"Homo to zboczenie - homo to wstęp do pedofilii". Po tych słowach Twitter zablokował konto Kai Godek

- W dniu Parady Równości napisałam na Twitterze kilka oczywistości (...) Bardzo szybko nastąpiła reakcja portalu, który zawiesił mnie na 12 godzin - powiedziała polsatnews.pl Kaja Godek. Polityczka Konfederacji miała na tę okoliczność przygotowane zapasowe konto, za pomocą którego odniosła się do interwencji serwisu społecznościowego.

"Z okazji Parady Równości kilka oczywistości, żebyśmy nie dali się zwariować: - homo to zboczenie - homo to wstęp do pedofilii - płcie są dwie: żeńska i męska, są to cechy biologicznie wrodzone i niezmienne - w Polsce każdy może wziąć ślub z kimś płci przeciwnej - mamy równość. Stop dewiacji" - tak brzmiał twitterowy komunikat Godek z okazji warszawskiej Parady Równości.

Kaja Godek: zakres swobody wypowiedzi kurczy się

Z powodu wpisu konto członkini zarządu Fundacji Życie i Rodzina zostało zablokowane na 12 godzin. Według komunikatu Twittera blokada spowodowana była "naruszeniem zakazu dotyczącego promowania nienawiści".

- Dzień dobry, dzień dobry, tak jak myślałam zapasowe konto się przydało. Napisałam parę słów prawdy, tweet bardzo dobrze się rozszedł, więc Twitter zablokował mi konto - napisała "Kaja Godek zapasowa" w reakcji na decyzję serwisu społecznościowego.

W rozmowie z "polsatnews.pl" działaczka pro-life stwierdziła, że "nie można już na Twitterze pisać prawdy".

- Jeśli chodzi o zakres swobody wypowiedzi, to on się notorycznie kurczy. Jest obowiązująca doktryna, a kto mówi inaczej, jest pozywany do sądu, blokowany, wyrzucany z mediów społecznościowych - oceniła kandydatka Konfederacji do europarlamentu.

Godek dodała, że rozważa podjęcie kroków prawnych w tej sprawie.

Więcej o:
Komentarze (816)
"Homo to zboczenie - homo to wstęp do pedofilii". Po tych słowach Twitter zablokował konto Kai Godek.
Zaloguj się
 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 212 razy 164

  Cos sie idiotce pomylilo. Rozmodlenie i celibat to wstep do pedofilii.

 • d_ost

  Oceniono 150 razy 118

  Czekamy na te kroki prawne. Proponuję jednak zacząć od wytoczenia procesu Światowej Organizacji Zdrowia. WHO już kilkadziesiąt lat temu wykreśliła homoseksualizm z listy chorób. Co oznacza, że to pani Godek mija się z prawdą. A blokowanie rozpowszechniania kłamstw nie jest ograniczniem swobody wypowiedzi, tylko walką z fake newsami.

 • jxl82

  Oceniono 110 razy 88

  Ma kobieta parcie na szkło. Może jakiś live z nieregularnych wypróżnień?

 • pinup

  Oceniono 78 razy 68

  Pani Godek jest najbardziej zboczona ze wszystkich osob, ktore znam. Kandydowala z listy a potem stala ramie w ramie i klaskala z Korwinem, ktory uwaza, ze kobieta to nie człowiek a niepełnosprawnych najlepiej izolowac ze społeczenstwa. Zdaje się, ze pani Godek jest kobieta (?) i ma uposledzone dziecko. Nie umiem sobie wyobrazic wiekszej perwersji...

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 78 razy 64

  Nasr.łaś parę kilo gó.na z jadem. Każdy by to zablokował.

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 81 razy 63

  Bóg w swej mądrości sprawił, że to coś w hełmie nie dostało się do europarlamentu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX