Karczewski o badaniach katastrofy smoleńskiej przez PiS: Niczego więcej się o niej nie dowiedziałem

Chwila szczerości przytrafiła się marszałkowi Senatu Stanisławowi Karczewskiemu podczas porannej rozmowy RMF FM. Pytany o postępy w badaniach nad przyczynami katastrofy smoleńskiej, m.in. przez podkomisję smoleńską Macierewicza, przyznał, że nie "dowiedział się niczego więcej".
Jeżeli powiem, że niczego nie dowiedziałem się więcej [o katastrofie smoleńskiej - red.], to to będzie zgodne z prawdą

- oświadczył Stanisław Karczewski, pytany o to, czy w czasie rządów PiS uczyniono postępy w badaniach nad przyczynami tragedii z 2010 roku.

Czekam spokojnie na wyniki badań i wierzę, że one przybliżą nas czy wręcz będziemy wiedzieli, jaka była faktyczna przyczyna katastrofy

- dodał marszałek Senatu. Jak ocenił, podkomisja smoleńska pod wodzą Antoniego Macierewicza "pracuje". - W ciszy i spokoju prowadzone będą badania - mówił. 

Więcej o:
Komentarze (171)
Karczewski o badaniach katastrofy smoleńskiej przez PiS: Niczego więcej się o niej nie dowiedziałem
Zaloguj się
 • religijnych.uczuc.obraza

  Oceniono 65 razy 63

  Dlaczego Karczewski nic nie wie o faktycznych przyczynach katastrofy? Przecież zostały one dobrych kilka late temu opisane w raporcie PKBWL. Poszukaj se Karczewski dokumentu i będziesz wiedział jakie były przyczyny.

 • artzat74

  Oceniono 42 razy 40

  Hieny cmentarne .

 • hdtvpolska

  Oceniono 21 razy 21

  Ile trzeba było głupoty by jednym samolotem wozić elitę zbrojeniówki RP.
  Może tak zbadać powody dla których generalicja, jak stado baranów weszła na pokład.
  Żaden "wojenny" nie zauważył, że powstało zagrożenie obronności państwa ? Ewidentna wina Lecha i Jarosława Kaczyńskich, ale oczekuję, że generalicja to myśląca elita naszego narodu.

 • ochujek

  Oceniono 19 razy 19

  A duże pieniądze nadal płyną do podkomisji Macierewicza. Za bicie piany.

 • tilow3

  Oceniono 19 razy 17

  W ciszy i spokoju .... czyli kolejne puszki po piwach pękają, a w garnkach gotują sie parówki jako dowód na ciśnieniowe działania procesów fizycznych. Chłopaki za swoje zdolności biorą milionowe pensje i oby tak dalej....

 • nalesniku

  Oceniono 14 razy 14

  macierewicz i podkomisja - to jedna z najwiekszych afer i milionowych wyludzen pis, mam nadzieje, ze wszyscy umoczeni w ten proceder odpracuja te miliony w kamieniolomach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX