Znani są kolejni kandydaci PiS do Europarlamentu. M.in. Lichocka i Szynkowski vel Sęk

Joanna Lichocka i Szymon Szynkowski vel Sęk wystartują z wielkopolskiej listy PiS do Parlamentu Europejskiego. O miejsce w PE powalczy też Zbigniew Kuźmiuk.

Według ustaleń portalu niezalezna.pl Joanna Lichocka wystartuje z trzeciego, natomiast wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk z czwartego miejsca wielkopolskiej listy. Obecny europoseł Zbigniew Kuźmiuk dostał z kolei "trójkę" na Mazowszu.

Kandydaci PiS do Europarlamentu. Startuje też Lichocka

We wtorek po posiedzeniu przy Nowogrodzkiej Beata Mazurek poinformowała o "jedynkach" i "dwójkach" na listach PiS do Europarlamentu. W wyborach do PE wystartują m.in.: Adam Bielan, Witold Waszczykowski, Elżbieta Kruk, Zdzisław Krasnodębski, Beata Mazurek, Anna Zalewska, Beata Kempa i Joachim Brudziński. Pełną listę kandydatów PiS z miejsc biorących znajdziesz TUTAJ.

Ponadto rzeczniczka PiS podała również, że szefem sztabu w kampanii do Parlamentu Europejskiego został jednogłośnie wybrany europoseł Tomasz Poręba. Polityk był szefem sztabu wyborczego również podczas wyborów samorządowych.

Więcej o:
Komentarze (224)
Znani są kolejni kandydaci PiS do Europarlamentu. M.in. Lichocka i Szynkowski vel Sęk
Zaloguj się
 • tilow3

  Oceniono 51 razy 51

  A tyle pisali o Tusku, że "zostawia Polskę dla kasy!" że "wybiera niemiecką opcję, ciepłej europejskiej posadki" że "zdrajca i sprzedawczyk, bo zostawia Polskę dla korzyści" . a teraz cała pisowska wierchuszka pcha się tam gdzie Tusk - jak to można nazwać?

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 45 razy 45

  PiSowso-nacjonalistyczna brygada spaochroniarzy leci na dywersję - rozwalić Europę od środka.

 • pix_d

  Oceniono 41 razy 41

  Żoliborska mafia trzęsie porami. Boją się że przerżną wybory europejskie a potem parlamentarne z kretesem dlatego wystawiają te swoje pożal się Boże "działa" zeby pociągnęły listy. Co potem te miernoty zrobią to już inna sprawa. Swoją drogą skład: Szydło, Kruk, Fotyga, Kempa, Waszczykowski i obatel Czarnecki na dokładkę to normalnie polski skład marzeń "na Unię".

 • dobrakobra

  Oceniono 39 razy 39

  Elżbieta Kruk
  Eeee tego tamtego....
  Świetnie będzie reprezentować nasz kraj

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 34 razy 34

  Boże, strzeż Europę! Powstali Z Kolan nadchodzą!

 • biesczad1

  Oceniono 33 razy 33

  Dlaczego tylko Lichocka? A Ziemiec, Holecka, Klarenbach - też sumiennie wykonują rozkazy?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX