Przedwyborcza wojenka na prawicy. Wilk do Macierewicza: Słychać wycie - znakomicie!

Polityk Konfederacji Jacek Wilk w mocnych słowach odniósł się do apelu Antoniego Macierewicza, który zarzucał działaczom nowego ugrupowania, że "osłabiając PiS osłabiają Polskę". Poseł stwierdził, że ataki ze strony obozu władzy oznaczają, że Konfederacja "musi mieć już realnie w okolicach 10 proc poparcia".

W czwartek w cotygodniowym felietonie na antenie Radia Maryja oraz w Telewizji TRWAM "Głos Polski" Antoni Macierewicz odniósł się do udziału ugrupowania Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy w wyborach do Parlamentu Europejskiego

"Jeżeli osłabimy PiS, to damy drogę takim siłom jak Platforma Obywatelska i tzw. Koalicja Europejska. A to są siły, które wielokrotnie przystawały na grabież Polski i to z różnych środowisk, zarówno mafijnych jak i politycznych zagranicznych. Apeluję do takich ludzi, których uważam za uczciwych, jak pan Michalkiewicz czy pan Braun: panowie, osłabiając Prawo i Sprawiedliwość - osłabiacie Polskę" - apelował Antoni Macierewicz.

Jacek Wilk: Słychać wycie - znakomicie

Do wezwania Macierewicza odniósł się w piątek polityk Konfederacji, poseł Jacek Wilk.

"Słychać wycie - ZNAKOMICIE !! A prościej: skoro Antoś mówi źle o Konfederacji to znaczy, że musimy mieć już realnie w okolicach 10 proc." - napisał poseł na Twitterze.

Wcześniej Konfederację zaatakował także były wiceprezes Ruchu Narodowego Marian Kowalski w TVP Info. Oskarżył środowiska współtworzące Konfederację o tworzenie opcji "prorosyjskiej".

Na to też zareagował Wilk: "Jeśli PiS ucieka się już do wykorzystywania nawet kabaretu CHOJKOW do ataku na Konfederację to wiedzcie, że musimy stać dobrze w PRAWDZIWYCH sondażach:-)) - napisał Wilk.

Więcej o:
Komentarze (173)
Przedwyborcza wojenka na prawicy. Wilk do Macierewicza: Słychać wycie - znakomicie!
Zaloguj się
 • jurek4491

  Oceniono 79 razy 67

  Każdy 1 % zabrany PiS-owi działa dla dobra naszego kraju .
  Jeszcze nigdy w naszym kraju nie było przy władzy takiej hołoty .

 • maratss

  Oceniono 62 razy 58

  Kaczyński i Macierewicz doskonale wiedzą, że w Smoleńsku nie było zamachu. Wymyślili go, żeby mieć narzędzie do walki politycznej. I podzielili Polaków, co jest zbrodnią, bo ten podział pozostanie na wiele pokoleń. Oni i my nie będziemy już żyli, a to kłamstwo będzie zżerało Polaków przez długie lata. Co zrobiliście z moją i swoją ojczyzną.Wszystkiego wam brak Umiejętności,obycia,wiedzy,empatii,wykształcenia.Idąc po władzę zdemolowaliście wszystko, podwaliny demokracji,stosunki społeczne,podeptaliście wartości uniwersalne,piszecie alternatywną historię.Jesteście źli!! Żaden naród nie powinien płacić tak okrutnej ceny,żaden być tak traktowany przez współplemieńców.Bo to świadome działanie przeciw państwowości. I kościół katolicki,który rękoma PiS i ultrakatolików destabilizuje instytucje państwa żeby nie utracić przywilejów i dostępu do pieniędzy od rządzących. Już raz tak robił bojąc się przeniesienia do Polski ideałów Rewolucji Francuskiej i doprowadził za pieniądze Carycy Katarzyny II do Rozbiorów Polski.Wybór formacji Jarosława Kaczyńskiego to nie jest epizod, wpadka, próba szansy dla innego stylu rządzenia, innego modelu Polski. To koszmarna, wieloletnia klęska polskiej kultury. Prawnej, osobistej, duchowej.

 • pulbek

  Oceniono 43 razy 35

  Polacy mówią: tak trzymać!

 • fakiba

  Oceniono 41 razy 29

  A po wyborach będzie słychać tylko szloch i pisk po utraconym korycie

 • polakadam

  Oceniono 39 razy 27

  Nie ma co się zachwycać konfederacją. Jedyne co dobrego zrobiła to podzielenie prawicy.
  A czuby z nich takie same jak pis. Ale i tak życzę żeby zabrała kaczej bandzie 1/3 głosów.

 • rozterka47

  Oceniono 28 razy 24

  Pan Macierewicz obawia się polityki prorosyjskiej Konfederacji ?
  Widać za monopolstów w tym względzie ma się PIS.

 • dziadekjam

  Oceniono 38 razy 24

  Przed artykułami z wizerunkiem Antoniego M. należy zamieszczać ostrzeżenie o "DRASTYCZNYCH ZDJĘCIACH"..:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX