Donald Tusk zaprasza na majowe spotkanie. "Będę do waszej dyspozycji także po wykładzie"

Donald Tusk zaprasza na wykład, który wygłosi na Uniwersytecie Warszawskim 3 maja. Miejsc w samym Auditorium Maximum, gdzie odbędzie się spotkanie, już co prawda nie ma, ale na dziedzińcu postawiony zostanie telebim.

Wykład przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska rozpocznie się 3 maja o godz. 14. Spotkanie odbędzie się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego. "Co prawda, w Auditorium Maximum nie ma już miejsc, ale na dziedzińcu będzie telebim, a ja będę do waszej dyspozycji także po wykładzie. To jest Dzień Konstytucji. Nasze święto" - napisał Tusk na Twitterze.

Wykład Tuska zatytułowany jest  "Nadzieja i odpowiedzialność. O konstytucji, Europie i wolnych wyborach". - Myślę, że jest bardzo dużo dobrych powodów, dla których powinniśmy się 3 maja spotykać i powiedzieć sobie parę poważnych słów na temat konsytuacji, miejsca Polski w Europie - jest to przecież też rocznica przystąpienia do UE - i o znaczeniu wolności, i o wolnych wyborach - mówił dwa tygodnie temu szef RE. Zdradził też, że będzie miał "coś ciekawego i ważnego do powiedzenia".

Działajmy razem na rzecz ochrony klimatu. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (413)
Donald Tusk zaprasza na majowe spotkanie. "Będę do waszej dyspozycji także po wykładzie"
Zaloguj się
 • ziggybam

  Oceniono 75 razy 51

  Ach, jak Polacy nauczyli się szczerze nienawidzić takich ludzi jak Tusk - otwartych, myślących, zdolnych do rozmowy z całym światem - ale marginalizujących miernoty, chcących rozwoju - a nie zastoju w przaśnej tradycji. Jesteśmy wprost mistrzami świata w miłosiernej nienawiści bliźniego. Brawo, polska hołoto.

 • glowny_pasazer

  Oceniono 67 razy 39

  Ależ się wysypało putinowskich trolików. Szachermacher dał wam podwyżkę do 2,50 rubli za wpis?

 • irishrem

  Oceniono 41 razy 31

  No i pisiorskie bydełko dorwało się do żałosnego komentowania. Dzień bez obrzucenia kogoś błotem, to dzień stracony. Taka jest zresztą taktyka tej pisiorskiej, obsikanej partii.

 • optymistaa43

  Oceniono 48 razy 30

  Takich swiatowych politykow jak Donald Tusk nam potrzeba .Takie smiecie jak konstytucyjny krzywoprzysiezca Duda ,niby prezydent wszystkjch polakow,Premier okradajacy kogo tylko sie dalo czy inny,caly pisowski gnoj polityczny powinien szczeznac w wiezieniach,mam nadzieje ze tak bedzie po wyborach.

 • damtek

  Oceniono 39 razy 29

  Lider partii Progresywna Słowacja Michal Šimečka "nie ukrywa, że na wiecach straszą wyborców prezesem PiS. - Mówimy: jeśli wybiorą populistów, będzie tak jak w Polsce."
  😧😧
  Za: @NewsweekPolska, @Antosiewicz
  Anna Mierzyńska/twitter

 • kanonia1939

  Oceniono 41 razy 29

  Nienawiść na zawołanie i za pieniądze - to wyznawcy pisokatotalibanu

 • 1111pln

  Oceniono 37 razy 27

  Odpowiadając hurtem fanom katzapii...
  Lepiej z Niemcami zgubić, niż z ruSSkimi znaleźć.

 • falbor

  Oceniono 47 razy 25

  A co na to nasze krajowe małe putinki?
  Nie za wiele! Ci co już nie śpią, dostali sra.... i siedzą na kibelkach ;)

 • pronti75

  Oceniono 28 razy 22

  Zabawna jest ta aktywność pisiej trolni na każda wzmiankę o Tusku. Boja się Pana PiS-ie bolszewiki, wiedza ze ich czas dobiega końca...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX