Beata Mazurek o kandydatach PiS do Brukseli: Koleżanki i koledzy mówią, że to lista śmierci

- Nazwiska dla wielu osób pewnie będą zaskoczeniem - tak o kandydatach Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego mówiła w Polsat News rzeczniczka partii Beata Mazurek. Dodała, że ostateczna wersja listy kandydatów będzie "bardzo dobra i silna".

Wicepremier Beata Szydło, szef MSWiA Joachim Brudziński i były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski - między innymi te osoby znajdą się na pierwszych miejscach na listach Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do europarlamentu.

Komitet Polityczny PiS kilka dni temu podjął decyzję ws. obsadzenia czołowych pozycji  w poszczególnych regionach.

- Prawo i Sprawiedliwość wystawiło "jedynki" i "dwójki", w naszej ocenie silne. Osoby rozpoznawalne, które mają doświadczenie i będą godnie reprezentować Polskę i obywateli w Brukseli - skomentowała w piątek w Polsat News rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Sama parlamentarzystka znalazła się na drugim miejscu na liście w okręgu lubelskim, tuż za Elżbietą Kruk.

Beata Mazurek dodała, że politycy PiS kandydują, "by reprezentować interesy wyborców, a nie donosić na Polskę".

Wybory do Parlamentu Europejskiego. Beata Mazurek o listach PiS

Na razie nie wiadomo, kto znajdzie się na pozostałych miejscach. - Nazwiska dla wielu pewnie będą zaskoczeniem, niektóre już pojawiają się w przestrzeni medialnej. Chętnych, którzy chcą kandydować do Parlamentu Europejskiego, jest więcej niż miejsc - stwierdziła rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości.

- Nad listami jeszcze pracujemy, one zostaną zaprezentowane wkrótce. Niektórzy z moich kolegów czy koleżanek, jak usłyszeli kandydatów z poszczególnych okręgów, to mówili: "Boże, to jest lista śmierci", a to oznacza, że to jest bardzo dobra i silna lista - podkreśliła Mazurek.
Więcej o:
Komentarze (174)
Beata Mazurek o kandydatach PiS do Brukseli: Koleżanki i koledzy mówią, że to lista śmierci
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 42 razy 34

  Donosicieli to macie w swoim gronie Mazurku więcej niż gwiazd na niebie..

 • bosman64

  Oceniono 27 razy 25

  To raczej lista szczurów uciekających z tonącego okręgu. Swoją drogą ciekawa lista: Kończ waszczu wstydu oszczędź a ta kruk to jest na tyle trzeźwa żeby przyjąć do wiadomości że jest na liście jako numer jeden? Bruźdz musi zwiewać bo czeka na niego wyrok za chronienie nazioli i ich akcji jak i represjonowanie protestujących.

 • justas32

  Oceniono 23 razy 23

  Już sam nie wiem czy to pisowska Lista Śmieci czy Lista Śmierdzi ...

 • remo29

  Oceniono 20 razy 20

  Chytra baba z Brzeszcz będzie silnie rozpoznawalna już po pierwszym miauknięciu do mikrofonu. O ile tam dojedzie, nie rozpierydoliwszy się po drodze na jakimś drzewie.

 • 174pit

  Oceniono 19 razy 19

  "Nazwiska dla wielu pewnie będą zaskoczeniem."
  Dla takiego speca od hodowli koni dowolnych ras jak Jurgiel już było. Pielgrzymując na Ciemnogrodzką, aby oddać pokłon faraonowi górnej i dolnej Wisły nie wiedział, że wyjdzie stamtąd jako kandydat na eurodupowatego.

 • pan.szklanka

  Oceniono 24 razy 18

  Lista śmierci. Śmierci przyzwoitości, honoru, odpowiedzialności i rozumu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX