Robert Biedroń z kotem drwią z konwencji Koalicji Europejskiej. "Lanie wody"

"A kot się zastanawia czy program zaprezentowany na konwencji Koalicji Europejskiej to zimna czy ciepła woda w kranie" - napisał na Twitterze lider Wiosny. Do ironicznego komentarza Biedronia odnieśli się politycy Platformy Obywatelskiej.
A kot się zastanawia czy program zaprezentowany na konwencji Koalicji Europejskiej to zimna czy ciepła woda w kranie. Jedno jest pewne – z pewnością lanie wody

– napisał Robert Biedroń w mediach społecznościowych. Lider Wiosny w ten sposób odniósł się do sobotniej konwencji Koalicji Europejskiej. Do opublikowanego na Twitterze postu polityk dodał też film przedstawiający pijącego wodę z kranu kota.

W sobotę odbyły się przedwyborcze konwencje Koalicji Europejskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości. W warszawskiej Hali Expo Żerań przemawiali politycy PO, PSL-u, SLD, Nowoczesnej i Zielonych. Grzegorz Schetyna przekonywał, że Polacy stoją przed "wielkim wyborem" pomiędzy upartyjnioną i antyeuropejską polską PiS i otwartą oraz aktyną na arenie europejskiej Polską Koalicji Europejskiej.  Z kolei podczas regionalnej konwencji PiS w miejscowości Kadzidło nieopodal Ostrołęki Jarosław Kaczyński mówił, że jest dumny z tego, że "PiS jest partią polskiej wsi" i zapewniał, że jego formacja najlepiej zadba o interesy polskich rolników w Parlamencie Europejskim.

Nitras: Robert Biedroń to fajny gość i nie pasuje do niego tania złośliwość

Wypowiedź Roberta Biedronia skomentował w Sławomir Nitras z PO. "Mój kot mówi, że Robert Biedroń to fajny gość i nie pasuje do niego tania złośliwość, dlatego powinien zjeść Snickersa i wesprzeć Koalicję Europejską, bo chodzi o Wielki Wybór, który zdecyduje o przyszłość Polski" - napisał poseł.

"Gdyby nie to, że lubię Roberta Biedronia i nie jestem złośliwy, napisałbym, że na szczęście czasy premierów z kotem już minęły i na szczęście nie wrócą..." - dodał z kolei wiceprzewodniczący PO Borys Budka.

Więcej o:
Komentarze (439)
Biedroń z kotem drwi z konwencji Koalicji Europejskiej: "lanie wody"
Zaloguj się
 • wojtekate

  Oceniono 91 razy 51

  oj Biedroń, Biedroń, zanosiło się, że możesz coś w polityce dobrego zrobić a summa summarum wspierasz kulawego konusa z Nowogrodzkiej! Naprawdę tylko orientacja seksualna ma znaczenie?

 • f451

  Oceniono 80 razy 48

  Ciekawe że nie drwi z konwencji PiS i 500+ na każdą krowę (co to jak twierdzi Kryształowy Developer da mu Unia)....

 • chi-neng

  Oceniono 75 razy 39

  Nie tędy droga, mości Biedroń!
  To nie Koalicja powinna być twoim konkurentem!
  Sodówka uderzyła waści do głowy!
  Sani niewiele ’zwojujecie!

 • czarnyminio

  Oceniono 62 razy 32

  Biedroń pajacu ciesz się wiosną póki twa . Jesteś rozhisteryzowanym egocentrykiem . Kto rozsądny może ci zaufać?Grasz tylko na siebie.

 • fakiba

  Oceniono 76 razy 28

  Większego wodoleja niż jest Biedroń to daleko szukać może ścigać się z kaczorem w obiecankach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX