Komentarze (295)
Kowalczyk na nagraniu, mówi by strzelać do dzików w całym kraju. Myśliwi: Pier****, olbrzymie ilości
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • barakuda62

  Oceniono 9 razy 9

  zlecił przeprowadzenie polowań na dziki w całej Polsce, choć po wybuchu afery o masowym ostrzale zaprzeczał, jakoby wydał takie polecenie.
  ..................
  Tylko rasowy PiS=dzielec potrafi tak łżeć prosto w oczy, czy oni te kłamstwa z matczynym mlekiem wyssali? przecież tylko żmije mają tyle jadu i nienawiści.

 • 2majtek1

  Oceniono 15 razy 9

  Mimo wszystko wierzę w mądrość myśliwych wszak tradycja i etyka zobowiązuje.

 • faustxyz

  Oceniono 8 razy 8

  Kowalczyk , kreaturo, życzę byś zaznał kiedyś polowania na siebie. Myślałam, że większego szubrawca niż sszyszko, nie mógł "miłośnik" zwierząt czyli krwawy Deweloper znaleźć, a tu, taki kowalczyk to równorzędna rzeźnicka łajza, wtryniona po sq.... na ministra wyrżnięcia zwierząt i zdewastowania środowiska.

 • szaraiwka

  Oceniono 10 razy 8

  lgarze, tchorze i klakierzy. Oto nasz rzad. Smutek. Zero sensu, cos dla klaki, dla pseudo zadowoloenia kogos, zadne realne dzialania majace sens. I zadych wymogow co do postpowania przy polowaniu aby tego AFS nie roznosic. Obrzydliwosc i okrucienstwo.

 • gerwazy.waligora

  Oceniono 8 razy 8

  PiSS codziennie zastanawia się co tu jeszcze w tej biednej Polsce spi@rdo%ć.. i jak klechom dopompować mamony z państwowej kasy, gruntów za friko i przywilejów....
  Środowisko? ej tam, żyjmy w 500% norm zanieczyszczeń, przecież w Ułan Bator też ludzie żyją jakoś w podobnych warunkach.
  Drzewa? Ciąć!!! Więcej plomb z betonu się wstawi, po co Polakom przestrzeń do oddychania skoro nie ma już czym oddychać.

  Przyroda? A po co to komu.....

  Ci ludzie są rakiem tego narodu, a plebs za marne pare dukatów dał się kupić....

 • pokon

  Oceniono 8 razy 8

  Wybić wszystko co się rusza w lasach, wyràbac drzewa,kasę państwa przelać na konto oszusta z Torunia a Polaków usadzić na kolana przed amerykańcami. Taka jest polityka szkodników PiS dzielcow

 • the.witcher

  Oceniono 8 razy 8

  a był taki jeden minister co wszystko przewidział ... chciał wyciąć lasy, nie byłoby lasów - nie byłoby dzików, nie byłoby dzików - nie byłoby asf... nie byłoby niczego... i był tez taki niepełnosprawny umysłowo koleś, który miał taki plan... czy oni wszyscy są w jakiś sposób spowinowaceni z Kononowiczem?

 • pryszcze.duszy

  Oceniono 8 razy 8

  a czego spodziewać się po nieuku z Samoobrony?

 • jakub.poprostu

  Oceniono 7 razy 7

  Pozorowanie działań pierwsza klasa. Nawet jeśli nie ma dzików i tak strzelajcie żeby uspokoić rolników.

 • chi-neng

  Oceniono 7 razy 7

  Możnaby powiedzieć; że „TAŚMY PRAWDY" O SITWIE KACZYŃSKICH i ich PISO-SMOLEŃSKO-LEŚNYCH, I INNYCH MAFIACH, NIEBAWEM DOPROWADZĄ DO TEGO, ŻE SAMI SIE „ZAJ*** Ą”, cytując nagrania...

 • sector23

  Oceniono 7 razy 7

  "Chłop żywemu nie przepuści...."

 • juma07

  Oceniono 6 razy 6

  Należy podkreślić motywację "pożal się Boże" kolejnego pisoministra:
  Nie chodzi o zwalczenie ASF, ale przede wszystkim chodzi o rolników, żeby mieli WRAŻENIE, że COŚ się robi..... Mistyfikacja, Ściema, kosztem zabijanych masowo dzików.
  Jakież to patriotyczne, PigSotyczne.

 • stfur0000

  Oceniono 6 razy 6

  Banda dzikusów, co dla paru głosów nawet podpali kraj. Dziki to tylko przykład tego co ta banda sk.. potrafi zrobić, żeby dalej móc kraść.

 • kaktus118

  Oceniono 6 razy 6

  Drzewa i zwierzęta nie głosują, a leśniczych (drewno), myśliwych (kasa za odstrzał) i rolników (no wybijta te dziki, bo niszczo i choroby roznoszo) trochę się uzbiera.

 • myczyoni

  Oceniono 6 razy 6

  We Włoszech po wyrżnieciu dzików asf jak był tak pozostał.
  Rozwiązaniem okazał się restrykcyjny nadzór wet.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 6 razy 6

  1500000 dzików wybić bo brudasom zdechło kilkadziesiąt tysięcy świnek przez 10 lat!
  A i tak kacapy z PiS skupowały od nich padlinę na konserwy dla Sutenera!

 • modrzew50

  Oceniono 6 razy 6

  Od początku ASF-u - 2014 rok - zaj****my półtora miliona dzików
  Ja pier****
  Podobno myśliwi rekrutują się przeważnie z tzw. elity - oficerowie, biznesmeni, politycy, DZIENNIKARZE ... To ja już wolę dziki ...

 • trollingstones

  Oceniono 5 razy 5

  Jak się komuś wydaje, że "trzeba": Był problem z nadmiarem dzików, ale przez ostatnie kilka lat przegięto w drugą stronę. Wiosną 2018 myśliwi naliczyli 87 tysięcy, czyli 1/3 tego co zwykle w tym czasie (200-300 tysięcy). Zaczęli mówić "dość", zaraz nie będzie nawet na co polować, minister rolnictwa i minister środowiska naciskali, żeby tłuc dalej, do tego poza sezonem. Liczenia już niedługo, poznamy stan na 1 marca 2019.

 • jolantasobik

  Oceniono 5 razy 5

  I tak PiS podcina gałąź na której siedzi. A potem będzie sie dziwił, że ludzie nie głosuja na morderców z PiSu. Znam ludzi, co od zawsze głosowali na PiS a po rzezi drzew przez myśliwego Szyszkę przestali chodzić na wybory. Myśliwy ministrem środowiska (?)- to tak, jakby lisowi kazać pilnować kurnika. -

 • maxwywar2

  Oceniono 5 razy 5

  Wystarczy na tą prostą gębe popatrzeć i nie ma złudzeń

 • magellan31

  Oceniono 5 razy 5

  Miś naszych czasów... malowanie rzeczywistości, taka jest wola towarzyszy KC PIS

 • gigigolo

  Oceniono 9 razy 5

  250 tysięcy zabitych dzików. to tak jakby Gdynia i Sopot została wyludniona do imentu. do tego dochodzą żubry, rysie, rżnięcie lasów i puszcz, oczywiście nie rabunkowo ale na ratunek, padłe stadniny koni, przymykanie oczu na nielegalne ubojnie (129), na leżaki, padlinę. jak weterynarz mówił - nie ważna nazwa, ważne, ze dorodne, chore, zdeformowane miejsc można wyciąć i nikt się nie zorientuje. i strat finansowych nie będzie. rolnicy będą zadowoleni. jaja. kiedy to się skonczy

 • andzialak

  Oceniono 5 razy 5

  Typowa mentalność pislamisty mądrego inaczej... tłuk na tłumoku tłumokiem pogania... taki ten pis.

 • pachikun

  Oceniono 9 razy 5

  Sprawa ma charakter polityczny PIS chce odbic wies z rak PSL-u i dla tego zdecydowalo sie zarzadzic masakre dzikow. Jest to prymitywne, haniebne i bezprawne i antynarodowe bo my Polacy zostajemy pozbawieni naszego, nie ministerstwa ani partii politycznej. ale naszego dobra narodowego, jakim sa dzikie lasy i dzika zwierzyna w nich czyli dziki. Jest to nic innego jak próba wybicia gatunku dla doraznych celow politycznych, całkowicie ignorujaca opinie swiata nauki. Pod pozorem tego ze dziki sa rzekomo winne rozprzestrzenia sie ASFprobuje sie zatuszowac błędy w bioasekuracji za co ponoszą wine organy władzy rządowej. Drcuzja o wybijaniu dzikow wzbudzila powszechne oburzenie spoleczne i niechec nawet wsrod srodowika mysliwych. Decydenci po zmianie wladzy w tym kraju powinni poniesc odpowiedzialnosc karna za taka decyzje.

 • czechy11

  Oceniono 4 razy 4

  Czyli PiSowska zakłamana menda kazała strzelać do dzików aby rolnicy. Ieli przynajmniej wrażenie ze coś zostało zrobione. Na ławę oskarżonych tego PiSowskiego oszyta i zwykłego ch..,,

 • zebrex666

  Oceniono 6 razy 4

  Jeden planuje zgładzić dziki, żeby uspokajać rolników i publicznie kłamie wbrew opini naukowców o ich kluczowym wpływie na choroby świń a ten od rolnictwa przekonuje wszystkich, że mięso z chorych krów nie opuściło PL a jak opuściło to nie jest niebezpieczne. Ja nie wiem. Przypomina to czasy PRL gdzie wszystko się dało jakoś wytłumaczyć zwykłym kłamstwem.

 • gragos

  Oceniono 6 razy 4

  Pospólstwo schlebia pospólstwu. Jeden ynteligent z Żoliborza nie zmienia statystyki.

 • hefajstos1

  Oceniono 6 razy 4

  Pisowscy hipokryci, klamcy, po prostu ludzie bez grama człowieczeństwa .

 • bazbaz73

  Oceniono 6 razy 4

  Do przemyślenia - takie małe kalendarium:

  W roku 2015 były w Polsce 3 ogniska ASF u świń.
  www.piwet.pulawy.pl/piwet7/files/ASF/pdf2/Marek%20Pirsztuk.pdf

  Do władzy dochodzi PiS
  "- Nigdy zmiana rządu nie powodowała tak daleko idących zmian na stanowiskach kierowniczych w Inspekcji Weterynaryjnej. Odwołani zostali bezpartyjni specjaliści, którzy piastowali swoje urzędy od wielu lat gwarantując bezpieczeństwo zdrowia publicznego - pisze w liście otwartym Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna (KILW)."
  agrobiznes.money.pl/artykul/pis-odwolal-glownego-lekarza-weterynarii-i,101,0,2037861.html

  W sierpniu ubiegłego roku już ponad 200 ognisk...
  www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/200-ognisk-asf-w-polsce-ponad-1400-swin-do-wybicia/

 • pwpafcio

  Oceniono 4 razy 4

  Pisiory to też takie "dziki"

 • zd46

  Oceniono 4 razy 4

  Ooooo !! Knajacki język w PiSie? Panie Bielan, co pan na to,pan taki święty a każda "taka święta co ma męża impotenta"? Panie Bielan, do ataku !! Nie tylko "U Sowy" przy kielichu się tak mówiło ale na trzeźwo mówi się w partii Kaczyńskiego,u tych ordynarnych katoli.

 • gabi9191

  Oceniono 4 razy 4

  A ja po prostu mam już dość słuchania ICH tłumaczeń.
  Wydaje im się, że przed sobą mają samych idiotów. Żałosne.

 • alladyn-solar-batt

  Oceniono 4 razy 4

  Notoryczni kłamcy na usługach wzorcowego kłamcy don Kłamczykaczyńskuego. Efekt- dziki z zainfekowanymi egzemplarzami poprzepędzano z dotychczasowych stanowisk w nowe nie zainfekowane i z pewnym opóźnieniem pozarażają świnki w całej Polsce także tam gdzie dziś infekcji nie było. Dzik to wbrew pozorom super inteligentna zwierzyna i rozumie, że skoro strzelają - trzeba uciekać gdzie akurat nie strzelają (takich miejsc nie brakuje). Koła łowieckie musiałyby mieć 5x więcej myśliwych by jednocześnie w kilku terminach zorganizować polowanie W CAŁEJ Polsce - a wyłącznie takie zachowanie na czas jakiś powstrzymałoby pogrom świń. Decydenci są jak widzimy niższej inteligencji od dzika.

 • kazek100

  Oceniono 8 razy 4

  Co za patologia...

 • dziadekjam

  Oceniono 6 razy 4

  A co z dzikami z PiS?

 • spyderman2

  Oceniono 4 razy 4

  deweloper kaczor wiedział o szwindlach z wołowiną bo prokuratura była powiadomiona w listopadzie i czekała na decyzję z nowogrodzkiej. kaczor zażyczył sobie aby dostarczać mu jedynie dziczyzne. minister na telefon kazał wybić wszystkie dziki aby mięsiwa nie za brakło i aby mieć podkładkę że gdyby zjedzono je szybko to ona kazał wybić wszystko co było i więcej się nie dało. pretekstem do polowań miałobyć jakieś asf wobec którego eksperci jednoznacznie dowiodli że zabijanie dzików akurat nic nie daje bo człowiek przenosi bakterie

 • romek_z_warszawy

  Oceniono 4 razy 4

  Jak zwykle pisowiec: powiedział, że nie powiedział. Ale przecież przykład idzie z samej góry.

 • verdura2763

  Oceniono 4 razy 4

  Ale jaja ,PIS równa się zniszczyć wszystko, to robicie bydlaki od początku!

 • emigrant_1984

  Oceniono 4 razy 4

  To nie moja ręka, to nie moje słowa, to nie ja ...

 • sir.fred

  Oceniono 3 razy 3

  Tak wyglądają rządy "miłośnika zwierząt" Jarosława Kaczyńskiego.

 • wan20_3

  Oceniono 3 razy 3

  Żeby przyboczny tatusia Rydzyka minister Kowalczyk zawsze dziewica używał brzydkie wyrazy.

 • tonz2

  Oceniono 7 razy 3

  W lasach, po których chodzę na niewielkim obszarze kilku km2 jest kilkadziesiąt budek do strzelania dla myśliwych. Nie powinno być myśliwych, a jedynie pomocnicy leśniczego przy wykonywaniu koniecznych odstrzałów. Może powstanie jakaś partia, która skończy z tym gównem

 • mer-llink

  Oceniono 3 razy 3

  A mieso z ubitych dzików oczywiście wysłano do tej ubojni, gdzie także preparowano chore krowy.
  I tam zmieszano jedno z drugim i jako najzdrowsze pozywienie wysłano do sklepów w Polsce i za granicę. Alleluja i do tyłu!

 • kamil847

  Oceniono 5 razy 3

  Dzisiaj powstał KOD -czyli Komitet Obrony Dzika
  1-Będziemy bronić dzika aż do ostatniego warchlaka.
  2-Będziemy bronić loch nieważne prośnych czy nie.
  3-Będziemy komponować piosenki w obronie dzika.
  4-Będziemy pisać dzikie wiersze.
  5-Będziemy robić Happeningi w obronie dzika i warchlaka
  Tak długo aż wam w pięty wejdzie.

 • szats69

  Oceniono 3 razy 3

  Czyli jednoznacznie widać, że masakrę zaplanowano z powodów politycznych, aby tylko rolnicy byli zadowoleni i przypadkiem nie zezłościli się na Prawo i Sprawiedliwość.

 • tedj

  Oceniono 3 razy 3

  "ludzie są głównymi roznosicielami ASF. To oni nie stosują odpowiednich środków zapobiegawczych i higienicznych, żeby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa i pojawianiu się go w gospodarstwach. Skontrolował to nawet NIK. Wyszło, że w 74 proc. gospodarstw są nieprawidłowości dot. profilaktyki i bioasekuracji. "

 • ogonkotabehemota

  Oceniono 3 razy 3

  Wybory idą - trzeba wygrać, nawet po trupach!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX