Komentarze (768)
P.o. szefa MSZ: Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. Jest komentarz Magierowskiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • baby1

  Oceniono 7 razy 7

  Gdyby nie w kółko maglowany problem "antysemityzmu", nie wiedziałbym co to jest antysemityzm,
  może nawet nie wiedziałbym kto to jest Semita, a i może Żyd.

 • janek58kos

  Oceniono 9 razy 7

  A moze izraelski minister wspomni cos o postawie i zachowaniu Zydow w 1939 roku na terenach zajetych przez Armie Czerwona , czyli na 51% przedwojennego terytorium Polski ? Byly bramy powitalne zrobione przez Zydow, denuncjacje Polakow i wskazywanie ich przez Zydow sowiecki'ej administracji, aktywna zydowska pomoc okupantom przy pacyfikacjach, i wszystko to robione z niebywala gorliwoscia, udokumentowane sa rowniez wcale nierzadkie morderstwa popelnione przez Zydow na Polakach juz 17 w<rzesnia (i pozniej rowniez). Podczas II Wojny Swiatowej byly przypadki polskiej pomocy dla Zydow , byly przypadki pomocy Ukraincow dla swych polskich sasiadow podczas rzezi wolynskiej ( odwrotnie tez), ba - bywaly sytuacje w ktorych Polakom pomagali Niemcy, ale nie ma ani jednego ,udokumentowanego przypadku pomocy udzielonej przez Zyda Polakowi na terenach zajetych przez Rosje Sowiecka. A o roli Zydow w powojennym aparacie wladzy i ich zbrodniach na Polakach tez nie nalezy zapominac ,panie ministrze Kacu.

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 7 razy 7

  To jakiś krewny feldkurata Ottona Katza? Też pijany od rana do wieczora.

 • jml13060

  Oceniono 9 razy 7

  I co z tym zrobi polski rząd? Pewnie nic. Trzeba zerwać stosunki dyplomatyczne, bo dalsze ich utrzymywanie nie ma sensu. Oni są chorzy z nienawiści.

 • marini2

  Oceniono 6 razy 6

  Nie każdy wie że antysemityzm w latach 30-tych ubiegłego wieku był ogólnoświatowym trendem, a nie tylko niemieckim. Abstrachując już od sytuacji jaka miała miejsce w niemczech za rządów Hitlera, czy w Europie, to np w Nowym Yorku żydzi nie rozmawiali na ulicy w jidysz bo groziłą za to pięść w nos. A kto pamięta rejs statku "St Louis" z prawie 1000 żydów na pokładzie, którym rząd USA odmówił wiz ? Statek musiał wrócić do Niemiec, gdzie wszystkich pasażerów "St. Louis" wysłano do obozów śmierci. Czy słyszeliście żeby żydzi oskarżali USA o antysemityzm?
  Robić teraz tylko z nas antysemitów, bo w latach 30-tych u nas też ten problem występował, to jest niesprawiedliwe .

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 6 razy 6

  Ja pamiętamy, że gdy miałem 9 lat (lata 90te), słowo "żyd" było przez dzieci używane jako obelga. Potem w technikum, synowie rolników spod Warki mówili, na lekcji historii bez skrępowania o Żydach takie rzeczy, że nie nadaje się do napisania tutaj.

 • wojtek45-1

  Oceniono 16 razy 6

  Nie jest to miłe, ale Polacy pomagali/kolaborowali z Niemcami przy aresztowaniu i mordowaniu Żydów. Jedwabne nie jest wyjątkiem. Wielu pomagało Żydom, wielu za to zginęło, ale wielu na tym zarobiło, i wielu do dzisiaj mieszka w domach odebranych pomordowanym.

 • robta_se_tak_dali

  Oceniono 6 razy 6

  Mam wrażenie, że Żydzi wyssali z mlekiem matki zdolność do zamieniania wszystkich dookoła w antysemitów.

 • banan125

  Oceniono 8 razy 6

  i nadal twierdzicie, że Polacy nie są antysemitami ? z komentarzy poniżej wynika, że w 90% są ... czyli chłopaki z Izraela mają rację...

 • droch

  Oceniono 6 razy 6

  I okazało się nagle, że PiS nie ma monopolu na świecie na kampanię wyborczą na trumnach. Zdziwienie?

 • 2bogaty-wienc-mondry

  Oceniono 8 razy 6

  Zdecydowanie, więcej Polaków, z mlekiem matki, wyssało nie antysemityzm a antypolonizm.
  Chyba nie ma drugiego narodu na świecie, który by sam siebie tak nienawidził.

 • warturek

  Oceniono 12 razy 6

  Irena Sendlerowa pomimo wielkiej pomocy Żydom była krytyczna wobec ich zachowań w społeczeństwie Polskim. Dlaczego? Żydzi chcieli wykroić z Polski swój kawałek Izraela, to nikomu się nie mogło podobać, przecież do dziś są roszczeniowi jak widzimy?

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 20 razy 6

  Ten żydowski kmiot powinien dostać natychmiastowy zakaz wjazdu na teren RP. Względnie można by kmiota żydowskiego na rok aresztować i zamknąć w Oświęcimiu. Może by mu rozum wrócił. Oczywiście PiS będzie miało mokre majtki i nie zareaguje.

 • chi-neng

  Oceniono 20 razy 6

  Nie rozumiem tego oburzenia ze strony władz (= mafii srebrzystego sobiepanka oligarchy Kaczyńskiego!) Polski?!
  Pijcie do jasnej cholery to piwo które żescie nawarzyli na wszystkich frontach; w relacjach międzynarodowych, EU, sąsiedzkich i w kraju!

 • kopydlo

  Oceniono 16 razy 6

  Ha ha ha no to nas szanują na świecie miało być lepiej a jest, jada po nas ze hej

 • inwinoveritas

  Oceniono 9 razy 5

  To czemu najwięcej Żydów było w Polsce ?
  Kto ich zmuszał do osiedlania się w Polsce ?

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 7 razy 5

  Są Żydzi, którzy popełnią każdą podłość dla pieniędzy.

 • stywen.pl

  Oceniono 11 razy 5

  Prawda w oczy kole .tysiące polskich wieśniaków kolaborowało z hitlerowcami

 • philosophe

  Oceniono 7 razy 5

  Pana Magierowskiego nalezy odeslac do polskojezycznego internetu, aby sobie troche poczytal komentarze przecietnych Polakow. Dopiero potem niech sie wypowiada. Policja Granatowa, NSZ i polscy antysemici mieli oczywiscie swoj udzial w Holokauscie. To sa fakty, ktorych zadne zaprzeczanie i obrazanie oraz histerie nie sa w stanie zmienic. Przejecie zydowskich nieruchomosci przez panstwo polskie jest tez co nqjmniej nieprzyzwoite i niecywilizowane.

 • popierwsze

  Oceniono 7 razy 5

  Ciekawe. Żydzi nie wspominają o antysemityzmie Niemców. Dlaczego ?

 • banan125

  Oceniono 9 razy 5

  komentarze samych oD(B)urzonych .... statystyka mówi że z 10 Polaków - min. 6 jest antysemitami - a z komentarzy wynika że nawet ponad 8 ... czyli chłopaki z Izraela mają rację!
  miłego dnia!

 • poszukiwany

  Oceniono 5 razy 5

  Niestety, komentarze tu zamieszczane, świadczą o prawdziwości powyższej tezy. Smutne to.

 • audisto

  Oceniono 5 razy 5

  Ja sobie wypraszam!!!! W moim domu nigdy nie było żadnego antysemityzmu ani innego ....izmu. Szanuję wszystkie nacje na całym świecie. Jest tylko jeden warunek - nie znoszę przemocy, złodziejstwa, obłudy i kłamstwa. Najbardziej dziwi mnie nienawiść młodego pokolenia. Czego złego doznali, że nienawidzą innych narodów. Chyba że "to z nudów wysoki sądzie". Proponuję wziąć się za naukę lub pracę a zadymiarstwo pozostawić tępym i głupim bezmózgowcom.

 • mate29

  Oceniono 9 razy 5

  Odpowiedzią powinno być przestanie obdarowywania Żydów polskimi paszportami

 • 2fat

  Oceniono 7 razy 5

  Chazarscy naziści szaleją jka widać przed wyborami. Trzeba cytować wspomnienia Żydów z czasów wojny, Szpilmana, Ringelbluma, Czerniakowa i innych. To im zamknie mordy.

 • dobbiaco

  Oceniono 7 razy 5

  Taaaa...Oczywiście!Od dziesiątek lat Instytut Yad Vashem przyznaje ludziom z całego świata tytuł Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata-za ratowanie Żydów podczas II WW !Taki uhonorowany tytułem sadzi drzewo w Parku Sprawiedliwych Yad Vashem!CZYICH DRZEW JEST NAJWIĘCEJ-POLSKICH!!Ten bubek nawet nie wie,że w jego państwie..rośnie dowód na jego KŁAMSTWO!:-)))Wredny naród!Niewdzięczny!Nie zawaham się powiedzieć-parszywy!Antysemityzm z mlekiem Matki?Jak widać;mleko Matki-mądra rzecz,godna szacunku!Sami Żydzi dają na to bolesne niewdzięcznością dla Polaków-dowody!

 • maaac

  Oceniono 13 razy 5

  To że WSZYSCY Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki to oczywiście kłamstwo. Jednak najgłośniejszy wrzask o tym, że to nieprawda jest ze strony tych co nie będąc "wszystkimi Polakami" bez wątpienia ten "antysemityzm wyssali". To taki paradoks. A ich wrzask jest zwykle jest pełen antysemityzmu.
  Oczywiście w |Izraelu o polskim antysemityzmie najczęściej mówią ci co są żydowskimi odpowiednikami polskich antysemitów - polonofobami lub lubią na ich głosach żerować.

  A prawda? No cóż. Ta jest zwykle najmniej ważna i nigdy nie jest prosta.

 • dziad60

  Oceniono 11 razy 5

  Chce tylko przypomnieć.
  Cyklon B wynalazł niemiecki Żyd Fritz Haber a w czasie wojny akcjonariuszem w jego produkcji i sprzedaży była żydowska Goldschimdt gmbh.
  Ale o tym cichutko. Czasami cos tylko Anglicy napisza. A kto przytulił te haniebne pieniążki?
  A kto kupił za nie nieruchomosci na Manhattanie? A wiecie kto zginął w obozach koncentracyjnych? Żydzi biedacy
  A bogacze w tym czasie bawili sie na Manhattanie.

 • myan

  Oceniono 11 razy 5

  być może to rzeczywiście haniebna ocena, ale czy ktoś może mi wyjaśnić jak to się stało, że w miejscu pracy mam 4 zdecydowanych antysemitów ( na 7 pracowników), z których jeden twierdzi że w Polsce jest 6 milionów Żydów, których należy natychmiast wydalić do Izraela ?

 • z1946b

  Oceniono 15 razy 5

  Z tego co widzę w ostatnim czasie antypolonizm w Izraelu jest znacznie bardziej zaawansowany niż antysemityzm w Polsce!

 • janko120789

  Oceniono 25 razy 5

  Najwiekszymi antysemitami są zydzi. To najgorsza nacja na świecie...

 • cob22

  Oceniono 6 razy 4

  Oczywiscie ze Izrael przesadza. Tylko...wystarczy i to bardzo czesto poczytac na tym forum ile antysemityzmu jest w Polsce. Nie ubierajmy znow tych szat swietych z najswietrzych bo to obluda.

 • szczurzec1

  Oceniono 8 razy 4

  Hmm, ciekawe dlaczego Żydzi nie mają takiego poziomu obiekcji do:
  - Rosjan
  - Węgrów
  - Rumunów,
  - Litwinów
  - Francuzów
  Wszystkie te narody mają chyba dużo więcej za uszami i strach myśleć co wysysały z mlekiem matek...

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 8 razy 4

  Pan Kac nie ma żadnego pojęcia o Polakach (a jeszcze mniejsze o geografii). Ojciec pochodzi z Lotwy, matka z Rumunii.

  Polska jest na zachód od Łotwy i na północny zachód od Rumunii. Polska to nie Łotwa i Rumunia.

  Owszem Pan Kac ma rację że Łotysze to antysemici, służyli w Waffen SS, także jako załogi obozów koncentracyjnych. Rumunii w trakcie wojny też kolaborowali z Hitlerem i również prowadzili instytucjonalną dyskryminację Żydów i także brali czynny udział w Holocauście.

  Ale Rumunia i Łotwa to nie Polska. Polska to zupełnie inny kraj. Kraje się Panu Kacowi pomieszały.

 • skandy5

  Oceniono 8 razy 4

  PiS dowiedział się z TV, że USA i Izrael urządzają w Polsce imprezę. Jeden nasra...ł na dywan, drugi zwymiotował do łóżka.

  Dla PiSu konferencja to wielki sukces i wszędzie konwaliami pachnie

 • jakobhorner

  Oceniono 4 razy 4

  Nacjonalizm to wojna - czy to polski, amerykański czy żydowski. W każdym z tym kraju rządzi narodowy klaun, faktyczny lub potencjalny morderca.

 • oloros11

  Oceniono 4 razy 4

  oni Zydzi stwierdzajac fakt potwierdzony przez miliony danych i dokumentow problem polega na tym
  ze uderza to w panstwowy - zalozycielski mit Polski jakoby Narod Polski jest miloscia przepelniony chrzescijanska od wiekow zawierzony Maryji wiedc nie moze mordowac !!! -
  idla wladz polskich nie jest do przyjecia jak ktos mowi cos zupelnie innego
  s]dla kosciola tez nie do przyjecia - bo jakkze 1000 lat chrystianizacji i jak przyszlo co do czego i ktos powiedzial SPRAWDZAM to wydarzyly sie takie rzeczy jak np w Jedwabnym i w tysiach miejsc !!!
  dlatego beda opowiadc ze toi nie my - Niemce , Hitler itd itd
  zamiast od poczatku powiedziec prawde teraz brna bez konca - dla Zydow holokaust to bylo cos wiecej niz takie wieksze mordowanie - waga holokaustu opiera sie na dwoch rzeczach - po pierwsze planowanie , organizacja , w kazdym z drobnych szczegolow - i beznamietna urzednicza wrecz dokladnosc - zero emocji - wykreslanie nazwisk , caluch spoleczenstw z ogropmna lekkoscia
  ale po drugi - wazniejsze i bardzo charakterystyczne - wspoludzial narodow innych okupowanych w mordowaniu - w Polsce nie bylo nic innego niz to co wydarzylo sie na Ukrinie, Liwtei, Francji itd - jedennarod tylko powiedzial nie - i dotrzymal slowa - zaden Zyd nie zostal wydany, denucjonowany - to byli sojusznicy Hitlera Bukgarzy - mozna bylo mozna

 • szats69

  Oceniono 4 razy 4

  A Polska jeszcze dała się wykorzystać w antyirańskim cyrku USA i Izraela. Nic z tej konwencji nie wyniknęło, a zapamiętamy jedynie pohukiwania na Iran.

 • stywen.pl

  Oceniono 8 razy 4

  Czytając komentarze ,nawet ten kto miał inne zdanie o naszym antysemityzmie może śmiało potwierdzić słowa izraelskiego ministra
  Ja przynajmniej nie kłamię ,jestem antysemitą,tak mnie wychowano,chociaż żyda nie widziałem na żywo.

 • qudaq

  Oceniono 8 razy 4

  Zamiast wzajemnie się spierać popatrzmy z dumą na to wydarzenie. Premier Izraela przyjeżdża do Polski, aby prowadzić zwycięska kampanie wyborczą w Izraelu!!! Czy ktoś to rozumie? Czy jakiś polski premier wpadł na podobny pomysł, aby to w Izraelu zdobywać głosy dla zwycieętwa ???Czy to już prima aprilis?

 • andrzej2310

  Oceniono 8 razy 4

  Wystarczy pojechac na polską wieś, czy na prowincję i zapytać miejscowych ludzi o Żydów, albo spróbować porozmawiać o Izraelu. Wtedy dopiero dowiemy się, czy Polacy są antysemitami.....

 • tristan987

  Oceniono 8 razy 4

  Pisowcy z szokiem i niedowierzaniem uswiadamiaja sobie, ze kto sieje wiatr, zbiera burze. Wstawanie z kolan, nie ma co.

 • muledet.3

  Oceniono 4 razy 4

  Po trzydziestu latach po upadku komuny, Polska praktycznie nie zrobila nic ,by zmienic swoj wizerunek w swiecie,niezaleznie kto rzadzi.Wieczne obrazanie sie ,placze,rozliczanie sie, kto w UB a kto w opozycji,Walesa to "Bolek"itp.Polska dzis to specjalistka w psuciu stosunkow z kim sie da.

 • bratjolki

  Oceniono 6 razy 4

  Dziękujemy panie Kac za twórczy przyczynek do dyskusji.
  Tak wiec i nam nikt nie będzie mówił, jak mamy się wyrażać i jak myslec o naszych zydowskich wspołobywatelach na całym świecie.
  Pojęcie antysemityzmu właśnie zdycha.

 • wiarus25

  Oceniono 8 razy 4

  Natomiast Żydzi wyssali z mlekiem matki nienawiść do wszystkich pozostałych narodowości.

 • wiesio_kopyto

  Oceniono 12 razy 4

  A Żydzi nienawiść do wszystkiego, co polskie wyssali. Czekam na minusy

 • ps11111ps

  Oceniono 6 razy 4

  Proponuje zorganizowac a Warszawie kolejną konferencje do spraw pokoju na bliskim wschodzie.
  Zaproszeni goście to: Iran, Syria, Afganistan, Pakistan, Palestyna, Jemen, Oman, Sudan

 • maka777

  Oceniono 6 razy 4

  A najlepsze jest to że cyklon B wymyślił Niemiec a jakże żydowskiego pochodzenia, niejaki Fritz Haber.
  Ciekawe co górale z wzgórz Golan mają do powiedzenia w tej sprawie??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX