Donald Tusk doradzał Koalicji Europejskiej? Danuta Huebner: Jestem przekonana, że były rozmowy

Danuta Huebner w rozmowie z Gazeta.pl została zapytana, czy jej zdaniem Donald Tusk doradzał Koalicji Europejskiej w kampanii do Parlamentu Europejskiego. - Jestem przekonana, że były rozmowy. Doradzał czy nie doradzał, ja jestem przekonana, że to co powiedział [podczas wystąpienia w Warszawie - red.] było wielką radą, którą trzeba było pociągnąć dalej w rozmowach z ludźmi - powiedziała.

Danuta Huebner 26 maja została wybrana do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej (po raz pierwszy startowała z czwartego miejsca na liście, w ubiegłych latach było to miejsce pierwsze). W porannej rozmowie z Gazeta.pl powiedziała, co doradziłaby Grzegorzowi Schetynie w kontekście wyciągnięcia wniosków na przyszłość z przegranych z PiS-em eurowyborów.

- Więcej spotkań lokalnych. Bardzo bym zachęcała do przeczołgania się przez całą Polską. Nadal trzeba być na dole i trzeba jeździć do ludzi - mówiła, podkreślając, że jako kandydatka Koalicji Europejskiej nie czuła dużej obecności swojej partii podczas kampanii wyborczej.

Huebner została również zapytana o udział Donalda Tuska w kampanii wyborczej Koalicji Europejskiej i o to, czy doradzał on liderom PE przed wyborami

Ja myślę, że były rozmowy, były zdjęcia. Jestem przekonana, że były rozmowy. Doradzał czy nie doradzał, ja jestem przekonana, że to co powiedział to było wielką radą, którą trzeba było pociągnąć dalej w rozmowach z ludźmi

- powiedziała.

Więcej o:
Komentarze (77)
Donald Tusk doradzał Koalicji Europejskiej? Danuta Huebner: Jestem przekonana, że były rozmowy
Zaloguj się
 • dobroslawa4

  Oceniono 12 razy 2

  W polsce ludzie sluchaj tylko jednego przekazu tego kóry pada z ołtarzy kościelnych. A to głos PIS. I ten przekaz pada na podatny grunt

 • jacek.boczkowski

  Oceniono 18 razy 0

  PiS się naprawdę popisał wysyłając do Europarlamentu takich mistrzów intelektu jak Fotyga, Kruk, Jurgiel czy Waszczykowski. To jest prawdziwy kwiat polskiego narodu. Na szczęście inne nacje również wysłały swoich "najlepszych" ludzi i nasi nie będą samotni.

 • mietekkowalski

  Oceniono 32 razy 0

  To całkiem dobrze im doradzał! Twarz porażki to Donald Tusk, a teraz jeszcze siedzi gdzieś i nie Twittuje:)

 • c.t.k

  Oceniono 12 razy 0

  Wielce szanowne pisowskie trolle: pocałujta mnie w d.... !!
  I vice versa:)))))))))

 • val_drakul

  Oceniono 24 razy 0

  Tylko Grzegorz Schetyna!!!!!!!!!!!!
  genialny strateg i wodz!!!!!!!!!!

 • darekfordon

  Oceniono 1 raz -1

  PEŁO powinno na jesieni zniknąc ze jsceny politycznej

 • total_immersion

  Oceniono 9 razy -1

  Jezeli Tusk doradzal KE to zle doradzal.
  Powinien doradzic Schetynie jak przekonac niedouczonych nierobow , zapieklych katolikow i ziejacych nienawiscia ze w zyciu im nie wyszlo a winni sa inni zeby nie glosowali na Pis.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 21 razy -1

  Tusk doradza jak ten Bolek:
  “A ja im wtedy mowie: nie bójcie sie !”

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX