Wybory do PE. Janusz Korwin-Mikke: Mam nadzieję, że Jacek Kurski i jego banda się mylą

- Walczyliśmy przeciwko dwóm największym telewizjom, nie mieliśmy za sobą żadnego poparcia, walczyliśmy tylko dzięki internetowi. Biorąc to pod uwagę, to jest ogromny sukces - tak sondażowy wynik Konfederacji skomentował lider partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke.

Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy według sondażu exit poll Ipsos dla TVN uzyskała poparcie na poziomie 6,1 proc. To czwarty wynik po PiS, Koalicji Europejskiej i Wiośnie.

- Mam nadzieję, że się Jacek Kurski i jego banda pomylą. Walczyliśmy przeciwko dwóm największym telewizjom, nie mieliśmy za sobą żadnego poparcia, walczyliśmy tylko dzięki internetowi. Biorąc to pod uwagę, to jest ogromny sukces

- tak skomentował sondażowe wyniki lider partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke.

Wybory do Europarlamentu 2019. Konfederacja nad progiem

- Chcę podziękować naszym wyborcom, działaczom, którzy napracowali się w terenie, wszystkim, którzy zasłużyli na to, żeby wreszcie prawica była w polityce. Przy Okrągłym Stole zapadła decyzja, że prawica nigdy nie będzie dopuszczona do władzy. Pachołki generała Kiszczaka do tej pory bardzo starannie dotrzymują umowy Okrągłego Stołu. Mam nadzieję, że nastąpił przełom - podsumował Janusz Korwin-Mikke.

Z list Konfederacji kandydowali do Parlamentu Europejskiego m.in. Robert Winnicki, Krzysztof Bosak, Kaja Godek, Piotr Liroy-Marzec i Grzegorz Braun.

Więcej o:
Komentarze (133)
Wybory do PE. Janusz Korwin-Mikke: Mam nadzieję, że Jacek Kurski i jego banda się mylą
Zaloguj się
 • aron2004

  Oceniono 93 razy 71

  Przecież JKM sam kiedyś mówił że w telewizji powinni pokazywać tylko ludzi pięknych i młodych.

 • trusia29

  Oceniono 69 razy 47

  Dobrze, że ta straszna kobieta Kaja G. nie mam mandatu. To jakaś fanatyczka.

 • krosno_plete

  Oceniono 43 razy 35

  Czas pokaże.......co umiecie. Bez wątpienia Kukiza żeście prawdopodobnie zmietli.

 • cozano

  Oceniono 53 razy 25

  Też mam nadzieję, że się mylą i te zmiotki z prawej sceny politycznej podzielą los Kukiza15.

 • kunwyscigowy

  Oceniono 21 razy 19

  Nie żebym popierał ani specjalnie szanował tego człowieka, ale anty-pisowska retoryka u Korwina całkiem mi się podoba :). Mam nadzieję, że jaro będzie chciał wchłonąć janusza a januszek narobi syfu i bardachy na prawej stronie hehhe

 • dezyderymarchewka

  Oceniono 30 razy 18

  Będzie żałośnie. Zaczną w Europie pierdzielić o szczepionkach, chwalić Putina, oraz bredzić o Żydach, gejach i Kiszczaku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX