Tusk: Kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to groźna forma przemocy

"Kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to perfidna i groźna forma przemocy, której ofiarami jesteśmy wszyscy" - napisał dzisiaj na Twitterze Donald Tusk.

Donald Tusk, przewodniczący Rady Europejskiej, po dłuższym milczeniu na Twitterze powrócił z dosyć enigmatycznym wpisem. Były premier w poniedziałek zamieścił bowiem taką odezwę:

Kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to perfidna i groźna forma przemocy, której ofiarami jesteśmy wszyscy. I wszyscy powinni solidarnie, w ramach prawa, przeciw temu kłamstwu protestować

Od razu pojawiły się spekulacje, do czego właściwie mógł odnosić się apel Tuska. Portal wPolityce.pl od razu stwierdził, że szef RE w ten sposób "podgrzewa atmosferę po ataku na Magdalenę Ogórek".

Więcej o:
Komentarze (515)
Donald Tusk: Kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to perfidna i groźna forma przemocy
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 146 razy 120

  Sam telewizor do spóły z PiS-em podgrzewa. Niemalże drugi "zamach" smoleński już widzą.

 • chi-neng

  Oceniono 95 razy 79

  Nic dodać, nic ujać.
  Bliźniacze, 190 metrowe wieże bliźniaków Kaczyńskich nie powinny mieć nic wspólnego z polityką, a jeszcze mniej z opłacaniem ich przez podatników. Podobnie, jak wszystkie poprzednie i dzisiejsze afery związane z PC i PiS.em, a co za tym idzie, z Kaczyńskimi.

 • fakiba

  Oceniono 89 razy 69

  Kłamstwo i pomówienia to drugie imię tego nierządu , oni w tym są specjalistami

 • wat73

  Oceniono 67 razy 61

  brawo Panie Tusk to cała prawda

 • antropoid

  Oceniono 70 razy 52

  Tak samo jak złodziej kradnący publiczne, by umacniać swoja władzę i budować wieże jest gorszy od tego, co kradnie na wakacje i du..y.

 • elenem

  Oceniono 55 razy 49

  Myślę że Tusk miał na myśli deweloperskie poczynania Kaczyńskiego.
  To nic innego tylko oszukiwanie wyborców PIS, Jarek uchodził za skromnego i uczciwego posła. A tymczasem.... sprawa się rypła az hukło. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX