Konwencja PiS. Mateusz Morawiecki mówi o obietnicach: To jest walka o klasę średnią

Mateusz Morawiecki mówił podczas konwencji o polityce, którą PiS będzie realizował. - To jest walka o klasę średnią na poziomie europejskim. I ta walka będzie rozgrywać w PE. I my mamy znakomitą reprezentację - zapewniał.

Premier Mateusz Morawiecki zaczął słowami: "Witaj reprezentacjo dobrej zmiany!". Następnie zażartował. - Kto nigdy się nie spóźnił, ten niech pierwszy rzuci kamieniem w tego dinozaura w naftalinie - powiedział.

Morawiecki: Druga kadencja pozwoli zrealizować nasz plan

Sprawowanie władzy porównał do meczu koszykarskiego. - Pierwsza kadencja zbliża się do końca. Ale żebyśmy naprawdę odnieśli zwycięstwo, musimy zwyciężyć w tych wyborach, żeby wejść w drugą połowę tego meczu, drugą kadencję - stwierdził. - Druga kadencja pozwoli realizować nasz plan, realizować wszystkie zdobycze, o których mówił pan prezes - dodał.

- Polska zasługuje na więcej. Praca dla Polaków, dostatnia Polska - to jest motto naszego programu - powiedział Mateusz Morawiecki. - To są wybory o zmianę w Polsce, musimy wygrać te wybory, by zmieniać Polskę - dodał.

"Tu siedzi koalicja polska"

Jak powiedział Mateusz Morawiecki, w Polsce są dwie partie. - Partia, która chce zmiany władzy i partia, która chce zmiany Polski. Chce zmienić Polskę na lepsze - mówi Morawiecki. Premier nie mógł sobie darować uszczypliwości pod adresem opozycji. - Oni mówią "Koalicja Europejska", szkoda, że nie polska. Tu na tej sali siedzi właśnie koalicja polska - stwierdził.

Morawiecki: Budujemy Europę i jej przyszłość

- Praca dla Polaków, dostatnia Polska. To jest motto naszego programu - stwierdził polityk PiS. - To są wybory o zmianę w Polsce. (...) Polska jest już w Europie od 1000 lat. Współtworzy Europę. To my jesteśmy Europejczykami, budujemy Europę i jej przyszłość - podkreślił.

Mówiąc o nowym programie, Mateusz Morawiecki powtórzył obietnice Jarosława Kaczyńskiego. - To jest walka o klasę średnią na poziomie europejskim. I ta walka będzie rozgrywać w PE. I my mamy znakomitą reprezentację - stwierdził.

Więcej o:
Komentarze (91)
Konwencja PiS. Mateusz Morawiecki mówi o Polakach: To my budujemy przyszłość Europy
Zaloguj się
 • vito60

  Oceniono 27 razy 25

  "Jesteśmy w Europie od 1000lat", a potem "Koalicja Europejska" szkoda że nie polska. Pinokio, ty słyszysz to co mówisz?

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 29 razy 25

  Klasa średnia. Niech to powie np. nauczycielom czy pielęgniarkom pracującym za 2500 zł.

 • ziggybam

  Oceniono 24 razy 22

  Dokładnie - to jest walka, czy klasa średnia to będzie klasa ludzi wykształconych, nowoczesnych, samodzielnych i rozwijających się, którzy będą coraz lepiej zarabiać (mowa m.in. o nauczycielach, lekarzach, naukowcach, drobnych przedsiębiorcach) - czy klasa zdemoralizowanych przez PiS, roszczeniowych buców, wiszących na kasie od państwa "bo im się za nic należy".

 • szwampuch58

  Oceniono 19 razy 17

  patologie macie , klasa srednia za 500 zl......buhahahahaha

 • remo29

  Oceniono 16 razy 16

  Pinokio sobie o klasie średniej przypomniał, ale spoko Mati, klasa średnia niczego ci nie zapomniała, kłamczuchu.

 • takajednaania

  Oceniono 17 razy 15

  Przedstawicielem klasy średniej będąc kłamcy Morawieckiemu mówię: na drzewo łajdaku.

 • krajidiotow

  Oceniono 16 razy 14

  Precz bolszewiku! Do kolchozu!

 • 1moja

  Oceniono 17 razy 13

  "... "Tu siedzi koalicja polska" ..." prorok czy co?
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX