Beata Mazurek dementuje: Nie planowano narady w siedzibie PiS. "Prezes jest w Krakowie"

Beata Mazurek zdementowała informacje o tajnej naradzie w warszawskiej siedzibie PiS. Wedle doniesień medialnych spotkanie miało mieć miejsce w poniedziałek bez udziału premiera.

- Absolutnie nie jest prawdą, że dzisiaj było czy będzie jakieś spotkanie na Nowogrodzkiej. Prezes jest dzisiaj w Krakowie. Zawsze 18 dnia miesiąca jest w Krakowie. Potem ma miejsce spotkanie w tamtejszej siedzibie partii - powiedziała Beata Mazurek w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości dodała, że spotkanie w krakowskim biurze partii także nie jest wyjątkowe, bo odbywa co miesiąc - biorą w nim udział ci, którzy uczestniczą we mszy w miesięcznicę pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich. - Zawsze po mszy jest spotkanie w biurze w Krakowie, także to nie jest nic nadzwyczajnego - dodała.

O pilnej naradzie w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej poinformował portal DoRzeczy.pl. Dziennikarze serwisu podali, że termin wybrano specjalnie, bo tego dnia Mateusz Morawiecki, który jest na cenzurowanym, jest akurat poza Warszawą.

- Kaczyński ma osobisty żal do Morawieckiego, że doprowadził do takiego spięcia tuż przed początkiem kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego - twierdził informator portalu. W tle spotkania miał być konflikt z Izraelem oraz krytyka konferencji bliskowschodniej.

Więcej o:
Komentarze (104)
Beata Mazurek dementuje: Nie planowano narady w siedzibie PiS. "Prezes jest w Krakowie"
Zaloguj się
 • jxl82

  Oceniono 47 razy 39

  Złotousty Mateusz idzie w odstawkę? Polska zasługuje na najlepszego człowieka na tym stanowisku. Creme de la Kreml. MAREK SUSKI ps. Hotin !

 • krynolinka

  Oceniono 49 razy 39

  !Skoro Mazurek dementuje to majty na Nowogrodzkiej były dziś zmieniane co godzinę. Co najmniej, co godzinę.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 38 razy 34

  Pan Mazurek z domu Cieluch jest znany z prawdomówności. Czasem się pogubi w swoich przekazach, ale każdy z tych przekazów jest prawdziwy. Nawet jeśli sobie przeczą.

  Paradoks kłamcy.

 • kocurko

  Oceniono 24 razy 22

  A TW Balbina nie wybiera się przypadkiem do Rawicza? Albo do Sztumu. Może też być Goleniów, albo Czarne. Wszędzie czekają na tego aferzystę z kwiatami

 • kocurko

  Oceniono 23 razy 21

  Ciekawe co Mazurek powie jak wiadoma osoba znajdzie się za kratkami za czas jakiś

 • stemp10

  Oceniono 26 razy 20

  Prezes ma ostatnio niezłą sraczkę. Myślał, że prowadzenie biznesu jest łatwiejsze niż sprzątanie i każdy może być biznesmenem

 • berserc

  Oceniono 24 razy 20

  Mzurek pisze: nie ma żadnej narady u Prezesa! Wiem bo jestem u niego na naradzie.... Narady pilnuje 50 byłych gromowców. Wszyscy siedzą nago z obawy przed podsłuchami. Naprawdę nie wiem czy się opłaci iść w tą politykę....

 • kater-11

  Oceniono 21 razy 19

  Chapo ( bucik, maluszek ) , nie wie co robić . To nie koniec taśm . Będą jeszcze lepsze. W momencie przekazania sprawy za granice Polski , to inne służby będą prowadziły śledztwo. Już raz przegrali sprawę stoczni w Szczecinie i Gdańsku. Teraz będzie tak samo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX