Propozycja debaty od Biedronia rozbawiła rzeczniczkę PiS. "Pośmialiśmy się, nie weźmiemy w tym udziału"

Propozycja debaty Schetyna-Biedroń-Kaczyński rozbawiła rzeczniczkę PiS. Beata Mazurek stwierdziła, że inicjatywa Biedronia to jego "polityczny pomysł na zaistnienie" i PiS nie zamierza brać w tym udziału.

W środę przed budynkiem Sejmu lider Wiosny Robert Biedroń rzucił rękawice prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu i szefowi PO Grzegorzowi Schetynie. Biedroń zaproponował im wspólną debatę przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, która miałaby odbyć się 3 maja.

Jarosławie Kaczyński, Grzegorzu Schetyno, czas przestać uciekać od najważniejszych tematów. Czas, byście wreszcie powiedzieli wszystkim, jaką macie wizję

- mówił na konferencji prasowej Biedroń.

Rzeczniczka PiS o debacie: Niepoważne przedsięwzięcie. Pomysł na zaistnienie

Do jego pomysłu odniosła się na Twitterze rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek. W krótkim wpisie nie ukrywała rozbawienia tą propozycją.

Biedroń proponuje debatę z Jarosławem Kaczyńskim... No dobra, pośmialiśmy się...
Propozycja Biedronia to polityczny pomysł na zaistnienie. Nie zamierzamy brać w tym niepoważnym przedsięwzięciu udziału.

Na razie nie ma odpowiedzi ze strony Platformy Obywatelskiej ws. debaty Biedronia, a jednocześnie jeszcze przed świętami to Grzegorz Schetyna wezwał do debaty Jarosława Kaczyńskiego. Nie ma jednak odpowiedzi ze strony PiS na tę propozycję.

Schetyna ponownie, w środę, zwrócił się do Kaczyńskiego, by ten przystąpił do debaty. W tweecie, który opublikował, pada też sformułowanie "nie potrzeba do niej osób trzecich". Można to traktować jako jasną deklarację - na lider PO na pomysł Biedronia nie przystanie.

Dzięki działalności Greenpeace możesz wspierać rozwój ekologicznego rolnictwa. Wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (141)
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Debata liderów Wiosny, PiS i PO? Rzeczniczka PiS odpowiada
Zaloguj się
 • niebozaoknem

  Oceniono 56 razy 48

  Podoba mi się reakcja pani rzecznik. Więcej takich występów, a do zdumionych tłumów dojdzie w końcu prawda o bolesnym ubóstwie intelektualnym starca z Nowogrodzkiej.

 • flemming

  Oceniono 40 razy 36

  Słusznie panie Mazurek. Tak samo nauczyciele nie zamierzają brać udziału w cyrku notorycznego kłamcy na stadionie narodowym. Obciągajcie sobie laskę sami.

 • remo29

  Oceniono 34 razy 30

  Pani Mazurek, nieładnie tak się śmiać. Każdy może ze strachu popuścić. Ale odmowę rozumiem, są powody, rzadkie, ale są.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 28 razy 26

  Mazurek z domu Cieluch chciał błysnąć, ale jak zwykle mu nie wyszło.

 • jpy1

  Oceniono 27 razy 23

  Hehe spękał. Kaczyński doskonale pamięta lanie jakie dostał od Tuska w debatach. Drugi raz tego błędu nie popełni. Tchórz.

 • algreg

  Oceniono 20 razy 18

  panie B.mazurek ten się śmieje kto się śmieje ostatni

 • earthboundmisfit

  Oceniono 20 razy 18

  "polityczny pomysł na zaistnienie" i PiS nie zamierza brać w tym udziału."

  A jednocześnie te barany płaczą, że strajkujący nauczyciele nie chcą brać udziału w "politycznym pomyśle Morawieckiego na zaistnienie" na Stadionie Narodowym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX