Komentarze (108)
Zagraniczne podróże senatorów w 2018 roku. Koszt delegacji.
Zaloguj się
 • wicipinski

  Oceniono 38 razy 34

  Pieprzeni wybrańcy narodu. I pomyśleć, że król Norwegii jeździ po Oslo tramwajem. Ile jeszcze musi minąć czasu zanim się ta azjatycka dzicz ucywilizuje?

 • zd46

  Oceniono 22 razy 22

  Czy możemy poznać efekty tych senackich „podróży służbowych”? Czy możemy obejrzeć choć jedno „sprawozdanie z podróży”? Konkretnie, co ZAŁATWILI dla Polski i Polaków ale także co zwiedzali prywatnie? Oczywiście pisowi senatorowie „chrystianizowali” świat i Europę, a inni? Była już kiedyś taka pani marszałek prawicowa, co odwiedziła kraje arabskie, (uwaga) w sprawie równouprawnienia tamtejszych kobiet. Panie Bielan, nie mógłby pan polecieć na Marsa, tam przynajmniej musiałby pan pozostać.

 • 6nine9

  Oceniono 17 razy 15

  Senat do likwidacji. Wydają NASZĄ kasę na lewo i prawo, a są tylko bezmyslną maszynką do popierania najgłupszych pomysłów, czasem wbrew prawu.
  Senat w obecne formie to skandal i złodziejstwo.

 • krzy-czy

  Oceniono 17 razy 13

  Mają rozmach s...syny.

 • absurd

  Oceniono 17 razy 13

  Jaki może być stosunek do prawa zwykłego Polaka-szaraka, skoro osoby sprawujące władzę kradną? Jak można wymagać od zwykłego Polaka-szaraka lojalności wobec państwa (ot, choćby sumiennego płacenia podatków), które tamci zawłaszczyli?

 • larsek

  Oceniono 25 razy 13

  Szczególnie w czasie kiedy jest rozwinięty internet, telefonia (Skype) itd. Rozrzutność naszych podatkowych pieniędzy. Tylko zmiana systemowa może oderwać POPIS z przybudówkami od marnotrawienia naszych pieniędzy!
  Zarzucają WIOŚNIE populizm. W XXI wieku minimalna renta umożliwiając godne życie to nie populizm. Także minimalny zarobek, lepsze opłacanie nauczycieli, zmniejszenie czekania do lekarza itd. Populizmem dla mnie jest wydawanie miliardów (naszych podatkowych pieniędzy) za glosy z ambony przez partie POPIS-u.

 • jerzytop

  Oceniono 19 razy 13

  Przecież ich szerokie D.......Y nie znoszą jazdy pociągami
  Moja niepełnosprawna córka tyle dostanie od PAŃSTWA przez 8 LAT PANISKA wybrani przez naród aby nic nie robić oprócz brania pieniędzy i ich wydawania
  No ale to wszystko dla dobra wyborców . Przecież kolejki przed biurami rosną

 • minkipinki

  Oceniono 20 razy 12

  A ile wylatała Anders?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX