"Złote gody" Leszka Millera i jego żony. Gratulacje popłynęły także od Joachima Brudzińskiego

Leszek Miller pochwalił się, że w tym roku obchodzi "złote gody", czyli 50. rocznicę ślubu. Gratulacje popłynęły od wielu osób, w tym szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego.

Tegoroczna Wielkanoc ma dodatkowy, wyjątkowy wymiar dla byłego premiera Leszka Millera. 19 kwietnia tego roku razem z żoną Aleksandrą obchodził bowiem 50. rocznicę ślubu. W dniu rocznicy podzielił się zdjęciami sprzed 50 lat, natomiast w sobotę wspomniał o wizycie w urzędzie stanu cywilnego w Żyrardowie w związku z jubileuszem - to właśnie tam wzięli ślub.

19 kwietnia 1969 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żyrardowie wzięliśmy ślub. Wspólną drogą idziemy już 50 lat. Mojej żonie Oleńce dziękuję za miłość i każdą chwilę szczęścia

- napisał były premier dołączając fotografie.

50. rocznica ślubu, nazywana złotą czy też "złotymi godami", sprawiła, że do Millera popłynęło mnóstwo gratulacji i pozdrowień dla niego i żony. Dołączył się do nich także szef MSWiA Joachim Brudziński, pisząc:

Piękny jubileusz Panie Premierze. Wszystkiego dobrego na kolejne lata Państwa małżeństwa, serdecznie życzę

Na życzenia zareagował Miller, który zapowiedział, że umówił się w urzędzie stanu cywilnego "za kolejne 50 lat".

Jedną z organizacji, która działa na rzecz ochrony dzikiej przyrody jest Greenpeace. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (119)
50. rocznica ślubu Aleksandry i Leszka Millerów. Byłemu premierowi gratulował m.in. Joachim Brudziński
Zaloguj się
 • tetradrachma

  Oceniono 26 razy 16

  Motłoch, poduszczony przez "władzę" psy wiesza na Polityku, który pośród uprzedniej i dzisiejszej hołoty, może być wzorem rozsądku, dystansu i wierności polskiej racji stanu. Motłoch, wielbi Rydzyka, Antka-świra i wszelkie inne bydło, które mu da - na krzywy ryj - pożreć, popić i.....

 • aietes

  Oceniono 28 razy 16

  jego opinia na temat ziobry jest wciąż aktualna.

 • emeni

  Oceniono 19 razy 15

  No proszę, pan Miller ateista i lewak a w jednym związku trwa 50 lat a prawackie nabożne cioty, co chwila skandale seksualne i kolejne żony, kochanki, konkubiny na tapecie. Hah

 • 7ogamihcra

  Oceniono 29 razy 15

  Lepszy Miller z dawnego PRL-u, niż obecna banda pisowskich kanalii robiąca nieporównywalnie bardziej podły, zakłamany i antypolski nowy PRL...i to robiąca go bez żadnego zewnętrznego powodu...bo ruscy sobie poszli prawie 30 lat temu.

 • krynolinka

  Oceniono 40 razy 14

  Jeszcze trochę i będzie można obchodzić czterdziestolecie spania do południa. Pan prezes z pewnością udostępni rodzinny album, dokumentujący tę ważną dla nas wszystkich datę.

 • ochujek

  Oceniono 23 razy 13

  Pewnie Miller ma jakieś fajne buty, stąd to zainteresowanie ministra.

 • krynolinka

  Oceniono 31 razy 9

  Skoro pan Brudziński taki miły to coś knuje..Ciekawe co. Lepiej niech Miller uważa.

 • edi54

  Oceniono 12 razy 6

  Brudziński nie jest moim bohaterem. Był aktywnym uczestnikiem chamskich wystapień [ komunisci i złodzieje] ale od pewnego czasu obserwuje w nim ( niespotykaną w pisuarze) racjonalność i koncyliacylność zachowań. Staje sie niewątpliwie kandydatem na następcę po obłąkanym Kaczyńskim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX