Jarosław Kaczyński po wyborach: sprawa władzy w Polsce nie jest rozstrzygnięta

- Oni ciągle są aktywni i będą walczyć - mówił w poniedziałek Jarosław Kaczyński o swoich politycznych oponentach. Prezes PiS uznaje, że zwycięstwo jego partii w wyborach do europarlamentu nie rozstrzyga "sprawy władzy w Polsce". PiS w wyborach do PE zdobyło 45,38 proc. głosów.

- Wygraliśmy wybory [do europarlamentu - red.] w sposób dość zdecydowany, ale to w żadnym razie nie oznacza, że uznajemy, że sprawa władzy w Polsce została rozstrzygnięta - ogłosił Jarosław Kaczyński na poniedziałkowej konferencji.

Wybory do europarlamentu wygrane. Jarosław Kaczyński o metodach opozycji

Wybory do europarlamentu odbyły się w Polsce w niedzielę 26 maja. PiS zdobyło 45,38 proc. - Ten sukces, wielki sukces, to jest najlepszy wynik, jaki kiedykolwiek jakakolwiek partia uzyskała po 1989 r. w wyborach. [Wynik] Nie jest dla nas sygnałem do zaniechania wysiłku, zaniechania pracy - stwierdził prezes PiS. Dodał, że w Polsce są "ci, którzy chcą, żeby było, jak było" i "oni ciągle są aktywni" oraz będą posługiwać się "metodami, których niewielką część poznaliśmy w tych wyborach". - Sądzimy, że te metody będą jeszcze gorsze, niż dotychczas. Mimo wszystko jesteśmy przekonani, że zwyciężymy - dodał Jarosław Kaczyński. Na jesieni partie w kraju czeka kolejny sprawdzian - wybory do Sejmu

Prezes PiS podziękował wszystkim, którzy "bezpośrednio przyczynili się do zwycięstwa" w wyborach do europarlamentu: premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, b. premier Beacie Szydło i europosłowi Tomaszowi Porębie. 

 

 
 
 
 
 

Więcej o:
Komentarze (133)
Jarosław Kaczyński: sprawa władzy w Polsce nie jest rozstrzygnięta
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 27 razy 11

  Ludzki pan..Postanowił, że wybory jesienią będą. Prawie czterdzieści procent Polaków to dla pana prezesa "oni". Spieprzaj dziadu jakoś mi się nasunęło..

 • kataryniarski

  Oceniono 23 razy 11

  Wygrał PiS - przegrała Polska...

  Znowu normalni Polacy są zakładnikami socjalno-roszczeniowego elektoratu pięć set pluz...

 • andrzej2310

  Oceniono 15 razy 9

  Dzięki PIS Polska nie będzie partnerem, tylko zamiataczem w UE. PIS nic nie ugra i przegrał wszystko razem z Salvinim i Orbanem 10% głosów w PE to przystawka, haha! Budzet unijny za rok nie dla POLSKI dzięki PIS!!!! Rolnicy podziękują?

 • paulogarnies

  Oceniono 16 razy 8

  Czyli lada dzień wybory.. PIS teraz pójdzie za ciosem bo październik to zły okres.. Wyjdzie prawda o reformie edukacji.. kasy zacznie brakować.. Teraz dla PIS to złoty moment by zgarnąć wszystko i raz na zawsze sprowadzić ten kraj i ich obywateli do parteru.. :(

 • lisamonika

  Oceniono 6 razy 6

  Oni I my, oni i my, to tak Kaczynski postrzegasz narod polski? Narod Polski jest JEDEN, rozumiesz to wstredny stary krecie?

 • lisamonika

  Oceniono 6 razy 6

  Polska jest dla wszystkich Polakow, a nie dla tych co ty dziadu wybrales. Nie twoj kraj!

 • lisamonika

  Oceniono 6 razy 6

  stary zgred Kaczynski, bandzior odpowiedzialny za podzial I oslabienie spoleczenstwa polskiego, za nastawienie Polaka na Polaka.

 • von_rosen

  Oceniono 8 razy 6

  W jesiennych wyborach 52-53. W zasadzie nawet nie trzeba likwidować już nieprzychylnych mediów, bo większość Polaków albo nie czyta, albo nie rozumie co tam mówią. Wpływu TVP też bym nie przeceniał. Po prostu taki kraj.

 • mirek_nad_jeziorem

  Oceniono 12 razy 6

  I tak mdła schetyna przes.rała wybory. Odejdż grzesiu i nie przeszkadzaj, bo z tobą u steru pisia sekta z czarną sektą będzie opozycję kopać w du.pę do końca świata i jeden dzień dłużej. Do pisiej ciemnoty: wybraliśta sobie rypryzyntantów nakazanych z ambony, to się tera nie zdziwta, jakich debili zrobią z siebie w Brukseli. Znowu Polak będzie puentą żartów i prześmiewek. straszydło musi koniecznie zabrać parę zestawów podkolanówek na balerony. bleblata klempa zabierze ołtarzyk z rydzykiem w centrum (naprzewielebniejajszym) a zalewska firany na sztuczną szczękę, żeby nie oślepiała wyszczerzem oślim. I nadyjdą nam zwycienstwa 1 : 27+. Brawo kur.wizyjny motłochu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX