Było wspólne "haratanie"? Tusk spotkał się z Macronem, ale pochwalił się zdjęciem z Neymarem

Donald Tusk spotkał się dzisiaj z prezydentem Francji ws. brexitu, ale to nie wspólne zdjęcie z Emmanuelem Macronem zamieścił w sieci. Zamiast tego jest fotografia ze spotkania z Neymarem.

Były premier, a obecny szef Rady Europejskiej, jest znany jako wielki fan piłki nożnej. Zresztą, gdy tylko wspomina się Donalda Tuska, trudno nie przypomnieć sobie słynnego "haratania w gałę", czyli po prostu grania w piłkę.

Ostatnie zdjęcie na Instagramie to kolejna odsłona zamiłowania Tuska do piłki. Szef RE spotkał się w poniedziałek w Paryżu z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem, by omówić temat brexitu. Jednak to nie fotografia z Macronem znalazła się na koncie byłego premiera.

Wizytę we Francji Donald Tusk podsumował bowiem słowami: "Neymar-Tusk: Zaskakujący finał konsultacji brexitowych w Paryżu" i dorzucił fotografię z Neymarem, piłkarzem reprezentacji Brazylii i Paris Saint-Germain. Jednak czy panowie razem "poharatali" - nie wiadomo.

 
Więcej o:
Komentarze (149)
Donald Tusk spotkał się z Neymarem. "Zaskakujący finał brexitowych konsultacji"
Zaloguj się
 • ks.pedofil

  Oceniono 50 razy 32

  Jakoś takiego spotkania Developera z Neymarem nie mogę sobie wyobrazić.

 • bornintheusa

  Oceniono 30 razy 22

  Developer by Neymarowi ręki nie podał i do Polski by nie wpuścił

 • megaxs

  Oceniono 30 razy 18

  PolskieZbawiciel by mu ręki nie podał, ten śmieszny konus boi się chorób, rękę by mył z pięć dni, sam to powiedział, że czarni emigranci ...

 • spyderman2

  Oceniono 39 razy 15

  a co w tym czasie robił kulawy jarosław, niedojda, krul sÓwerenów, którzy modlą się do niego jak do bozi

 • Krzysztof Laudencki

  Oceniono 22 razy 12

  Dwie wieże sarumana z Żoliborza. Nie wolno źle PISać o naczelniku. Zaraz złodziei adidasów namierzy Polaka. Ksiądz pedofil i złodziej dobrodziej w jednym. Nie wstaniemy z kolan, ale Pinokio tak . Naziole mają się dobrze wszak wszech polaki to..........

 • speedy13

  Oceniono 20 razy 12

  Za to premier Morawiecki nie spotkał się z żadnym pedalskim Makaronem, lecz udał się do Łowicza na ogólnopolski zjazd sołtysów.

 • bonanza123

  Oceniono 16 razy 10

  Ręce opadają czytając zwolenników dojnej zmiany ,w waszych wpisach tylko chęć dokonania inaczej myśącym niz wy.Macie to genetycznie zakodowane przrez waszego Idola Jarosława K.Człowiek ten genetycznie zakompleksiony ,wyszukuje wszędzie wrogów.

 • mmeydey

  Oceniono 21 razy 9

  poziom ciem.ego ludu Kurskiego na forum jak zwykle merytoryczny, katolickie wyzwiska i nienawiść przepełniona miłosierdziem, brawo towarzysze!! płacą Wam za te bluzgi po 2 srebrniki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX