Lech Wałęsa odpowiada na słowa Jarosława Kaczyńskiego: Od dawna ma "hopla" na Nobla

Lech Wałęsa odniósł się do słów Jarosława Kaczyńskiego, który mówił, że "ani purpura, ani Nobel" nie ochronią przed karą tych, którzy zatajali informacje o pedofilii. "Chyba chce powiedzieć, że ja ukrywałem wiedzę o tych sprawach" - napisał były prezydent Polski.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości na zwołanej kilka dni temu konferencji prasowej powiedział: - Ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani sława światowa czy europejska nikogo nie uchroni przed karą. Jarosław Kaczyński wypowiadając się o temacie pedofilii, kilkukrotnie podkreślał słowa o Noblu. Lech Wałęsa zinterpretował tę wypowiedź jako przytyk do jego osoby i odpowiedział liderowi PiS we wpisie na Twitterze.

Lech Wałęsa odpowiada na słowa Jarosława Kaczyńskiego. "Dochodziły do mnie informacje o dewiacjach"

"Jarosław w wystąpieniach o pedofilii księży, zaczepia słownie o noblistów. Chyba chce powiedzieć że ja ukrywałem wiedzę o tych sprawach, więc jeszcze raz oświadczam, że nie wiedziałem. Gdybym wiedział natychmiast zrobiłbym porządek. Moja wiara czegoś takiego nie może tolerować" - napisał Lech Wałęsa.

W innym poście na temat słów Jarosława Kaczyńskiego były prezydent podsumował "Trudno nie zauważyć że Jarosław od dawna ma <<hopla>> na Nobla"
 

Więcej o:
Komentarze (125)
Lech Wałęsa odpowiada na słowa Jarosława Kaczyńskiego: Od dawna ma "hopla" na Nobla
Zaloguj się
 • szcz9

  Oceniono 57 razy 21

  Kacyk z Żoliborza nie odpuści żadnej okazji, żeby w jadowity sposób ujawnić swoje kompleksy wobec wszystkich mądrzejszych, albo chociaż odważniejszych, sławniejszych i bardziej zasłużonych od siebie.

 • puuchatek

  Oceniono 35 razy 17

  On nie ma "hopla". On ma potworne, kosmiczne wręcz kompleksy - i to nie tylko wobec Wałęsy. Jakby się dobrze przyjrzeć wszystkim działaniom Kaczyńskiego po 1989 (bo przedtem jakoś mało się o nim słyszało…), to wyłazi takie zakompleksienie jaj stąd na Kamczatkę…

 • antropoid

  Oceniono 54 razy 16

  "kaczyński ma hopla na Nobla"

  I NA HOPLU SIĘ SKOŃCZY :)

  Nobel nie dla miernot i niemot.

 • kemor234

  Oceniono 39 razy 15

  Lech Wałęsa otrzymał nagrodę nobla i cały świat o tym wie i szanuje prezydenta Wałęsę.
  Jarosław Kaczyński został bodajże "człowiekiem roku" i mało kto o tym wie.
  Co do szacunku, to nie wiem. Zastanawia mnie jednak ciągła obecność ochrony ...
  Czegóż u diaska się boi ???? Albo kogóż ???

 • anonim_ka

  Oceniono 14 razy 10

  Wałęsa mógłby dać Jarkowi chociaż potrzymać tego Nobla ! !

 • krzywelustro

  Oceniono 16 razy 10

  - Ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani sława światowa czy europejska nikogo nie uchroni przed karą. Jarosław Kaczyński wypowiadając się o temacie pedofilii, kilkukrotnie podkreślał słowa o Noblu.

  Za to ani słowa o hodowcach kotów. Przecież już sama statystyka mówi, że pedofilów - hodowców kotów musi być Polsce wielokrotnie więcej niż pedofilów - noblistów.

  Już o, za przeproszeniem, murarzach nie wspominając.

 • ks-t

  Oceniono 11 razy 9

  Biedny się miota, bo jego mąż, kpt Piotr P. z WAT siedzi za PISowsk-SKOKowo- gangsterskie przekręty w SKOK Wołomin w pace i obs uguje tam już całkiem innych klientów. Biedakowi został kot i żółć, która go zalewa.

 • konrad.ludwik02

  Oceniono 17 razy 9

  Wielu zazdrościło i poniektórzy nadal zazdroszczą LECHowi: że z prostego robotnika pochodzenia wiejskiego wyniosło go na przywódcę wielkiego strajku, zręcznego negocjatora z wysokowykształconymi, cwanymi władzami, twórcę i I. Przewodniczącego NSZZ "Solidarność", zwycięzcę debaty Wałęsa - Miodowicz, zwycięzcę Wyborów Czerwcowych, tryumfatora posiedzenia połączonych izb Parlamentu Amerykańskiego, wreszcie Prezydenta RP, któremu zawdzięczamy wyprowadzenie z Polski Wojsk Sowieckich!
  Śmiech mnie bierze na myśl, co ci obecni "mądrale" zrobiliby na jego miejscu! No - chyba tylko w ... spodnie!
  LECHU pozostanie w historii i pamięci ludzkiej nie jako nie do końca udany Prezydent RP, ale jako człowiek który pokojowo obalił komunę w Polsce i dał przykład pozostałym demoludom, nie pomoże tu ani płacz, ani zgrzytanie zębów zazdrośników!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX