Mazurek odcina się Schetynie: "Średnie poparcie dla PiS to 40 proc., dla POst-KOmuny około 23 proc."

"PiS już wie, że przegra" - napisał Grzegorz Schetyna po ogłoszeniu "jedynek" PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego. "Średnie poparcie dla PiS to 40% dla POst-KOmuny około 23 proc." - odgryzła się na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Wczoraj PiS podał nazwiska kandydatów i kandydatek do Parlamentu Europejskiego, którzy znajdą się na pierwszych miejscach list wyborczych. Wśród nich znajdują się czołowi politycy partii rządzącej, w tym m.in. Beata Szydło, Joachim Brudziński czy Anna Zalewska.

Na decyzje Komitetu Politycznego PiS zareagowała Platforma Obywatelska.

Schetyna na Twitterze: "Akcja Ewakuacja PiS rozpoczęta"

"PiS już wie, że przegra" - napisał na Twitterze Grzegorz Schetyna. Według przewodniczącego PO "Taśm Kaczyńskiego i afery PiS" nie da się obronić, dlatego "Ministrowie słabego premiera Morawieckiego uciekają do Brukseli". "Akcja Ewakuacja PiS rozpoczęta" - ogłosił polityk.

Beata Mazurek natychmiast odparła zarzuty PO i postanowiła postawić narrację opozycji na głowie, publikując na Twitterze komentarz będący lustrzanym odbiciem wypowiedzi Schetyny. "PO wiedziała w 2014, że przegra wybory do sejmu. Afery PO nie dały się obronić. Slaby premier Tusk uciekł do Brukseli zabierając skompromitowaną min. Bieńkowską i Grasia" - napisała wicemarszałek Sejmu, rzeczniczka PiS na Twitterze. "Akcja Ewakuacja to autorski projekt PO zrealizowany przez ich premiera w 2014" - skwitowała.

Mazurek ostro odgryzła się Schetynie

Ale na jednym ostrym tweecie się nie skończyło. Rzeczniczka PiS w wymianie zdań z liderem PO poszła jeszcze dalej: "Pan Schetyna daleko już odleciał i wkrótce opuści Układ Słoneczny. Średnie poparcie dla PIS to 40% dla POst-KOmuny około 23 proc. Mamy mocnych kandydatów, którzy będą pracować i głosować dla dobra Polaków, a wasi za sankcjami wobec Polski" - napisała na Twitterze Mazurek.

Więcej o:
Komentarze (362)
Mazurek odcina się Schetynie: "Średnie poparcie dla PiS to 40% dla POst-KOmuny około 23 proc."
Zaloguj się
 • puuchatek

  Oceniono 165 razy 151

  Przedstawicielka partii, w której są Piotrowski i Kryże, śmie INNYCH nazywać "postkomuną". Czy są takie granice bezczelności, których PiSowcy nie przekroczą?…

 • starystormy

  Oceniono 113 razy 103

  Pani Mazurek - cos o poskomunie chce Pani powiedziec?
  1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
  2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
  3. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
  4. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR
  5. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności.
  6. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
  7. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
  8. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
  9. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
  10. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR

 • danuel

  Oceniono 95 razy 83

  Mocne słowa jak na przedstawiciela partii w której siedzą prawdziwi post-komuniści.

 • polakadam

  Oceniono 79 razy 71

  Neokumuna nazywa innych postkomuną?
  Ech pisiory, bolszewicka wasza mać.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 65 razy 55

  Towarzysz Cieluch ma rację! Pisuar ma mocnych kandydatów!
  Ja chcę wybrać babę z pisuaru, która sfinansowała sobie kampanię z pieniędzy PCK, a okazało się nagle, że przy okazji zajumano 46 ton żywności dla biednych ludzi, a żarcie to rozdawano na pisuarskich spędach wyborczych. Albo zagłosuję na Obatela, który dorobił się nieudacznika, któremu Pinokio próbował robotę załatwić. Albo na Cielucha. Albo na rzecznika dyscypliny, który po pijaku melexy na Cyprze rozwalał.
  Albo na San Escobara. Albo na tę, co jej się należało i co auta za pieniądze obywateli rozwalała i ma czterodniowy weekend. Tytanów na listach pisuaru do wyboru, do koloru.

 • lodzermensz1

  Oceniono 51 razy 41

  Oficjalna rzecznik posługuje się językiem forów internetowych i trolli, więdząc ilu mają na pokładzie komuszków i TW. Upadek obyczajów jest kompletny.

 • pix_d

  Oceniono 47 razy 37

  Polisz Jurop Drim Tim:
  Beata Sz. - to nam się należy
  Beata K. - obrońca uchodźców
  Witold W. - San Escobar
  Elżbieta K. - coś tam, cos tam
  Ryszard Cz. - obatel Europy
  Beata M. - źródło prawdy
  Krzysztof J. - koński spec.

 • kolo125

  Oceniono 41 razy 35

  PRYMITYWNA PIS UARZYCO, przecież to wy jesteście obecnie największymi KOMUCHAMI NA TYM ŚWIECIE, przebijacie najbardziej zatwardziałych !!!! PODŁA DOJNA ZMIANA ! KLIKA KŁAMCÓW, DEWELOPERÓW I OSZUSTÓW KORYTA + !! TFFUUUU

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX