Czarzasty o Robercie Biedroniu: Poobrażał wielu ludzi. Niech zejdzie z chmury i przestanie być Bogiem

Włodzimierz Czarzaszty z SLD został zapytany, czy chciałby połączenia sił Koalicji Europejskiej i Wiosny Roberta Biedronia. - Problem jest po stronie Wiosny. Pan Robert Biedroń poobrażał bardzo wielu ludzi. Trudno jest się połączyć z partią, która przedstawiła program za milion złotych - powiedział w rozmowie z Gazeta.pl. Jak dodał, lider Wiosny powinien "zejść z chmury i przestać być Bogiem".

Włodzimierz Czarzasty w rozmowie z Gazeta.pl powiedział, że pozytywnie ocenia wkład, jaki SLD włożyło w wynik Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Partia wprowadziła do Brukseli z list KE pięciu eurodeputowanych - Włodzimierza Cimoszewicza, Leszka Millera, Marka Belkę, Marka Balta i Bogusława Liberadzkiego. - Zdobyliśmy jako SLD 6 procent głosów elektoratu, tyle, co dostała Wiosna - podkreślił Czarzasty.

Na pytanie, czy popierałby sojusz Koalicji Europejskiej i Wiosny przed wyborami do Sejmu, odparł: - Problem jest po stronie Wiosny. Pan Robert Biedroń poobrażał bardzo wielu ludzi - stwierdził, dodając, że dotknęły go m.in. słowa o "dinozaurach" [tak Biedroń nazwał starszych kandydatów ubiegających się o mandaty w Parlamencie Europejskim - red.].

Trudno jest się połączyć z partią, która przedstawiła program za milion złotych. Ja myślę, że jeżeli pan Biedroń zejdzie z chmury i przestanie być Bogiem... Bo wie pan, z Bogiem się trudno rozmawia. Boga można chwalić, do Boga można się modlić, przed Bogiem można klękać. Ale gorzej jest z dialogiem. Jeżeli już każdy zrozumie, że nie jest Bogiem, że inne partie lewicowe jak SLD czy partia Razem też maja prawo do życia, jak się to wszystko zrozumie, to ja chętnie usiądę [z Biedroniem do rozmów - red.] 

- powiedział Czarzasty. Jak jednak podkreślił, w Koalicji Europejskiej partnerem i osobą, z której zdaniem najmocniej się liczy, jest Władysław Kosiniak-Kamysz. Szef PSL jest obecnie przeciwny koalicji z Wiosną.

Więcej o:
Komentarze (112)
Włodzimierz Czarzasty o Robercie Biedroniu: Niech zejdzie z chmury i przestanie być Bogiem
Zaloguj się
 • romasowski1

  Oceniono 41 razy 27

  Niech Czarzasty zejdzie z chmury i powie jasno, że SLD nie jest partią lewicową.

 • 11krzych

  Oceniono 34 razy 24

  >najmocniej się liczy, jest Władysław Kosiniak-Kamysz.
  Czyli SLD nadal klęczy przed arcypasożytami jak chłopstwo z PSL. Sojusz Lewicy Duszpasterskiej.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 33 razy 21

  Facet, nawet gdyby to 6% to była prawda to co to za sukces? jesteście jakimś erzacem po PZPR zamiast nowoczesna i europejska partia socjalistyczna, kogo wy reprezentujecie? tych co gnębi głód? tych co ich sztandar jest czerwony? SLD to jakaś karykatura tego czym powinna być
  że już o porównaniu z przedwojennym PPSem to już nawet przez litość nie wspomnę

 • niktwazny126

  Oceniono 26 razy 20

  Widocznie część elektoratu bardziej potrzebuje Biedronia niż Czarzastego, Wiosny zamiast SLD. Biedroń dopiero startuje z własną partią, SLD swoich zwolenników skutecznie zniechęciła wewnętrznymi konfliktami i rewolucyjnymi pomysłami, np. wystawieniem kandydatury Ogórek na fotel prezydencki. Chować sie w mysią dziurę i nie fikać, najpierw przemyśleć swoją polityczną ofertę.

 • remo29

  Oceniono 22 razy 16

  Czarzasty zachowuje się jak podstarzała panna, która nie może się pogodzić z tym, że nigdy nie zostanie miss, ale komentuje inne kandydatki i myśli, że kogoś to obchodzi...

 • ptakomysz

  Oceniono 19 razy 13

  Czarzasty to kato-lizus i daleko mu fo Biedronia.

 • baby1

  Oceniono 23 razy 13

  Nie wiem o czym Czarzasty mówi, ale liderzy Wiosny oświadczyli, że nie mają zamiaru wchodzić do Koalicji Europejskiej przed kolejnymi wyborami, więc to niech lepiej liderzy KE zejdą z chmury i przestaną snuć swoje fantasmagorie.

 • andree1111111

  Oceniono 13 razy 11

  Kolaboranci pękający przed klerem, gooowno a nie lewica. Etatyści mający wyborców w tylnej części ciała.

 • djenn

  Oceniono 15 razy 11

  "w Koalicji Europejskiej partnerem i osobą, z której zdaniem najmocniej się liczy, jest Władysław Kosiniak-Kamysz. Szef PSL jest obecnie przeciwny koalicji z Wiosną."

  No i to jest właśnie kwintesencja PO. Chcą zmontować twór podobny do PiS, oparty na siedzeniu w kościelnej dupie. Tyle, ze nie w rydyzkowej, ale jakiejś innej np. nyczowej. PSL to fundamentaliści i kołtuństwo w pełnej krasie, no ale "najbardziej się liczą". To Wy panie Czarzasty popełniliście błąd. Przez Was lewica zniknęła. Są tylko 2 prawice. Chadecka neolib i kościelna socjal. A Was już nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX