Dziwne wpisy w Polskim Radiu. Pod zdjęciem Siemoniaka: Dziady kalwaryjskie, pluskwy

"Dziady kalwaryjskie", "pluskwy" - tak administrator twitterowego konta Polskiego Radia 24 nazwał Tomasza Siemoniaka i Pawła Wojtunika. Podobne słowa pojawiły się pod cytatem Grzegorza Schetyny. Z kolei wpis Anny Sobeckiej Polskie Radio 24 skomentowało krótko: "Popieram w 100 proc.".

Obraźliwe wpisy szybko zostały usunięte, ale użytkownicy Twittera zachowali zrzuty ekranu. Z konta Polskiego Radia 24 na Twitterze komentowano m.in. zdjęcie, jakie zamieścił Tomasz Siemoniak. Były szef MON razem razem z byłym szefem CBA Paweł Wojtunikiem pojawił wczoraj na strajku nauczycieli. Pod zdjęciem z wydarzenia Polskie Radio 24 napisało: "Wy zawsze żeście łamali prawo... dlatego wspieracie tych co prawo uczniów łamią... dziady kalwaryjskie!". Jak widać na innym zrzucie ekranu, później prowadzący konto dopisał: "dziady dziady pluskwy". 

Wpisy opublikowała m.in. Anna Godzwon. "Zapomnieli państwo że jesteście radiem opłacanym z pieniędzy wszystkich Polaków? Czy nigdy nie wiedzieliście?" - skomentował sytuację Jacek Czarnecki z Radia ZET. "Czy ktoś mi może wyjaśnić co się ostatnio dzieje na kontach mediów publicznych?" - napisała z kolei Dominika Długosz z "Newsweeka". 

Tomasz Dereszyński z agencji AIP stwierdził, że "ktoś się nie przelogował", na co odpowiedział Siemoniak: "Może właśnie się przelogował... Przynajmniej widać, gdzie PiS zatrudnia na etatach swoich trolli"

Polskie Radio 24 w podobnym stylu skomentowało też wpis z cytatem Grzegorza Schetyny, zamieszczony na oficjalnym koncie Platformy Obywatelskiej: "Ty szkodzisz Polsce i Polakom.... dziadu kalwaryjski...". Z kolei pod wpisem posłanki PiS Anny Sobeckiej pojawił się krótki komentarz: "Popieram w 100 proc."

Działajmy razem na rzecz zapobiegania plastikowej epidemii. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (87)
Portal Polskiego Radia skomentował na Twitterze zdjęcie Siemoniaka: Dziady kalwaryjskie, pluskwy
Zaloguj się
 • tani_dran

  Oceniono 34 razy 26

  Mam nadzieję że w tej całej rozlazłej opozycji jest choć jeden rozgarnięty który znalazł trochę partyjnej kasy i zatrudnił ludzi i maszyny do zbierania danych autorów tych wpisów.
  To w końcu nic trudnego.
  Marzy mi się żeby przeczytać je kiedyś jeszcze raz, razem ze zdjeciami , nazwiskami i adresami ludzi którzy się tak sku...ili

 • remo29

  Oceniono 25 razy 21

  Hehe, znowu się jakiemuś biedakowi ktoś włamał na konto i wyrwał słowa z kontekstu. Pewnie haker znany jako Żołądkowa Gorzka.

 • albrecht_kalba

  Oceniono 21 razy 17

  Oficjalny profil Polskiego Radia. Jak na dłoni widać jego misję, poziom i jakość.
  Rzeczpospolita pod dyktaturą chamów.

 • ukos

  Oceniono 21 razy 17

  Czego się spodziewać po szczujni, którą rządzi sprzedajna k u r w a PiSdacka, bez obrzydzenia liżąca rowa PrezesPanu?

 • fakiba

  Oceniono 20 razy 16

  Dziady kalwaryjskie , pluskwy a nawet mendy to są w pis panie redaktorze , pomylił pan adres

 • falbor

  Oceniono 19 razy 15

  każde łajdactwo jest rozgrzeszone, jeżeli tylko pozwala utrzymać się przy korycie i zarabiać kolejne SREBRNIKI...

 • stef0909

  Oceniono 18 razy 14

  Kiedyś publiczne były domy teraz tv i radio burdel!!!

 • fakiba

  Oceniono 16 razy 12

  Kolejny zoolog z pisu się odezwał tylko źle wybrał adres i adresata

 • hipo krater

  Oceniono 13 razy 11

  Kiedyś na krzyzach wieszano łotrow . Teraz łotry noszą krzyże i obnoszą się nimi, jednocześnie poniewerając innych ludzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX