Wybory do PE. Izabela Kloc z PiS ma przeprosić Jana Olbrychta z PO za słowa o "karaniu Polski"

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Izabela Kloc z PiS ma przeprosić Jana Olbrychta z PO za słowa "Olbrycht powiedział w Brukseli, że trzeba Polskę karać" - orzekł 14 maja sąd I instacji w Katowicach w procesie wyborczym przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Europoseł PO, poinformował o swoim zwycięstwie na Twitterze:

- Katowice. Wygrałem w I instancji z p. Izabelą Kloc (PiS). Ma zaprzestać rozpowszechniania nieprawdziwej informacji że „chciałem karania Polski”. Ma zamieścić odpowiednie sprostowanie i mnie przeprosić - napisał.

Olbrycht pozwał Kloc po tym, gdy w rozmowie na antenie Radia Piekary odnosząc się do kwestii przyszłego powiązania funduszy unijnych z praworządnością powiedziała „Olbrycht powiedział w Brukseli, że trzeba Polskę karać”,

- Pani poseł mówi nieprawdę. Nigdy nie zachęcałem do karania Polski - oświadczył europoseł PO i złożył pozew w trybie wyborczym.

Sprawa rozpatrzona została w trybie wyborczym. Wyrok w pierwszej instancji w Sądzie Okręgowym w Katowicach był korzystny dla Olbrachta.

Więcej o:
Komentarze (37)
Wybory do PE. Izabela Kloc z PiS ma przeprosić Jana Olbrychta z PO za słowa o "karaniu Polski"
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 20 razy 18

  Antypolskie kloce postawione na drodze do wolności ...

 • 600ps

  Oceniono 15 razy 13

  Ze ta baba jest durna zwolenniczka pisu jez nikogo nie dziwi ale dlaczego wszystkie te oszolomy ksztalcili sie w KUL. Coraz bardziej jestem przekonany ze uczelnia ta przez ostatnie 30 lat ksztalcila kadry pisu i dazyla do przejecia wladzy w Polsce.

 • boniface

  Oceniono 11 razy 11

  No cóż, nazwisko Kloc adekwatne do IQ tej osobniczki z rodzaju homo nie sapiens.

 • Jan Kos

  Oceniono 12 razy 8

  Kloc - nzwisko adekwatne :-DD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX