Komentarze (288)
Jarosław Kaczyński domaga się od PO przeprosin za zarzut popełnienia przestępstwa
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wojtasar

  Oceniono 27 razy 13

  oj Jarek Jarek starzejemy się

 • wandulkadwa

  Oceniono 14 razy 12

  spadaj dziadu

 • topiramax

  Oceniono 11 razy 11

  Człowiek, który nie placi zobowiązań jest oszustem. Człowiek, który.....jest..... To jest opis zachowania osoby i nazwanie zachowania. A urażony może się w tym kraju poczuć np. każdy alimenciarz, naciągacz. A że p. Kaczyński wziął to do siebie. Znaczy się jest wrażliwy na swoim punkcie. Ja to państwo, państwo to Ja.

 • t_uptus

  Oceniono 17 razy 11

  Jaki zarzut? To stwierdzenie faktu

 • jag63

  Oceniono 12 razy 10

  "Zamordowaliście mojego brata."
  "Jesteście kanaliami."

  Za tę mowę "miłości" i oskarżenia o zabójstwo powinniście natychmiast pozwać Małego Dewelopera.

  www.youtube.com/watch?v=FvZ4FiJYqBE

 • hastatrespasos

  Oceniono 9 razy 9

  18 lipca 2017: Z sejmowej mównicy Jaro Dziobousty wywrzeszczał na posłów: ... nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego brata... Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami! Za to kryminalne oskarżenie nie raczył nawet się wyspowiadać przed sejmową komisją etyki. Za tak haniebne pomówienie powinien być przez każdego posła indywidualnie, i przez Plenum Sejmu zbiorowo, ciągany po sądach do końca swego nikczemnego żywota! Dramat po stracie brata 7 lat wcześniej nie upoważnia go do zwalania za to winy na kogokolwiek, zwłaszcza że sam najlepiej wie, iż żadnego zamachu 10 kwietnia 2010 nie było. I za to powinien być wcześniej niż później surowo ukarany.

 • maratss

  Oceniono 11 razy 9

  A kłamstwo smoleńskie?Kaczyński i Macierewicz doskonale wiedzą, że w Smoleńsku nie było zamachu. Wymyślili go, żeby mieć narzędzie do walki politycznej. I podzielili Polaków, co jest zbrodnią, bo ten podział pozostanie na wiele pokoleń. Oni i my nie będziemy już żyli, a to kłamstwo będzie zżerało Polaków przez długie lata. Co zrobiliście z moją i swoją ojczyzną.Wszystkiego wam brak Umiejętności,obycia,wiedzy,empatii,wykształcenia.Idąc po władzę zdemolowaliście wszystko, podwaliny demokracji,stosunki społeczne,podeptaliście wartości uniwersalne,piszecie alternatywną historię.Jesteście źli!! Żaden naród nie powinien płacić tak okrutnej ceny,żaden być tak traktowany przez współplemieńców.Bo to świadome działanie przeciw państwowości. I kościół katolicki,który rękoma PiS i ultrakatolików destabilizuje instytucje państwa żeby nie utracić przywilejów i dostępu do pieniędzy od rządzących. Już raz tak robił bojąc się przeniesienia do Polski ideałów Rewolucji Francuskiej i doprowadził za pieniądze Carycy Katarzyny II do Rozbiorów Polski.Wybór formacji Jarosława Kaczyńskiego to nie jest epizod, wpadka, próba szansy dla innego stylu rządzenia, innego modelu Polski. To koszmarna, wieloletnia klęska polskiej kultury. Prawnej, osobistej, duchowej.

 • stachkaz47

  Oceniono 9 razy 9

  Najlepiej będzie jak pana PREZESA przeprosi P. Mazurek.
  Ona tak pięknie przeprasza wręcz cudownie.
  Najpierw obrzuci gnojem ,a po zreflektowaniu się podsunie miskę z wodą
  i oczekuje za umożliwienie obmycia się podziękowań i wdzięczności .
  Wyższa PiS-owska szkoła dobrego wychowania.

 • bamapo

  Oceniono 11 razy 9

  pisowska buta i chamstwo nie mają granic

 • lesnojeziorska

  Oceniono 9 razy 9

  Jest jedna rzecz, której zwykły poseł nie wybacza nigdy: prawda w oczy.

 • white_lake

  Oceniono 12 razy 8

  nie ma większego bezczela niż ten kłamliwy dziad

 • farsizm

  Oceniono 10 razy 8

  DewJarek jest nagi.

 • acototak

  Oceniono 8 razy 8

  Pani Basiu, pampers się zapełnił.

 • zgred151

  Oceniono 8 razy 8

  Przeciez adrian swojego szefa i tak ulaskawi

 • pollion1

  Oceniono 8 razy 8

  wyjątkowo bezczelny gnom ,plują mu w pysk a ten coś deszczu lub o winie Tuska

 • ola-blue

  Oceniono 12 razy 8

  Ani PO, ani Petru w mojej ocenie nie przekroczyli granic słusznej krytyki Kaczyńskiego jako najważniejszej w kraju osoby publicznej. W demokratycznym kraju. Chyba, że w pisim państwie mamy już kult jednostki

 • maratss

  Oceniono 9 razy 7

  Idea wsparcia polskim kapitałem polskiego biznesu, nawet dla tych, którzy z PiS się nie identyfikują, mogła się wydawać słuszna. PiS mówił o tym od zawsze. Kiedy skarb państwa zaczął odkupywać banki, dla wielu oznaczało to, że partia realizuje program wyborczy. Nawet tym, co krytykowali idee repolonizacji, nie przyszło do głowy, że nie chodzi o "patriotyzm biznesowy", ale o finansowanie PiS-owskich interesów. A tu nagle ....Polscy Polacy podziwiają Jarosława Kaczyńskiego za to, że odebrał wykonaną robotę i za nią nie zapłacił. Polscy chrześcijańscy Polacy chwalą cwanego swojaka za to, że oszwabił drugiego człowieka. Nazywają go uczciwym biznesmenem, a to po prostu złodziej.

 • dawno.urodzony

  Oceniono 9 razy 7

  obraził się i żąda przeprosin... moja Babcia mówiła, że obrażają się kucharki...
  ale to jest właściwie jest obraza dla pań kucharek

 • stachkaz47

  Oceniono 7 razy 7

  Naród GO przeprosi tak samo jak on przeprosił za ZDRADZIECKIE MORDY ,albo cała POLSKA z was się śmieje KOMUNIŚCI I ZŁODZIEJE, albo MY stoimy tu a ONI tam gdzie stało ZOMO.

 • seroo1

  Oceniono 7 razy 7

  Płacąc podatki utrzymuję państwo, jego instytucje i administrację.
  Dlatego ŻĄDAM przeprosin od posła Jarosława Kaczyńskiego za obrażenie innych posłów określeniami "Wasze zdradzieckie mordy" i "zabiliście mojego brata".
  Ponadto ŻĄDAM przeprosin od Jarosława Kaczyńskiego i Joachima Brudzińskiego za nazwanie grupy obywateli niezgadzających się z jego poglądami i wypowiedziami komunistami i złodziejami.

 • gluteusm

  Oceniono 7 razy 7

  Taki piękny strzał w stopę. Capo do tutti capi, nie dosyć że udawał ubogiego dziadunia, a okazał się kanciarzem na setki milionów, to gdy się maskarada rypła straszy sądami, których na szczęście nie udało mu się przejąć do końca. Walczył z układem... z konkurencją walczył za 500+ łapówki, żeby mu na ręce nie patrzono.

 • lob1

  Oceniono 7 razy 7

  On ma władzę absolutną,mimo,że jest tylko prezesem partii,ale wszyscy pisowscy tak się go boją,że chodzą koło niego na paluszkach.

 • orlecki

  Oceniono 7 razy 7

  Na złodzieju czapka gore. Panie Kaczyński, nareszcie widzimy twoje prawdziwe oblicze! Nareszcie ludzie zobaczyli twoją "prawość i sprawiedliwość". Jesteś pan odrażający.

 • psycholog11

  Oceniono 7 razy 7

  Na Onecie wielbiciel Kaczyńskiego Tyrmand pisze, że Kaczyński jak każdy obywatel ma prawo inwestować i zajmować się biznesem. Zapomniał tylko o tym, że powinien robić to zgodnie z prawem i sprawiedliwością (nie jest sprawiedliwe wypuszczenie kogoś w maliny na milion trzysta tysięcy euro strat).

 • jasna0

  Oceniono 7 razy 7

  niech Jarosław najpierw przeprosi o zdradzieckie mordy i o oskarżenie: "zabiliście mojego brata"
  prawo jest równe dla wszystkich

 • stachkaz47

  Oceniono 9 razy 7

  CAŁĄ POLSKĘ NIECH POZWIE-stary HUMORYSTA.
  Ale najpierw niech ZAMKNIE tego wrednego AUSTRIAKA.
  NIECH JEGO POZWIE.

 • bosman64

  Oceniono 15 razy 7

  Szambo wybiło i śmierdzi w całym kaczystanie. I za to że narobił takiego g. Jeszcze go przepraszać. A może mu jeszcze PO ma kredycik na dwie wierze podżyrować.

 • cjk.5004

  Oceniono 17 razy 7

  Dziadzio nie rozumie? Niech się zapyta pani Basi.

 • diesel_7

  Oceniono 15 razy 7

  sorry men ale jak inaczej nazwać oszustwo w które wrobiłeś swoją rodzinę ?

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 19 razy 7

  Myślę, że Polacy zaczynają tęsknić za spokojem. Mam dość pisowskich afer. Codziennie coś - albo wyłazi jakaś ich machloja, albo szarpią opozycję, by machloje zakryć .. I tak od 3 lat .. Rzygam już tym.

 • zd46

  Oceniono 8 razy 6

  Naruszony majestat czy strzał w dziesiątkę w punkt? Panie Kaczyński pan się nie kwalifikuje pod przepis o "naruszeniu uczuć religijnych". Przecież kandyduje pan do roli tylko "bożka" i nie świętego, jak widać z nagrań. Panie J.K,"nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka".

 • zd46

  Oceniono 8 razy 6

  Panie Kaczyński a czy pan przeprosił za inwektywy,oszczerstwa i pomówienia pod adresem PO po upublicznieniu taśm od "Sowy"? Czy pan przeprosił za nazwanie opozycji "kanaliami i mordami zdradzieckimi"? Czy pan przeprosił za oskarżenie, że wskazane osoby "zamordowały brata"? Pan jest chyba szalony. Wygórowana ambicja super małego człowieka, pan musi mocno cierpieć ale z własnej i nie przymuszonej woli. Oskarżał pan, w sposób niewybredny, WSZYSTKICH sędziów a teraz domaga się pan "czołobitności"? Panie Kaczyński nie da się oskarżyć 25 milionów Polaków ani wyeliminować. Czego pan się boi? Prawdy czy ujawnienia pana prawdziwego wizerunku i odejścia w niebyt polityczny, do lamusa?

 • madznun

  Oceniono 8 razy 6

  Przeprosić obrzępałę?

 • wsp62

  Oceniono 6 razy 6

  no cóż to może byloby i śmieszne gdyby nie rozwalało Polski,ale teraz to i elektorat pis zauważa do czego prowadzą działania nowych patriotów,którymi z tylnych foteli kierują tacy ludzie jak Glapiński,Maciarewicz czy Kaczyński teraz widzą czemu służy reforma sądownictwa,repolonizacja banków a także planowane przejęcie mediów całe szczęście,że są gorszymi uczniami niż Putin i że jesteśmy członkiem UE.Jeden z prominentnych polityków pis europoseł nazwał w dniu dzisiejszym ośmieszanie polskiej armii przez Pana maciarewicza nieostrożnością,gratuluję elektoratowi tego Pana

 • jakub13579

  Oceniono 6 razy 6

  Przecież nie dwie wieże kaczyńskiego, tylko dwie wieże braci kaczyńskich. Jedna dla Jacka a druga dla Placka. A pod tymi wieżami mauzoleum do składania kwiatów i wieńców oraz wieczny ogień.

 • topiramax

  Oceniono 8 razy 6

  Jarek kręci lody i jeszcze trzeba go przepraszać za odmrożenia. Paradoks.

 • mazzini890

  Oceniono 6 razy 6

  Do utraty władzy jeszcze trochę.Ale Gawkowski ma racje.Powiedział ze mit "bogobojnego Jarosława Kaczyńskiego upada". I ma tu rację.Już nie będzie jak kiedyś. A chciał Jarek być Piłsudskim.Kończy jak Chavez.

 • senior2244

  Oceniono 6 razy 6

  Ojciec chrzestny PiSowskiej mafii, oszust i kłamca poczuł się obrażony że cała prawda o tej kanalii wyszła na jaw.

 • pioter83

  Oceniono 6 razy 6

  Straszysz dziadu? Nazwales opozycje mordercami zaplacisz w sadzie za to.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 6 razy 6

  TROLLE BIEGAĆ NA NOWOGRODZKĄ 84 , BO NIEDŁUGO PISAĆ BĘDZIECIE GRATIS, TO NIEZGODNE Z WASZĄ ROBOTĄ!

 • jozef_zmudzin

  Oceniono 6 razy 6

  Trzeba mieć nieludzką, wręcz szatańską werwę,aby żądać jakichkolwiek przeprosin,będąc typowym naciągaczem i lawirantem ! Kaczyński wyzbyty szacunku i pokory dla polskiego społeczeństwa rwie wszystko dla swoich wyimaginowanych i wynaturzonych potrzeb.Jednak do czasu i kiedyś odpowiesz za to.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 6 razy 6

  Zwyczajny poseł od lat wszak konsekwentnie walczy z uczciwością w życiu publicznym, a teraz rozciągnął krucjatę na życie rodzinne.

 • wazelinowyczopekprezesa

  Oceniono 6 razy 6

  A kiedy przeprosisz za zdradzieckie mordy, kanalie i za bezpodstawne zarzucanie uj wie komu śmierci twojego brata?

 • precz_z_komunia

  Oceniono 10 razy 6

  Jakby Marta dziewica kochała wujka to by go ubezwłasnowolniła :-)
  By brata Leszka bardziej nie ośmieszał i nie pogrążał :-)

 • cah50

  Oceniono 8 razy 6

  Ten wypierd żoliborski powinien przeprosić polaków za to , że otwiera śmierdzący dziób !!!!!

 • cezar85

  Oceniono 8 razy 6

  na oszustwach, płatnej protekcji, nepotyzmie i hakach, pis jest zbudowany

 • lusjola

  Oceniono 8 razy 6

  jarosławpolskęzbaw to ty powinieneś przeprosić nie PO, ale cały Naród za swoje zachowanie i to co teraz wychodzi na wierzch ze Srebrną za swoje zachowanie (gorszy sort). Swoje krętactwa !!! Całe szczęście że jest Gazeta Wyborcza i TVN bo byśmy żyli w błogiej nieświadomości !!! Bo miłościwie nam panujący chodzi w jednym garniturze i jednych butach 30 lat !!! Kłamca i oszust z pana panie K.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 12 razy 6

  Czy tato Rydzyk już poświadczył za uczciwość Jarosława K. :-)
  A może przestępca Mariusz Kamiński tym razem poświadczy :-)
  Obojętnie który :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX