Wybory do PE. Jarosław Kaczyński: Mamy nowe propozycje, kolejny plus do "piątki"

- Jest pełna determinacja, jeżeli chodzi o odparcie ataków na Polskę, ataków na prawdę o polskiej historii i wreszcie ataków na polski majątek narodowy. Jest jedna gwarancja tego, że Polska nie będzie płaciła za niemieckie zbrodnie II wojny światowej. Tą gwarancją jest władza Prawa i Sprawiedliwości - mówił na konwencji PiS w Krakowie prezes partii Jarosław Kaczyński. Okazało się też, że PiS nie ustało w obietnicach.

Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało w niedzielę w Krakowie ostatnią regionalną konwencję przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

- Jakiej Europy chcemy? Przede wszystkim takiej, w której Polska nie będzie wykonywała niczyich poleceń, będzie krajem samodzielnym, nie będzie niczyim klientem. Będzie mogła realizować własne interesy, oczywiście we współpracy z innymi, także idąc na różnego rodzaju kompromisy, bo one są nie do uniknięcia, ale własne. To jest bardzo ważne - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Polityk wspomniał, że nie chce "seksualizacji dzieci od przedszkola" i Europy "ideologicznej, która będzie narzucała sposób wychowania dzieci".

- Nie chcemy wprowadzania w Polsce euro. Ten eksperyment przyniósł korzyści kilku państwom, głownie Niemcom, ale bardzo wielu państwom przyniósł gospodarczą i społeczną klęskę - mówił prezes PiS.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Jarosław Kaczyński o programie PiS

- Chcemy europy bezpiecznej i polski bezpiecznej, gdzie nie będzie niekontrolowanej, narzucanej imigracji, gdzie nie będzie rządów szariatu w różnych częściach kraju, gdzie będziemy rzeczywistymi gospodarzami w naszej ojczyźnie - dodał Jarosław Kaczyński.

Jest także pełna determinacja, jeżeli chodzi o odparcie ataków na Polskę, ataków na prawdę o polskiej historii i wreszcie ataków na polski majątek narodowy. Są tacy, którzy mówią: uchwalmy ustawę. Szanowni państwo, przecież ustawę można zmienić w jeden dzień. Jest jedna gwarancja tego, że Polska nie będzie płaciła za niemieckie zbrodnie II wojny światowej. Tą gwarancją jest władza Prawa i Sprawiedliwości

- podkreślił. Prezes PiS zapowiedział też kolejne obietnice wyborcze.

Jest w Polsce trudna, tragiczna sprawa niepełnosprawnych. Mamy nowe propozycje, mamy kolejny plus do naszej "piątki"

- powiedział Kaczyński, dodając, że o szczegółach opowie premier Mateusz Morawiecki. Morawiecki obiecał dodatek dla pełnoletnich niepełnosprawnych osób. Ma on wynieść 500 zł miesięcznie.

Nowa obietnica PiS na finiszu kampanii - dowiedz się  więcej >>>

Więcej o:
Komentarze (318)
Wybory do PE. Jarosław Kaczyński: Mamy nowe propozycje, kolejny plus do "piątki"
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 68 razy 58

  "- Jakiej Europy chcemy? Przede wszystkim takiej, w której Polska nie będzie wykonywała niczyich poleceń, będzie krajem samodzielnym, nie będzie niczyim klientem."

  ...i to dlatego wykonujecie wszystko, co każe ambasador USA?

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 52 razy 42

  ty pie...ny hipokryto... moja zona prowadzi fundacje na rzecz pomocy dzieciom niepełnosprawnym - takiej ignorancji, takich upokorzeń, takiego braku empatii jak za rządów PiS nie bylo nigdy w historii wolnej Polski, nagle sobie pieprzony bolszewiku przypomniałeś o niepełnosprawnych jak wam słupki sondażowe spadły - nie dajcie się ludzie nabrać na obiecanki cacanki tego wielbiciela kiełbasy "wyborczej" z grilla

 • readme.txt

  Oceniono 51 razy 37

  Won z Polski zakłamane, szkodliwe PiSowskie kreatury. Nie pozwólmy zamieniać Polski w państwo wyznaniowe rodem ze średniowiecza.

 • q1000

  Oceniono 41 razy 35

  Ja też mam propozycję : "Spieprzaj dziadu " i nie rozdawaj publicznych pieniędzy !!!

 • stach_79

  Oceniono 47 razy 35

  Coś jeszcze zostało w budżecie, czy zaczynamy pobierać z Unijnego? Ten dziad zrobi wszystko dosłownie wszystko aby wygrać.

 • takaprawda2015

  Oceniono 50 razy 34

  A myślisz kaczy kurduplu że po co TRUMP zaprasza twoją marionetkę do USA?? Po to żeby mu przekazać jak macie zwracać mienie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX