"Głosujta na nas, bo dostanieta pieniądze". Robert Winnicki skrytykował politykę PiS

- Nic innego nie robicie, tylko kupujecie głosy ludzi, na chamsko, przed wyborami, wciskacie pieniądze i mówicie: "Głosujta na nas, bo dostanieta pieniądze" - powiedział Robert Winnicki na antenie telewizji Polsat News. Poseł skrytykował politykę rządu wobec nauczycieli i kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości.

Robert Winnicki (Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy) był jednym z gości programu "Polityka na Ostro". W dyskusji brali udział także Michał Kamiński (PSL-UED), Andrzej Rozenek (SLD) oraz Karol Karski (PiS). Politycy rozmawiali o strajku nauczycieli i reformie oświaty. 

Opozycja krytykuje stanowisko rządu wobec nauczycieli. "Stadion kojarzy się z show"

Michał Kamiński skrytykował pomysł premiera Mateusza Morawieckiego, aby tzw. Okrągły stół dotyczący edukacji organizować na Stadionie Narodowym w Warszawie. Poseł PSL-UED zauważył, że takie miejsce nie kojarzy się z rozwiązywaniem sporów, tylko z show. 

- Ja rozumiem, że dla pana Morawieckiego cała polityka jest wyłącznie show, ale to błąd, to złe podejście - mówił Michał Kamiński, podkreślając, że strony powinny skupić się nie na propagandzie, ale na rozwiązaniu sporu.

Stanowiska rządu bronił Karol Karski z Prawa i Sprawiedliwości, który podkreślił, że stronie rządzącej udało się osiągnąć porozumienie z jednym ze związków zawodowych. Ocenił także, że pozostałe organizacje zrzeszające nauczycieli stawiają warunki zaporowe. Tą wypowiedzią wywołał w studiu śmiech i sprzeciw swoich rozmówców.

- To są żarty, panie pośle. Osiągnęliście porozumienie z własnym radnym, radnym PiS. Nie róbcie balona chociaż z widzów, jak już zrobiliście balona z nauczycieli - powiedział Andrzej Rozenek z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Robert Winnicki o polityce rządu: "Kupujecie głosy ludzi, na chamsko, przed wyborami"

Najbardziej krytyczny wobec polityki rządu okazał się poseł Robert Winnicki, reprezentujący Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy. Ocenił, że Prawo i Sprawiedliwość kupuje głosy wyborców. 

- Wy staracie się kupić głosy ludzi. Nic innego nie robicie, tylko kupujecie głosy ludzi, na chamsko, przed wyborami, wciskacie pieniądze i mówicie: "Głosujta na nas, bo dostanieta pieniądze". Taka jest wasza metoda - powiedział Robert Winnicki, zwracając się do Karola Karskiego.

Poseł Winnicki powiedział, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie przeprowadził żadnych systemowych reform oświaty, administracji czy spółek skarbu państwa.

- Weszliście tam jak SLD, jak Platforma, nażreć się, nachapać, naobsadzać swoimi, pobudować srebrne wieże i teraz, po prostu, z tego co zostaje, rozdajecie ludziom jakieś ochłapy - powiedział Robert Winnicki.

Działajmy razem na rzecz zapobiegania plastikowej epidemii. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (76)
"Głosujta na nas, bo dostanieta pieniądze". Robert Winnicki skrytykował politykę PiS
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 33 razy 29

  Oops, co teraz panie Srebrny A Skromny? Narodowce zostali lewakami? Soros im zapłacił? Szybko trolle, dzwońcie na Nowogrodzką, pytajcie co robić, bo lud jeszcze pomyśli, że skoro narodowce tak mówio, to może faktycznie PiS to komuchy i złodzieje, a te 500+ to łapówka?

 • kemor234

  Oceniono 28 razy 26

  No cóż ... to wszystko prawda. Niestety. Bardziej "obłudnego" rządu jeszcze nigdy nie było !!!!
  Najgorsze jednak, że LUDZIE TO KUPUJĄ !!!!!!

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 26 razy 22

  Rząd zaprasza na stadion.
  Pinochet też zapraszał na stadion.

 • ovo_sapiens

  Oceniono 24 razy 20

  Nie sądziłem, że dożyję takich czasów, że czytając wypowiedzi Winnickiego będę miał dziwne uczucie gdzieś w tyle głowy, że chyba jednak się z nim zgadzam...

 • aronia0

  Oceniono 21 razy 15

  Uwazam Winnickiego za idiote, ale tu mial calkowita racje.

 • ar.co

  Oceniono 25 razy 15

  Nacjonały już by głosów nie kupowały (bo rządach złodziei i kłamców z PiSu nie będzie już za co kupować), ale za to pozwoliłyby swojemu elektoratowi a to Ukraińca w sklepie skopać, a to spotkanemu na ulicy Niemcowi po twarzy nakłaść, a to Czeczenowi drzwi fekaliami oblać, a to kukłę Żyda (albo i nie kukłę) spalić... Nie ma chleba, to przynajmniej igrzyska by były!

 • yosemitesam

  Oceniono 18 razy 14

  "Głosujta na nas, bo dostanieta pieniądze"

  PINIONDZE powinno być. Taki slogan lepiej trafi do elektoratu.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 18 razy 12

  Miło patrzeć, jak oszołomy żrą się między sobą.

 • mjg06

  Oceniono 11 razy 11

  A wy towarzyszu winicki - poszedł w PiS-du!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX