Leszek Miller w Gazeta.pl: Lepiej edukować seksualnie w szkole niż na kolanach proboszcza

- Gdzie należy prowadzić edukację seksualną? Czy lepiej to robić w szkole czy na kolanach proboszcza? - pytał podczas porannej rozmowy Gazeta.pl Leszek Miller, były premier i kandydat Koalicji Europejskiego w wyborach do PE.

Wybory do Parlamentu Europejskiego, pedofilia w Kościele, brexit - m.in. o tych kwestiach Piotr Maślak rozmawiał z Leszkiem Millerem podczas porannej rozmowy Gazeta.pl.

Pojawił się również wątek Karty LGBT dla Warszawy. Polityk stwierdził, że wokół niej "stworzono ocean fałszu i kłamstw". - Gdzie należy prowadzić seksualną? Czy lepiej to robić w szkole czy na kolanach proboszcza? - zapytał.

Leszek Miller o Magdalenie Ogórek: Chce robić karierę

Nie obyło się bez poruszenia relacji z Magdaleną Ogórek, która swoją karierę polityczną rozpoczęła w SLD. Skąd według Leszka Millera zmiana poglądów u dzisiejszej dziennikarki TVP Info?

- Nie wiem, co gra w duszy pani Ogórek, ale myślę, że co najmniej dwie kwestie. Po pierwsze, żal i rozczarowanie do środowiska SLD, że nie poparło jej tak jak ona sobie wyobrażała z różnych powodów (...). Po drugie postanowiła zbliżyć się do środowisk prawicowych, bo chce robić karierę albo polityczną albo publicystyczną - powiedział Leszek Miller.

Więcej o:
Komentarze (78)
Leszek Miller w Gazeta.pl: Lepiej edukować seksualnie w szkole niż na kolanach proboszcza
Zaloguj się
 • transformator2014

  Oceniono 32 razy 20

  Silne lobby pedofilskie mające ogromne wpływy w rządzie manipuluje Polakami aby tylko dzieci nie dowiedziały się co im grozi od zboczonych pedofilów tych w sutannach jak i bez. Ogłupianie ludzi aby tylko dzieci nadal pozostawały w nieświadomości opanowali do perfekcji - trzeba temu się przeciwstawić!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 19 razy 15

  postawcie sobie pytanie komu zależy żeby dzieci nie miały żadnej edukacji i żadnych informacji o prawidłowych i dewiacyjnych zachowaniach seksualnych?

 • diabel-tasmasnki-reaktywacja-d

  Oceniono 22 razy 14

  Szkoda tylko że Pan Miller będąc premierem nic w tej sprawie nie zrobił.

 • wojowniczka_hybrydowa

  Oceniono 20 razy 14

  Teraz się skapował?!

 • 11krzych

  Oceniono 17 razy 11

  Gdyby co setny pies (co najmniej lub więcej), czyli 1% (a doświadczenie z innych krajów mówi że nawet do 10%) był niebezpieczny dla dzieci, to czy rodzice pozwalaliby dzieciom na zabawę z psami?
  To teraz się zastanówcie nad tym, że posyłacie dzieci do kościoła. Jedyny powód - jesteście tak zaprogramowani przez cwaną katolicką sektę. Japońscy piloci, ludzie wykształceni tez na ochotnika się zgłaszali do misji samobójczych, bo ich zaprogramowano że cysorz jest boski.

 • 11krzych

  Oceniono 25 razy 11

  Sojusz Lewicy Duszpasterskiej po 30 latach włażenia klerowi w tyłek nagle się obudził. W kwestii odcięcia kościelnego ryja od koryta jesteście tak samo wiarygodni jak Plebania Obywatelska.
  Tera pyskujecie a potem będzie "wicie, rozumicie".

 • gregsxf

  Oceniono 19 razy 11

  w punkt panie Miller

 • wo151

  Oceniono 5 razy 5

  "- Gdzie należy prowadzić edukację seksualną? Czy lepiej to robić w szkole czy na kolanach proboszcza?.." Obiecanki zachcianki, a WIKARY nie wystarczy?

 • zigzaur

  Oceniono 4 razy 4

  Nie zgadzam się z Leszkiem Millerem. Proboszcz to szef parafii. A wiadomo, że nie tylko wysocy funkcjonariusze dymają dzieci. Zwykli księża też.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX