Wybory do Sejmu. PiS zwiera szyki. Szydło i Brudziński będą kierować sztabem wyborczym

Joachim Brudziński został szefem sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, a Beata Szydło - szefową rady sztabu. Nowe role rozdano na posiedzeniu komitetu partii w związku z przygotowywaniami do jesiennych wyborów parlamentarnych.

O przydzieleniu nowych ról w PiS przed kampanią do jesiennych wyborów parlamentarnych poinformowała nowa rzeczniczka partii, Anna Czerwińska. - Na szefa rady sztabu wyborczego PiS została powołana Beata Szydło. Szefem sztabu wyborczego PiS został Joachim Brudziński - powiedziała  po zakończeniu posiedzenia komitetu politycznego Prawa i Sprawiedliwości, które odbyło się w Warszawie.

Brudziński i Szydło będą dowodzili komitetem wyborczym PiS

Wcześniej zadecydowano, że do rady sztabu wyborczego będą należeć europosłowie z najlepszymi wynikami wyborczymi. Mieli je właśnie Beata Szydło (najlepszy wynik w kraju) i Joachim Brudziński (lider listy PiS w okręgu zachodniopomorskim). Komitet polityczny PiS zatwierdził też decyzje o powołaniu Anity Czerwińskiej na rzeczniczkę prasową partii i Radosława Fogiela jako zastępcy.

W ostatnich dniach Prawo i Sprawiedliwość intensywnie przygotowuje się do kampanii wyborczej przed wyborami do Sejmu. Na początku tygodnia poinformowano, że w lipcu partia zaprezentuje nowy program i propozycje wyborcze. W środę odbył się komitet wykonawczy, a na piątek zaplanowano wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS.

Wybory parlamentarne odbędą się na jesieni tego roku. Ich dokładny termin nie został jeszcze ogłoszony, ale może do nich dojść najwcześniej 13 października.

Więcej o:
Komentarze (61)
PiS zwiera szyki przed wyborami do Sejmu. Szydło i Brudziński będą kierować sztabem wyborczym
Zaloguj się
 • extrafresh

  Oceniono 23 razy 23

  A nie zostali wybrani do roboty PE?!

  Angielskiego się uczcie, pisie matoły!

  Ty JOJO szczególnie.

 • rgfm

  Oceniono 26 razy 22

  Szydło z Brukseli kasę przytulać i dalej na polskim polu robić będzie. PiS to okupant

 • mackowy74

  Oceniono 25 razy 19

  TO PO H...KANDYDOOWALI DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO??!ODEBRAĆ IM MANDATY EUROPOSŁÓW, OSZUŚCI!!

 • sprawazlewa

  Oceniono 17 razy 13

  To Broszka będzie walczyć w Unii o polskie sprawy czy nie? Strasznie robotna ta Becia: obskoczy Parlament Europejski, zrobi kampanię wyborczą i jeszcze rosół ugotuje na obiad po sumie! Strach się bać! Robota pali się w rękach!

 • hvac1987

  Oceniono 17 razy 13

  No to do obory bedzie dwupasmowka. Bo Bruksela zapewnila ja o lotnisku kolo chlewni.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 17 razy 13

  No to ewidentnie wybory będą sfałszowane. Szef sztabu wyborczego NSDAPiS Brudziński każe komisarzom wyborczym Brudzińskiego podrasować w nocy wyniki wyborów tak, żeby "wygrała" hołota psychopaty Kaczyńskiego.

  Nawet nie ma sensu iść na to głosowanie. Kto ma odrobinę oleju w głowie (i może) do koca września wyjedzie z Polski.

 • real_marek

  Oceniono 14 razy 10

  Pomysł prosty, choć niezwykle bezczelny. Oni w kółko będą wystawiać we wszystkich wyborach te same osoby, najbardziej biorące, a ciemny lud to kupi. Zakład?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX