Zaczęło się. Pierwszy wysyp spotów na eurowybory. Karol Karski okłada Krzyżaków mieczem

- Kiedyś o interesy Polski w Europie zabiegano różnymi sposobami - stwierdza profesor Karol Karski zdejmując przyłbicę po rzuceniu na ziemię dwóch krzyżackich rycerzy. - Dziś w Parlamencie Europejskim walczymy o sprawy ważne dla naszych obywateli, o pomyślność naszego narodu - dodaje polityk PiS z mieczem i tarczą w dłoniach. Walka o serca i umysły Polaków przed eurowyborami zaczęła się na dobre.

W wyborczym spocie europarlamentarzysta PiS stawia sprawę jasno: - 26 maja odbędzie się bardzo ważna bitwa - deklaruje profesor na tle średniowiecznego zamku, po czym dodaje: - Zadecydujemy jaka ma być Polska na arenie europejskiej, skuteczna czy spolegliwa.

- Ja wybieram Polskę skuteczną i odważną, Polskę będącą sercem Europy - oświadcza Karski i wzywa do oddania na niego głosu podnosząc miecz.

***

Dzięki działalności Greenpeace możesz wspierać rozwój ekologicznego rolnictwa. Wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (439)
Eurowybory Karol Karski okłada Krzyżaków obosiecznym mieczem
Zaloguj się
  • zaginiony_palik

    Oceniono 138 razy 128

    Karski to ten śmieszny pajac który po pijanemu pływał meleksem

  • niktwazny126

    Oceniono 106 razy 100

    "Ja wybieram Polskę skuteczną i odważną, Polskę będącą sercem Europy"- właściwie ja też. Dlatego takich Karskich i jemu podobnych trzeba zmieść ze sceny politycznej i dać Polsce szansę. Bo póki co tej skuteczności w Europie nie widać, a nie sercem jesteśmy, tylko jakimś wyrostkiem robaczkowym na etapie ropienia.
    Jak to on Krzyżaków pokonuje, wszak oni pod znakiem KRZYŻA. Co na to przewielebni? Co prezes, broniący kościoła i potępiający Jażdżewskiego?

  • n0th

    Oceniono 62 razy 54

    Powinien ich rozjechać meleksem, najlepiej biało-czerwonym ze skrzydłami husarii

  • ksiadz.teofil

    Oceniono 52 razy 46

    Karski Wielki Mistrz Zakonu Najświętszej Panienki z Żoliborza.

  • cim_cum

    Oceniono 53 razy 45

    Jak to?! Przecież to bluźnierstwo!!! Jak można w ten sposób traktować rycerzy najświętszej panienki?! Co na to epidiaskop?!

  • kosmyg

    Oceniono 42 razy 36

    Karski dość odważnie zademonstrował zakuty łeb i średniowiecze. Byłoby weselej, gdyby sięgnął do współpracy konserwatystów i kleru przy okazji targowicy, ale może ktoś inny się pokusi.

  • batura3

    Oceniono 37 razy 31

    Kretyn zawsze pozostanie kretynem - nawet na trzeźwo:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX