Jarek nie płakał po Lechu bo ta śmierć była mu na rękę: słupki poszły do góry, wypromowano nowe twarze, oszczerstwa PIS i litościwe katolickie społeczeństwo pozwoliło kurduplowi przejąć władzę... to może potrwać, ale kiedyś się skończy. PIS nie będzie wieczny.

 • lord_of_the_ducks

  Oceniono 8 razy 8

  Antoś, tobie za zniszczenie wywiadu i stwarzanie zagrożenia bezpieczeństwa państwa należy się dużo więcej. Daj Boże, może kiedyś tego doczekam jak cię wsadza do mamra zanim zdążysz uciec do swojego mocodawcy na Kremlu.

 • pandzik

  Oceniono 8 razy 8

  Przepraszam ciez był zamach towarzysze! A jeśli tak to jaki wpływ na to miał Arabski?

 • gragos

  Oceniono 8 razy 8

  Noooo, akurat Macierewicz jest wybitnym ekspertem od kradzieży. Ze "straganu" polskiego podatnika on i członkowie jego "komisji" zaiwanili już miliony złotych, a końca nie widać.

 • akenty87

  Oceniono 8 razy 8

  Psychiatryk pisowski szczurze, "samolot nie rozbił się bo spadł,tylko spadł, bo się rozbił"

 • pt.nut

  Oceniono 8 razy 8

  Ty maciora, lepiej na kolanach do Częstochowy, ze jeszcze nie jestes dupcony przez Kudłatego pod cela. Ostatni, który ma prawo cokolwiek powiedzieć o smoleńskim przyziemieniu nielota z 15% poparciem (tudzież 95 niewinnych osób).

 • jakub13579

  Oceniono 8 razy 8

  maciorawicz, gnoju !
  nie uciekniesz przed wymiarem sprawiedliwości. Zawasów nie będzie. Zgnijesz w pierdlu.

 • mirarob

  Oceniono 8 razy 8

  panie .ośle, siedź dalej w szafie, bo za każdym razem, kiedy otwierasz twarz niedobrze się robi

 • agnrodis

  Oceniono 8 razy 8

  Ciekawe czy sąd dałby Dudzie rowniez wyrok w zawieszeniu za zorganizowanie tej niefortunnej wycieczki do Katynia... wątpie. To Duda i Sasin powinni stanąc przed sądem, jezeli PiS juz kogos chce sądzic.

 • agnrodis

  Oceniono 8 razy 8

  Macierewicz, ty zdrajco, zamknij swoja parszywa gebe!!!

 • leszek.ra

  Oceniono 8 razy 8

  Jak ten szmatlawiec ma czelnosc zabierac glos - DO BUDY DURNIU.!

 • chi-neng

  Oceniono 12 razy 8

  MACIEREWICZ RZĄDZI I DZIELI (KASĘ) - z sieci:

  Od lutego br. w sprawach dotyczących „szkód osobowych” po ka-tastrofie smoleńskiej, Ministerstwo Obrony Narodowej reprezentuje mecenas Andrzej Lew-Mirski.

  • 40 tys. zł wysokość jednorazowego wparcia, które otrzymała każda rodzina ofiar katastrofy na mocy decyzji rządu (łącznie 3,8 mln zł). Kwota ta nie była opodatkowana.
  • 250 tys. zadośćuczynienia dla każdego członka rodziny ofiary katastrofy (dla wszystkich: matki, ojca, żony i dzieci).
  • 2 tys. zł miesięcznie przyznał premier jako renty specjalne 73 osieroconym dzieciom (trojgu niepełnosprawnym dożywotnio, pozostałym do ukończenia 25 r. ż ).
  • 4 tys. zł renty dla 4 żon, które pozostały same lub z trójką lub większą liczbą dzieci.
  • 2 do 3 tys. zł dożywotniej renty dla 11 niepracujących współmałżonków ofiar.
  • 800 do 2 tys. zł miesięcznie kosztują 3 renty dla rodziców ofiar.
  • Każda rodzina otrzymała świadczenia z ZUS przysługujące rodzinom, uzależnione od stażu pracy i wynagrodzenia osoby, która zginęła.
  • 6,4 tys. zł; Każda rodzina otrzymała zasiłek pogrzebowy w najwyższej możliwej kwocie (mimo że pogrzeby odbyły się na koszt państwa).
  • Skarb Państwa wykupił miejsca pochówku i ich 25-letnią dzierżawę.
  • 100 tys. zł dla wszystkich rodzin posłów, którzy zginęli w katastrofie z polisy, którą wykupiła kancelaria.
  • Anulowano na prośbę rządu koszty połączeń telefonicznych wykonywanych przez bliskich ofiar w związku z katastrofą.
  • 5 tys. zapomogi wypłacono z kasy Sejmu rodzinie każdego zmarłego posła.
  • Para prezydencka ubezpieczona była na łączną kwotę 3 mln zł.
  Ponadto:
  • 702 tys. zł kosztowała ceremonia powitalna ofiar katastrofy na lotnisku Okęcie, przygotowanie Sali Torwar i domu pogrzebowego na cmentarzu Północnym do uroczystości żałobnych oraz przewiezienie tam trumien z Okęcia
  • 647 tys. zł kosztowała msza za ofiary katastrofy na Placu Piłsudskiego w Warszawie
  • 6,16 mln zł kosztowały uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej
  • 3,4 mln zł kosztowały pogrzeby pozostałych ofiar
  • 5,5 mln zł wydały władze Krakowa na przygotowanie miasta do uroczystości
  • 3 mln zł wydały władze Warszawy na przygotowanie miasta do uroczystości
  • 272 tys. zł kosztowało wykupienie miejsc na cmentarzach dla ofiar katastrofy
  • 1,6 mln zł kosztował pomnik ofiar katastrofy na Powązkach
  • 169 tys. zł kosztował sarkofag pary prezydenckiej na Wawelu
  • 3 mln zł kosztowała budowa pomników nagrobnych pozostałych ofiar
  • 65 tys. zł 105 urn onyksowych, które po napełnieniu ziemią z miejsca katastrofy zostały przekazane m.in. rodzinom ofiar

 • sigizm

  Oceniono 8 razy 8

  no, Arabski zrobił błąd, bo wychodzi na to, że powinien ingerować w to, co robił prezydent Lech Kaczyński zakazując mu lotu do Gruzji czy do Smoleńska

 • student_zebrak

  Oceniono 8 razy 8

  Za swoje klamstwa, pomowienia, za marnotrawstwo (kradziez) panstwowych pieniedzy ta xxxx nie powinna wyjsc z wiezienia do konca jego dni. Napluc mu w twarz, to zrobic mu przyjemnosc.

 • hh

  Oceniono 8 razy 8

  Twarz myślą nieskalana, wzrok tęskniący za rozumem .....

 • wo151

  Oceniono 8 razy 8

  Skandalem i bezprawiem jest oskarżanie Arabskiego, natomiast w procesie o przyczynienie się do śmierci 95 osób symboliczne wyroki i w dodatku z zawieszeniem są kompromitacja wymiaru sprawiedliwości, a więc Antoś ma poniekąd rację mówiąc:
  "...wyrok dziesięciu miesięcy w zawieszeniu na dwa lata... ....jest "skandaliczny i uwłaczający". - To poziom kradzieży na straganie......." -

 • rudi46

  Oceniono 8 razy 8

  Ciekawe kiedy przyjdzie kolej na tego blazna bo w wyborach byl tylko kandydatem z Pcimia Dolnego

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 8 razy 8

  Wypuścili?
  Przepustka?
  Za kakao?

 • wirusx

  Oceniono 7 razy 7

  Maciora a ile ty powinieneś dostać za kablowanie na kolegów w 1968 ?

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 7 razy 7

  No i znowu maciorka zerwał się malutkiemu preziowi z łańcucha przed wyborami!

 • koenzymq10

  Oceniono 7 razy 7

  Antoś, kanal. io, na ciebie też przyjdzie czas. ale nie pozwoliny cię umieścić w pierdlu, tylko czeka cię proces i paka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX