TVP zmienia korespondenta w USA. Zuzanna Falzmann wraca do Polski

Zuzanna Falzmann wraca ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Falzmann od kilkunastu lat była korespondentką w Waszyngtonie, od 2016 pracowała dla TVP. Decyzja została podjęta z powodów osobistych, a jej miejsce ma zająć Rafał Stańczyk.

Zuzanna Falzmann podjęła decyzję o zakończeniu swojej kariery korespondentki w Stanach Zjednoczonych. Falzmann od lipca 2016 roku współpracowała z Telewizją Polską, a wcześniej przez osiem lat tworzyła materiały z Waszyngtonu dla innych redakcji, m.in. programów telewizji Polsat. 

Zuzanna Falzmann po 11 latach wraca do Polski

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, jej miejsce w Waszyngtonie ma zająć Rafał Stańczyk, który z Telewizją Polską związany jest od ponad 10 lat. Jeśli chodzi o decyzję o powrocie Falzmann do Polski, to nieoficjalnie mówi się, że dziennikarka podjęła ją z powodów osobistych. Paweł Gajewski, wicedyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnego mówi, że Zuzanna Falzmann niedługo "wzmocni warszawską redakcję TAI". Na razie nie podano, jakie stanowisko zajmie. 

O swojej decyzji dziennikarka napisała także na swoim Twitterze. Informuje, że po 11 latach pracy w Stanach Zjednoczonych "pora wracać do Polski". W kolejnym wpisie podkreśla, że decyzję o powrocie do kraju podjęła sama. "Do USA będę często latać. Ale chcę mieszkać w Polsce" - pisze Zuzanna Falzmann.

W tym roku Zuzanna Falzmann była również korespondentką TVP z czerwonego dywanu na gali rozdania Oscarów w Los Angeles, czym zasłynęła w polskim internecie. W jednym z wydań "Wiadomości" TVP wyemitowano wtedy materiał o tym, w co ubrana była ich korespondentka. Mówiono o tym, że zagraniczne media były zachwycone jej kreacjami. - Zazwyczaj na świeczniku są aktorzy i reżyserzy. W końcu to święto kina. Dziennikarzom niezwykle trudno jest się przebić. Jej się udało - informowały wtedy "Wiadomości". 

Więcej o:
Komentarze (111)
Zuzanna Falzmann po latach wraca do Polski. TVP zmienia korespondenta w USA
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 46 razy 36

  Hollywood miało już dosyć marnego życia w jej cieniu.

 • estacionmexico

  Oceniono 42 razy 28

  A tak się prężyła na,czerwonym dywanie. To może do NBP ją? Sam już nie wiem.

 • marywil2012

  Oceniono 22 razy 14

  i tak wyjdzie niebawem dlaczego wraca. nie wiem w jakim celu to TVPIS chce ukrywać.

 • marywil2012

  Oceniono 22 razy 12

  Tak mi się przypomniało: a kiedy wraca powodowany podobnym patriotyzmem kacper kamiński, syn naszego ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego ps Ułaskawiony, ułaskawionego przez skazaniem przez Dudę. Tak, ten sam Kacper, syn swojej mamy, pracownicy wysokiego szczebla NBP,któremu miejsce w NY, załatwił po znajomości jego szef Glapiński, przyjaciel i protekotor aferzysty pisowskiego CHrzanowskiego? Przypominam, sprawa wygląda tak, że Czarnecki złożył doniesienie, a prokuratura się nawet jeszcze nie ruszyła aby przyjrzeć się Glapińskiemu> czy to dlatego, że jest częścią układu pisowskiego? Czy dlatego, że syn koordynatora dostał od niego niezłą fuchę powyżej jego kompetencji? A może dlatego, że glapiński sprawił, że pis psim swędem ma nieruchomości w Warszawie (sprawa telegraf)?

 • acide94

  Oceniono 26 razy 10

  Z całym szacunkiem, ale ma aparycję pracownicy taniego domu publicznego (co poniekąd jest prawdą).

 • ukrai-niec

  Oceniono 12 razy 8

  Tytuł notatki jest kuriozalny. Można z niego wnioskować, że TVP podjęło decyzję o wymianie swojego korespondenta w USA. Tymczasem to dotychczasowa korespondentka podjęła decyzję o powrocie do kraju i na jej miejsce musi jechać ktoś inny!!!

 • kuba161048

  Oceniono 12 razy 8

  Przecież ta telewizja (tvp) to nie perfumeria .

 • ksiadz.teofil

  Oceniono 34 razy 8

  Jacku Kursk,i czyżby Rafał Stańczyk okazał się lepszy w łóżku od Zuzi, która chętnie brała do buzi?

 • nietyp

  Oceniono 21 razy 7

  Ale News!!! A ja nawet nie wiedziałem, że TVP ma jakiegoś korespondenta... I to jeszcze w Waszyngtonie. Life is full of niespodziankas...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX