Jakub Stefaniak w Gazeta.pl: Pod płaszczykiem walki z pedofilią zmienia się kodeks karny

- Pod płaszczykiem walki z pedofilią zmienia się kodeks karny i wprowadza różne rzeczy, które Ziobro wcześniej chciał wprowadzić, ale nawet w PIS-ie mu się na to nie zgadzali. To jest bardzo sprytne, ale też bardzo nikczemne działanie - mówił Jakub Stefaniak z PSL o błyskawicznie uchwalonej przez rząd PiS nowelizacji kodeksu karnego.
Więcej o:
Komentarze (24)
Jakub Stefaniak w Gazeta.pl: Pod płaszczykiem walki z pedofilią zmienia się kodeks karny
Zaloguj się
 • polakadam

  Oceniono 17 razy 15

  ziobro cieszy się że wykiwał kolegów z partii.
  Ale przy okazji wyszedł mu gniot z wieloma błędami zamiast ustawy.
  Kolejny raz potwierdziło się że jest głupkiem, który fuksem skończył studia.

 • antropoid

  Oceniono 15 razy 13

  Sekta pedofilskich sługusów PiS zawsze na głośno skwierczącym tłuszczu propagandy piecze jakąś własną, śmierdzącą pieczeń.

 • kemor234

  Oceniono 9 razy 9

  Gdyby jeszcze teraz, szybko pis stworzył możliwości bezwzględnego karania kościelnych pedofili i ich "opiekunów" to mógłby ... wygrać wybory.
  DLACZEGO TEGO NIE ROBI ??????
  DLACZEGO Z UPOREM STAWIA NA "GŁUPOTĘ" WYBORCÓW ???????
  Życzę im, czego życzę ale nie są to miłe życzenia ...

 • chi-neng

  Oceniono 8 razy 8

  Cz 2 - OBRONNA AKCJA PARASOLI KAST UPRZYWILEJOWANYCH

  Po pierwszej fali szoku jaki wywołał film braci Sekielskich - 'fali zaparcia się' nastąpiła szybko druga fala; - 'fala przepraszania, żalu'.

  Nadchodzi obecnie trzecia fala; - 'fala normalizacji'.

  Czyli powrót do brania opornych, inaczej myślących ,”w kagańce i na smycze, krótko przy pysku’.
  Sorry za język.
  Ale w tym przypadku NIC tak nie oddaje całej, najgłębszej prawdy o skutkach i efektach stosowanej od wieków w państwie polskim ‘tresury’ społeczeństwa; jego funkcjonalności, uległości, posłuszeństwa, totalnego uzależnienia tego społeczeństwa w relacjach z Kościołem i rządzącymi.
  Jako ten najskuteczniejszy instrument formowania podległego sobie suwerena, wiernych , ‘tresura dyktatorska’ od przejęcia władzy, jest obecnie stosowana zarówno przez PIS, jak i Kościół, na pełną parę.
  A co ważniejsze, w razie wszystkich wygranych przyszłych wyborów, przystosowania, przygotowywania tego suwerena i wiernych do masowego powalania jednych i drugich na kolana, przed:PIS:em i ich ‘satelitami’, Rydzykiem, Episkopatem z wszelkimi exorcystami, ordo-iuris oszołomami, etc. Czyli tymi, ktorzy dzisiaj stanowią dwie uprzywilejowane kasty.
  Czy jesteście tego świadomi, czy nie?
  • Coraz bardziej widoczna staje się wściekłość, zażarcie, agresja i nienawiść do opozycji
  • Coraz częściej i pewniej słyszymy, że ‘źródłem rozkwitu’
  pedeofilii kościelnej był Tusk i opozycja
  • Coraz częściej wzajemna obrona pozycji uprzywilejowanych zaczyna prężyć swoje głosy i muskuły, z obawy przed utratą władzy i wływów, jednych i drugich. A co za tym idzie, utratą możliwości realizowania własnych celów, żądz i chuci.
  • Coraz bardziej w zapomnienie idą afery bossa mafii srebrzystej, Kaczyńskiego.
  • Marionetki Kaczyńskiego, w rolach rządowych, notorycznie łamią prawo i tworzą po nocach nowe, to pisowskie, na własne ich potrzeby
  • Zaprzedane im media łomoczą propagandą, gorszą niż komuno-bolszewia
  • Gangsterskie metody, instrumenty, a nade wszystko mafijne poczynania marszałkowskie, stały się codziennością i trzęsą opozycją w Sejmie, jak osiką
  • Prokuratorzy, sędziowie, Kulsony, zaprzedani Kaczyńskiemu, Ziobrze, PiS-owi, Kościołowi, oskarżają, ciągają ludzi na przesłuchania, przed wszelkiej maści, szumnie nazywanymi zespołami, komisjami, bez najmniejszych ich kwalifikacji, z urojonymi celami.
  Komisjami typu caryca Wasserman-Suski, komuno-bolszewik Piotrowicz, Byle-Jaki z cygańskimi fasonami, czy szalony Macierewicz z jego wszystkimi pseudo – ekspertami, pijawkami mamony podatników Polski...
  • Dla pozoru ciągają po przesłuchaniach, aresztach, aresztują i prześladują, nie mafię, nie tego który jest bosem tej mafii i trzęsie całym krajem, nie przestępców pedofilii i ich ‘ochraniarzy, tylko przyzwoitych ludzi, polityków opozycji, demonstrantów inaczej myślących niż oni. Tych, tych, którzy nie chcą się podporządkować rządzącym, JK, i kościołowi
  • Pedofilia stała się nagle najważniejszym instrumentem kampanii wyborczej i walką o głosy wyborcze

  QUO VADIS POLSKO?

 • precz_z_komunia

  Oceniono 9 razy 7

  Pedofile i Sympatycy własnie zalegalizowali w Polsce sakrament pedofilii!

 • sailor2016

  Oceniono 7 razy 7

  Przede wszystkim chodziło o depenalizacje doprowadzenia nieletniej osoby poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego. Za jednym razem uratowano dudę pedofila Kuchcińskiego, "zlikwidowano" pedofilię w kościele i pozbawiono możliwości dochodzenia swoich praw przez poszkodowanych przez klechy.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 5 razy 5

  Partia z klerem a kler z Partią :-)
  Kodeks kanoniczny kodeksem karnym :-)
  Pedofile wszystkich parafii cieszcie się :-)

 • wujekdolf

  Oceniono 7 razy 5

  my sobie wyobrażamy jaki to "0" i pisiory miały perfidny plan zmian w kk, a prawda jest taka że debile pisały to na kolanie bo kaczyński im kazał.

 • zdybka1

  Oceniono 7 razy 5

  Teraz beda przepychanki, kto ma wiecej do powiedzenia. Niby bubel ale jak sie dobrze pomysli, to jest to na reke klerowi. A prezes powiedzial, ze reka podniesiona.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX