Komentarze (631)
Deklaracja LGBT. Dlaczego PiS atakuje gejów i lesbijki.
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • antypol

  Oceniono 8 razy 8

  co ty liliputku wiesz o rodzinie..gdzie masz żonę dzieci/no chyba że nie masz tego czegoś. czym się dzieci poczyna.

 • piotrpietryga

  Oceniono 8 razy 8

  Poczekajmy na opublikowanie teczek z operacji Hiacynt, może Kaczyński zostanie zapamiętany jako największy hipokryta zarówno z grona polityków, jak i gejów.

 • pollako

  Oceniono 10 razy 8

  Jarek zacznijmy od tego że NIE JESTEŚ MĘŻCZYZNĄ.
  Jesteś starym bezdzietnym kawalerem i tylko tyle.
  Jarek o dbaniu o rodzinę i dzieci wie tle co przeczytał.
  To tak jak duchowni dyktują rodziną jak mają wychowywać dzieci.

 • def11

  Oceniono 12 razy 8

  Klasyka gatunku : wychodzi Kaczyński, wskazuje wroga, demonizuje go i ogłasza się obrońcą narodu :)

 • uczta_baltazara

  Oceniono 16 razy 8

  Po mojemu to on chce przykryć to, że sam jest pederastą; nie gejem - pederastą.

 • franclajn

  Oceniono 9 razy 7

  Stary, samotny, bezdzietny, bezżenny, gadający falsetem kociarz straszy naród homoseksualistami. Paradne.

 • nemo1946

  Oceniono 7 razy 7

  Choćby pis_lamy nawet w gacie narobili to i tak na nich nie zagłosuję....

 • morenowa38

  Oceniono 11 razy 7

  Żeby stary samotny homoseksualista gejów tępił...Co za czasów dożyłem.

 • Anna Krotowska

  Oceniono 7 razy 7

  Kaczor, Glowmy Gej w kraju, straszy gejami, a czemu nie koscielnymi pedofilami?

 • wkkr

  Oceniono 9 razy 7

  Prezes się zdziwi. Na homofobii daleko nie pojedzie.

 • czechy11

  Oceniono 13 razy 7

  Balbina Kłamczyńska i sitwa już przegrała wybory. Nie zajmujmy się bzdetami tylko donorzodu wdeptać sitwe w ziemie.

 • prezes Szatni hotelowej

  Oceniono 7 razy 7

  Świetne zdjęcie skąpo obdarzonego wzrostem nad artykułem po raz kolejny zadaję sobie pytanie kiedy zobaczę go owszem uśmiechniętego tak jak na zdjęciu leż w pełnym uzębieniu tak jak Schetyne, a nie tak jak zwykle ten ponury grymas szczękościsku

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 11 razy 7

  "to Koalicja Europejska jest celem ataku Kaczyńskiego"
  ---
  Koalicjo Europejska .. Przestań wzorem Jezusa nadstawiać wciąż drugi policzek, bo te oborowe chłopki zagryzą was żywcem. Biblia uczy też - oko za oko.

 • czechy11

  Oceniono 19 razy 7

  Opozycja nie musi się z niczego tłumaczyć tylko musi docisnąć złodzieja dewelopera nowymi faktami a przede wszysrkim przerobić jego i bandę z tymi wrzaskami na idiotów. Wystarczy wszędzie jednolity przekaz pod hasłem nie możemy komentować urojeń chorego psychicznie człowieka i jego sitwy broniącej się absurdalnymi oskarżeniami przed wypływającymi aferami. Non stop i do budzenia ten przekaz.

 • czechy11

  Oceniono 15 razy 7

  A wystarczy ze Koali ja Europejska zastosuje metodę Kaczyńskiego i po pierwsze:
  -. Zacznie ignorować te ataki wystarczy stwierdzać, ze nie ma o czym dyskutowac bo to jakieś urojenia chorych psychicznie ludzi (taki spójny przekaz uczyni z PiS durniów)
  2. Narzucić temat od i bej strony. Świetna bedxie służba zdrowia. Pare sporów o tym ze Jacztbski zajmuje się wydumanymi problemami a Dzieci Unieraja w Szpitalach.

  Do boju a nie siedzieć i pozwolić sobie wrzucać kamyczki. Wbrew pozorna sytuacja nie jest jak w 2015 r bo to PiS teraz rządzi a nie KO.

 • jedyny_times

  Oceniono 6 razy 6

  Nie o tym są te wybory, nie dotyczą spaw związanych LGBT. To są wybory do PE, gdzie nasz wybór zdecyduje o tym, czy Polska będzie w UE, czy stanie się znowu częścią strefy wpływu Rosji. Czy Polska wyśle tam delegację, która skutecznie zawalczy o środki europejskie na rozwój wsi, czy na fundusze strukturalne. PiS w UE nie załatwi nic, bo nie chce i nie umie tego zrobić.
  Drugim aspektem to jest, że pis gejami chce przykryć wszystkie swoje afery i złodziejstwa, jak Srebrną, jak KNF, złodziejstwo i nepotyzm w spółkach skarbu państwa, też to, że nic nie zrobił, by poprawić sytuację w ochronie zdrowia, że pensje w budżetówce są głodowe. Rozdaje kasę na prawo i lewo, żeby tylko nie przegrać wyborów.

 • emsi2020

  Oceniono 8 razy 6

  Ciekawe jak poglądy Kaczyńskiego mają się do zjawiska pedofilii w kościele katolickim? Czy też będzie gorliwie protestował?

 • spyderman2

  Oceniono 10 razy 6

  pederasta kałczyński straszy pederastami
  oligarcha kałczyński straszy oligarchami
  złodziej kałczyński drze morde łapać złodzieja

 • witzar123

  Oceniono 14 razy 6

  „Wszystkiemu winni są Żydzi, masoni i cykliści”
  Czy słyszał Pan Prezes o trzynastoletnich matkach ? Ich rodzicom też się wydawało, że seksualność przyjdzie sama. No i przyszła. Wraz z dzidziusiem.
  Albo wiedzę młodzi pozyskają w systemie edukacji, albo w internecie z pornosów.
  To paranoja, że tacy ludzie decydują o EDUKACJI młodych ludzi.

 • new.joiner

  Oceniono 12 razy 6

  Wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się, że część kierownictwa PiS to kryptogeje. W środowiskach prawicowych to musi być naprawdę strasznie trudne - udawać homofoba będąc de facto osobą homoseksualną...

 • jacmenos

  Oceniono 8 razy 6

  Prezes Partii bezdzietny gey , V-ce prezes - miłośnik Miśków , brataniczka Prezesa - specjalistka od pozamałżeńskich ciąż i seryjnych rozwodów , szef NBP i jego PiXi I Dixi , oszustwa i malwersacje w najbliższej rodzinie (kradzież 13 mln PFRON , Wieże Kaczyńskiego ), obrońca pedofila z Tylawy , kilku TW ,byli narkomani , karani sądownie kłamcy i złodzieje -to nowi nauczyciele i obrońcy dobra polskiej rodziny !!!

 • delfinadupa

  Oceniono 8 razy 6

  Zło by istniało musi mieć wroga, a PiS jest złem

 • tytus.k

  Oceniono 6 razy 6

  No musi sobie znaleźć jakis wrogów. To partia nienawiści, trzeba aktywizować ludzi poprzez emocje. Teraz nie za bardzo wypada atakować Żydów, same kopoty, poza tym się kojarzy. Uchodźcy? Oni są OK, ale ich jakoś nie ma wśród nas, a przynajmiej za mało. Nie da się wygrać wyborów opowiadając o tym, co dzieje się np. we Francji. No to co jeszcze zostało? Wegetarianie-ubecy w futrach z norek? Znowu bedą się śmiać. No to geje, LGBT, Sodoma i Gomora, o , to jeszcze się nada. Tylko wiecie co? Oglądałem w swoim mieście Marsz Równości. I idącą za nim kontrmanifestację. Pierwszy marsz - kolorowy, uśmiechnięty, pełno młodzieży licealnej, mamy z dziećmi z balonikami, śpiew. Drugi: czarny, posępny, zawodzący, zwłaszcza na tle pierwszego... i po prostu mniejszy. Czy więc osoba obojętna, która dotąd nie była zdeklarowanym homofobem poczuje się nagle podekscytowana nową kampanią? Watpię. Młoda wyśmieje i namaluje tęczę. Starszej przypomni się "Syjoniści do Syjamu!". A i młoda i stara pomyśli - może juz dość tego siania nienawiści w naszym kraju? Może jest już jej i tak zdecydowanie za dużo?

 • js08836

  Oceniono 8 razy 6

  Czy wy wszyscy zgłupieliście czy jesteś cie tak naiwni, że dajecie się ogrywać przez Kaczyńskiego ? Ten atak na gejów cy LGBT ,to odwrócenie uwagi od ostatnich afer PiS i Kaczyńskiego. Czy afera związana z KNF została rozwiązana i zakończona ? Cy afera związana ze spółką Srebrna została wyjaśniona i zakończona ? Czy zostało zakończone śledztwo podkomisji Macierewicza w sprawie wyjaśnienie przyczyn katastrofy w Smoleńsku ? Otóż NIE !!! Kaczyński podrzucił wszystkim ochłap ma którzy rzuciła się opozycja i dziennikarze. Kaczyński śmieje się wam w nos bo zn ów was oszukał. Głupotami przykrywa sprawy dla niego kompromitujące. a wy wszyscy, jak te pieski szarpiecie rzucony ochłap. Co z was za politycy, dziennikarze, że wystarczy wam coś podsunąć i raptem zapominacie co było wczoraj. Już was nie interesuje KNF, Srebrna i śledztwo Macierewicza ? Nie potraficie Wy wszyscy amatorzy zadać celnego ciosu. Jesteście żałośni.

 • mr.powers

  Oceniono 10 razy 6

  Fotografia nieogolonego, zaniedbanego tetryka wzbudza we mnie nizsze instynkty. Przepraszam.

 • sobieryba

  Oceniono 10 razy 6

  "...Będziemy bronić polskie rodziny..."
  ......................................
  Jak zwykle piękna manipulacja... Tu nie chodzi o RODZINĘ tylko jej strukturę... tego chcecie bronić.. nie ważne że sie pali i wali, przemoc, dramaty... ważne że chłop i baba..

 • oloros11

  Oceniono 12 razy 6

  kto ich wybral >? jak sie pytam ludzi czy glosowal ktos na pois to nikt sie nie przynaje - ktyo wybral tych ludzi ?

 • senior2244

  Oceniono 5 razy 5

  To kurdupel musiał się mocno złamać. Przecież pochodzi z tego środowiska.

 • agaton.tona

  Oceniono 5 razy 5

  To ludzie będą głosować. Od ich rozumu zależy czy mały skompromitowany aferami człowieczek, bezdzietny stary kawaler i jego gromada zamąci im w głowach opowiadając totalne bzdury

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 7 razy 5

  Kaczyński się na tym przejedzie. Wypłyną taśmy z nagraniami wyczynów Ziobry w klubach gejowskich (jakość Full HD) i kwity z akcji Hiacynt.

  Strasząc dziś LGBT jutro PiS'em będzie straszył. Twardy elektorat zagłosuje na konkurencję.

 • madznun

  Oceniono 7 razy 5

  Co kaczka robiła przed laty w klubie gejowskim w centrum Krakowa? Kwakała?

 • haritka

  Oceniono 7 razy 5

  srodowisko lgbt powinno wypchnąc Jarka i innych prawicowych z szafy, zanim zafunduja im obozy jakw rosji lub czeczenii , potem bedzie za póxno

 • damtek

  Oceniono 7 razy 5

  Na Twitterze jeden z użytkowników zamieścił dokument dotyczący zachowania jednego z posłów Prawa i Sprawiedliwości. Sprawę nagłośnił Roman Giertych, udostępniając zdjęcie pisma, a po chwili temat został podjęty przez polskie media. Wygląda na to, że sytuacja jest bardzo poważna, bo jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione, to parlamentarzystę mogą czekać bardzo surowe konsekwencje.

  Dokument informuje o tym, że na początku marca 2018 roku jeden z posłów PiS-u uprawiał seks z Ukrainką, prawdopodobnie będącą osobą nieletnią. Nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących tego zdarzenia, jednak pismo potwierdza, że wszystko wydarzyło się na Podkarpaciu. Znacznie bardziej bulwersująca jest jednak dalsza część listu do szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Ernesta Bejdy.

  Okazuje się, że za pośrednictwem swojego asystenta poseł miał próbować przekupić autora dokumentu dobrze płatną posadą w Straży Granicznej w zamian za przekazanie nagrania przedstawiającego akt seksualny. Asystent parlamentarzysty miał przekazać, że oferowana jest posada Komendanta Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej lub innego stanowiska kierowniczego w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych.

  Jarosław Kaczyński wyciągnie konsekwencje?

  Pismo kierowane do Ernesta Bejdy szybko zostało nagłośnione przez media, co oznacza, że Jarosław Kaczyński musi szybko zareagować na skandaliczne informacje. Nie wiadomo jeszcze, którego z parlamentarzystów dotyczy ta sprawa, wiemy jedynie, że chodzi o polityka należącego do Prawa i Sprawiedliwości.

  Sprawa wywołuje tym większe kontrowersje, że zamieszany jest w nią członek partii, która w ostatnich dniach głośno wrażała swój sprzeciw wobec edukacji seksualnej oraz LGBT dla najmłodszych. Z pewnością pojawią się głosy, że w szeregach PiS-u nie brakuje osób, które nie zgadzają się z tym, co próbują przekazać władze ugrupowania sprawującego władzę.

  dziennik.pl

 • opt

  Oceniono 13 razy 5

  Tylko kompletni kretyni mogą wierzyć ,że ktoś w żłobku , czy przedszkolu będzie uczył masturbacji..... Oczywiście sex to sprawa zarezerwowana dla kościoła, który wszystko interpretuje w kategoriach grzechu, a i tak wszyscy korzystają z dobrodziejstwa seksualności i to bez względu na wiek, ale o tym świętopliwi świętoszkowie mówić nie pozwalają , bo to jakieś tabu. Taki jakiś idiota nawet w programie po wiadomościach nie chciał wypowiedzieć słowa masturbacja, bo przecież to coś wstydliwego. Widocznie w jego środowisku używa się wulgaryzmów . Skąd tyle hipokryzji w pisie, a ten rzecznik praw dziecka sprawia wrażenie eunucha - takie lelum polelum.

 • konradpuchat

  Oceniono 7 razy 5

  szkodnik, po prostu. frustrat,, który ma za dużo nie rozładowanego napięcia. Beatki, dalej do pomocy

 • si.vis.pacem.para.bellum

  Oceniono 5 razy 5

  Wiadomo, gej nie lubi konkurencji.

 • mro1975

  Oceniono 7 razy 5

  Jak to jest że wszyscy zagorzali wrogowie LGBT podążają za gejem Kaczyńskim?

 • mro1975

  Oceniono 7 razy 5

  Afera KNF i Afera Srebrna to poteżne afery pissowsko- kryminalno-mafijne. Temat wychowania dzieci to manipulacja pissowska żeby o tamtych rzeczach nie mówić. Za kilka lat w praworządnym kraju i tak wrócimy i ocenimy.

 • zofia.rydz

  Oceniono 5 razy 5

  A co na to wszystko wiedzaca o rodzinie czołowa Matka - Polka - Krystyna Pawłowicz? Bo taka samotnosc to tez jest morlanie podejrzana.....

 • mlynek_999

  Oceniono 7 razy 5

  Pis nie atakuje lgbt, pis nie atakuje koalicj europejskiej. Pis nawet nie przymila się swoim wyborcom, bo pisi suweren ma w d... tematy lgbt, ba - oni nawet nie mają pojęcia co to znaczy. Oni puszczają oko do wyborców kukizowej koalicji. To jedyny rezerwuar głosów z którego mogą sobie coś jeszcze dobrać.

 • agnrodis

  Oceniono 9 razy 5

  Wypowiedzial sie Pierwszy gej Rzeczypospolitej!
  Czy Kaczynski czuje konkurencje ze strony Biedronia?

 • gosford

  Oceniono 7 razy 5

  Ropuch ! Z każdym dniem gęba kurdupla coraz bardziej obleśna....o rozumku nie wspomnę , osiągnął poziom zamulenia nie do oczyszczenia!

 • muflonex

  Oceniono 7 razy 5

  To, że jak to ujął ongiś Lech Kaczyński "rodzaj ludzki by wyginął, gdyby pozwolić na związki partnerskie", ergo - Lech Kaczyński wziąłby rychło rozwód i podpisał y akt związku z mężczyzną, bo taką widział widać potrzebę, to problem Lecha (i Jarosława) Kaczyńskiego a nie ludzkości.

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 6 razy 4

  "towarzysza balbina" chronią 3 imunitety ! (bolszewicki, kościelny i "suwerena kupionego za srebniki zdrady")
  a jeszcze się czai "rezydent" na ułaskawienie !
  wstyd i hańba co zrobiliśmy z naszą Polską za 500 srebników !

 • zofia.rydz

  Oceniono 8 razy 4

  Brac PiS smiechem. Atak gejów na Polskie! szkoda, ze nie umiem robić memów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX