Były szef MSZ stwierdził, że "rządzą nami debile". Tarczyński: Won za Don czerwona zarazo!

"Won za Don czerwona zarazo! Sprzedawczyk" - tak Dominik Tarczyński odpowiedział na słowa byłego szefa MSZ Dariusza Rosatiego. Polityk PO wcześniej skrytykował partię rządzącą, nazywając ją "debilami". "I niestety naród bije im brawo. Do spółki z Putinem" - ocenił Rosati.

Dotychczasowy europoseł PO Dariusz Rosati w wyborach nie uzyskał wystarczającej liczby głosów i w nadchodzącej kadencji PE nie obejmie mandatu deputowanego. Polityk, w przeszłości m.in. szef MSZ, jednak dalej udziela się w przestrzeni publicznej.

Komentując wpis dziennikarza "Gazety Wyborczej" o tym, że PiS "rozbroiło" polski wywiad, upubliczniając zbiór zastrzeżony, stwierdził:

Niestety, rządzą nami debile. I niestety, naród bije im brawo. Do spółki z Putinem.

Tarczyński odpowiada Rosatiemu: "Won za Don czerwona zarazo! Sprzedawczyk!"

Na taką krytykę obozu rządzącego zareagował jeszcze nie europoseł (dopiero po brexicie obejmie mandat) Dominik Tarczyński z Prawa i Sprawiedliwości. Najpierw zaczął od nazwania Rosatiego "komunistycznym donosicielem", który służy sowieckim interesom.

Won za Don czerwona zarazo! (...) Sprzedawczyk!

Dominik Tarczyński nawiązał też do informacji, jakie można znaleźć w Instytucie Pamięci Narodowej o przeszłości Rosatiego z czasów PRL. Polityk został zarejestrowany jako tajny współpracownik - kontakt operacyjny o pseudonimie "Buyer".

Więcej o:
Komentarze (436)
Dariusz Rosati twierdzi, że "rządzą nami debile". Dominik Tarczyński odpowiada: Won za Don czerwona zarazo
Zaloguj się
 • puuchatek

  Oceniono 203 razy 173

  Panie Tarczyński, tak przy okazji - może Pan się wreszcie odniesie to tego, że okłamał Pan wyborców w kwestii bycia "zawodowym posłem"? Że twierdził Pan - z typową dla siebie agresją - że pieniędzy z naszych podatków nie bierze, a jednak Pan bierze, i to sporo?

  Czekamy…?

 • viaac

  Oceniono 148 razy 128

  Tarczyński, to ten co kłamał, że nie bierze kasy za posłowanie i jeszcze powoływał się przy tym na "godność Polaka" i "honor"?

  ---

  Pan Rosati nie ma racji. Rządzą cwaniaki, inteligentni kombinatorzy, populiści, którzy wiedzą jak trafić ze swoim przekazem do wyborcy. Fakt, adresują swój przekaz do mniej rozumiejących Polaków, ale skuteczność, z jaką to robią, świadczy o ich inteligencji i sprycie jak najlepiej.

 • kap_jeden

  Oceniono 147 razy 119

  czy każde pierdnięcie Tarczyńskiego musi być w nagłówku, sami hodujecie tego buca celebrytę

 • barrt21

  Oceniono 95 razy 77

  ciul tarczyński, pyskacz i zwykła wsiowa menda, czyli "buchater" wszystkich wolaków

 • bigmaciek

  Oceniono 83 razy 69

  I pomyśleć, ze takiego prymitywnego cwaniaczka suweren wysyła do Brukseli.

 • niezalany

  Oceniono 74 razy 56

  tarczyński właśnie udowodnił że rosati, choć go nie znoszę, ma rację...

 • wranek

  Oceniono 65 razy 47

  Tarczyński to pisowski komuch na wzór i podobienstwo komucha Jarosłąwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX