Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Lista kandydatów - województwo łódzkie

Już wkrótce odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego - do urn pójdziemy w niedzielę 26 maja. Na kogo będzie można oddać głos w województwie łódzkim, czyli w okręgu wyborczym nr 6? Publikujemy listę kandydatów.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w niedzielę 26 maja, a swój głos będzie można oddać w godzinach od 7:00 do 21:00. Przypominamy, że każda osoba, która chce zagłosować podczas eurowyborów, musi wziąć ze sobą ważny dokument potwierdzający tożsamość, ponieważ komisja może wydać kartę do głosowania tylko po wylegitymowaniu się wybory.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Łódzkie. Lista kandydatów

Lista nr 1 - Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  1. UTECHT Waldemar Arkadiusz
  2. GIEROWSKI Rafał
  3. GRABARCZYK Tomasz Michał
  4. WALCZAK Izabela Anna
  5. LIPCZYK Zbigniew Jerzy
  6. KORWIN-MIKKE Anna
  7. MAZUR Joanna Sylwia
  8. HEINZEL Alicja Anna
  9. BARTOSIAK Tomasz
  10. MARJAN Patryk Piotr

Lista nr 2 - Wiosna Roberta Biedronia

  1. SOWIŃSKA Anita Katarzyna
  2. IDZIKOWSKI Wiktor
  3. GILL-PIĄTEK Hanna Beata
  4. KNAPIK Aleksandra Alicja
  5. SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł
  6. DE LAZARI-RADEK Katarzyna Anna
  7. HAJNCEL Paweł Wojciech
  8. ŻURAW Elżbieta Małgorzata
  9. PIETRZAK Michał Damian
  10. WAWRYKA Dawid

Lista nr 3 - Koalicja Europejska - PO, PSL, SLD, Nowoczesna, Zieloni

  1. BELKA Marek Marian
  2. BEJDA Paweł Jan
  3. SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna
  4. GAŁKIEWICZ Magdalena Anna
  5. TASIAK Aleksandra Małgorzata
  6. GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz
  7. RUTKOWSKA Dorota
  8. STASIAK Marta Katarzyna
  9. MATUSIAK Karolina Daria
  10. STĘPIEŃ Witold Heronim

Lista nr 4 - Prawo i Sprawiedliwość

  1. WASZCZYKOWSKI Witold Jan
  2. KOPCIŃSKA Joanna Maria
  3. KRUPA Urszula Irena
  4. DRÓŻDŻ Beata Zofia
  5. WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał
  6. SAGAN Marlena Barbara
  7. RUDALSKI Wojciech Bogdan
  8. SZYMCZYK Krzysztof Feliks
  9. ANTCZAK Alicja Elżbieta
  10. MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna

Lista nr 5 - Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej

  1. IKONOWICZ Piotr Igor
  2. KRYSIAK Wioleta Magdalena
  3. SIKORA Anna Iwona
  4. GANICZ Tomasz
  5. PANAK Marta
  6. SULKA Monika Zofia
  7. RACHALEWSKI Michał Cezary
  8. URBAŃCZYK Martyna Natalia
  9. MIRYS Mateusz Piotr

Lista nr 6 - Kukiz'15

  1. APEL Piotr Daniel
  2. JĘDRASIK Krzysztof Piotr
  3. WYCHOWAŁEK Paweł
  4. WALCZAK Joanna Izabela
  5. GŁOWACKI Tomasz Bogdan
  6. NOWICKA Jolanta Maria
  7. DRAB Maksymilian Hubert
  8. AUGUŚCIK Jagoda
  9. KULESZKA Agata
  10. PAŚNICKI Michał Wiktor
Więcej o:
Komentarze (1)
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Lista kandydatów - województwo łódzkie
Zaloguj się
  • antyk63

    Oceniono 1 raz -1

    "komisja może wydać kartę do głosowania tylko po wylegitymowaniu się wybory"???
    Ja rozumiem to, że komp nie poprawił, ale może by tak ktoś sczytał tekst przed publikacją?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX